Erkek arkadaşım mesaj atmadığı zamanlarda çok üzülüyorum. Böyle durumlarda siz olsanız ne yapardınız?

iyi günler arkadaşlar bu mübarek gününüzn güzel geçmesi dileğiyle. size bir soru sormak istiyorum içim içimi yiyor. erkek arkadaşım bi dükkanda çalşiyor dayısının dükkan daha doğrusu ben tabki onun her dakika tepesinde değilm sürekl mesaj atıp asla ama asla bunaltmam. bazen saatlerce cevap yazamadığı zamanlar oluyor yada mesaj atmadığı sonuçta çalışıyor ben bundan yakınmam tabi. bende onun facesine giriyorum arada sıkılıyorum bi bakym diye. facesnden işte arada paylaşm yaptığını arkadaşlarının birinin yazdığını onun da cevap verdğini görüyorum bunlarda sorun değil ama ne bilim bana saatlerce yazmadnda facede öyle görünce çok bozuluyorum. ben bunu dedm kendisne oda ınternet sürekli karşımzda. oturdunda direk face book geliyor o arada birşey görüyorsun paylaşysn vs vs ama telefoda öyle değil felan neyse. yani telefonu eline almak diğer iş yerlerdindeki gibi asla sorun değl buna da tamam ama ben bana saatlerce mesaj atmaynca o kadar üzülüyorumki çalsyr ama faceye girdiği sürede bi mesaj da atablr diye düşündükçe daha kötü oluyorm :(

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence takıntı yapmamalısın,sonuçta ilişki yaşıyor diye hayattan soyutlanacak değil ya.

Güveniyorsan,rahat bırak.

Not:Oldum olası telefonu sevemedim,zorunluluktan kullanıyorum ve gelen aramaların hepsine bilincli bakmıyorum.Takır tukur günde 30-40 mesaj yazmayıda sevmem...

0|0
    0|0
    • ben takıntı yapmyrm ama facesinde paylaşım yapana kadar bana bi mesaj atablr öyle degil mi ? benm üzüldgm nokta bu

• cok anlayışlısınz ama kız arkadaşınza karşıda böylemysnz cok yanlış

• bana mesaj atan dünyanın isterse en güzel kızı olsun,sırf o attı diye sevmediğim birşeyi yapamam ki ben.

Kız arkadaşım günde en az 2 kez arar,konuşuruz.mesaj atar okurum,müsait olduğumda ararım.

Erkekler Ne Diyor 3

• belki oda benim gibi telefon iletişimi özürlüsüdür :D aynı benim gibiymiş :D nette aklına gelmiyorsundur :) yada sen o an nette olmayınca yazmıyordur .. telefonu sureklı yanında değildir .. takıntı yapma rahat bırak çocuğu canı istediğinde aramıyor mu zaten ? önemli olan da o değil m i?

0|0
    0|0
    • dükkanda calşyr diyorum (: nette olmam imkansız benm face book adresm yok. bana saatlerce yazmamasını anlarm işten dolayı ama faceye giripde paylaşm yapasıya kadar bana mesaj atablr öyle degil mi ?

• ya işte diyorum facede sen olmayınca aklına gelmiyorsun :) telefon kullanmayı sevmiyordur benim gibi.. evde net varken tel kullanmam da :)

• Sorsaydın arkadaşına açıklaması vardır belki ?

0|0
    0|0
  • sen hala ayrılmadan mı ondan pehh..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sen hatayı en basta yapmıssın ki moralini bozmak istemem ama sevgilisi olan bir kızın yada erkegin facebookta isi ne yaa ben kabul edemem hatta internetle bagı olmamalı:/

0|0
    0|0
    • facesinde birşey yok zaten tatlım internette yok dükkanda giriyor şifresini bilyrm 2 tane kız var oda ilk okuldan arkadaşı hiç birşey yok yani benm burda anlatmak istedigm bambaşkaydı

• Sende mesaj atma müsait olunca konuşalım de ;))

0|1
    0|0
  • faceye yazıcana sana yazsın.

0|0
    0|0
  • doğru düşünmüşsün onu paylaşıp yorum yapana kadar sana bir mesaj atsa iyi olurmuş.

0|0
    0|0
  • bu kadarcık ilgiden bile sıkılan erkekler varmıs demek

0|0
    0|0
  • hıc bırsey anlamadım tesellı mı ıstıyorsun?

0|0
    0|0
  • sabit fikirli olup net bi cevap vermek istemem ama seni geçiştirmeye çalışıyo seven biri asla bahane aramaz ordan bazılarıyla iletişim halindeyse cebindeki telefonu çıkarıp mesaj atmakta bu kadar zormu kardeşim ? bence mantıklı düşün takibe al . Aldatıyor diyemem ama çapkınlık denebilir buna ve emin konuşuyorum ki bu işin altında var bişeyler :/

0|0
    0|0
  • Telefonda cebinde hatırlat ne alaka Bu erkeklerin aklı nasıl çalışıyor ..Nete girmek daha uğraştırıcı..Canım moralini bozma sen hiçbirşey olmamış gibi davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...