Fatih terim istifa etmeli midir?

Letonya maçı sonrası alınan beraberlik sonucu milli takım teknik trektörü Fatih terim sizce istifa etmeli midir?
Bana göre istifa etmelidir, siler neler düşünüyorsunuz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet çakar çok iyi dedi : nasıl her başarıda aslan payı fatih teriminse ilk uçaktan o iniosa elinde kupayla,,, şerefiyle istifa etmeli... sonuna kadar haklı fatih terimin psikolojisi bu aralar hiç iyi değil eleştren gazeteciyi işinden attırmalar, letonyalı muhabire ayar vermeler işini öğretmeler gerçekten yakışmıyo fatih hocaya en büyük milli değerlerimizden birine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 15

• istifa etmelıdır hemde derhal yalnız demororende ıstıfa etmelıdır.. demırorenın yerınede terım gelmelıdır futbolu futboldan gelen futbolu yasam bıcım saymıs ınsanlar ıdare etmeli.. sahsı egosu ıcın bu işi hobi edınmış tupculer degıl.. bırde sıyaset futboldan uzak durmalı.. bunun ıcınde en ıyı aday terımdır.. terım sıyasetın futbola karsımasıan ızın vermeycek nadır karızmalardan bırısıdır.. artık hocalık karıyerını sonlandırıp futbolun basına gecmelıdır, turk futbolu sıfırdan pıslıklerden arınarak yenıden ınsaa edılmelıdır, yoksa yakında körling beach volley falan alıskanlıkları baslayacak toplumca.. ınsanlar futboldan nefret etmeye basladı.. bunu gormemek aptalca..

0|0
    0|0
  • letonya yı yenmek için t. direktör gerekli midir?

0|0
    0|0
  • Etse nolur etmese nolur bisey degismez bu zihniyetle.

0|0
    0|0
  • bence etmemelidir sank takım çok kötü ya da yanlış tercihler yapılıyor gibi herkes ona kızıyor onun yerine sakatım diye gelmeyenlere kızın karşı karşıya 10 tane fırsat kaçıran yeteneksizlere kızın adam ne yapsın

0|0
    0|0
  • Fatih Terim istifa ederse yine Galatasaraya gelicektir ki bu benim işime gelir.
    Fakat Terim bana göre hocalığı bırakıp daha üst mevkilere geçmelidir artık.

0|0
    0|0
  • biz günlük başarılar peşinde değiliz. TFF fatih terime tüm yetkiyi verdi yabancı sınırını kaldırmakta bu yetkilerden birisi o yüzden uzun vadede çok büyük değişiklikler gelecek o yüzden sonuna kadar fatih terimle devam

0|0
    0|0
  • Etmemelidir. Uefayı kaldırtmış bir hoca. Deneyimli ve gayet teknik. Oyuncularda iş yok. Anadolu mahallelerinden 11 adam toplasak daha iyi oynarlardı

0|0
    0|0
    • geçmişteki başarıları şimdiki başarısızlığını haklı çıkarmaz, başarısızsa bedelini ödeyecek, değerleri gibi.

• ulan nasıl ülkeyiz çözemedim gitti :)

0|0
    0|0
  • Etmemeli futbolcular simarik

0|0
    0|0
  • Istifa eder seneye yine gelir bu nasıl bir döngüdür arkadas

0|0
    0|0
  • Evet mutlakaaa

0|0
    0|0