Belki yardımınız dokunur bir bakarmısınız?

Arkadaşlar dövüş sporlarına merağım var fakat bir kursa felan gidemem şu sıralar evde bana önerebileceğiniz basit ama faydalı dövüş teknikleri, video setleri varmıdır nerden başlıycağımı bilmiyorum kendimi sakatlamakta istemem tabiki ufak harektlerle başlamak istiyorum pek malzemem olduğuda söylenemez ama kendimi biraz bu konuda geliştirmek istiyorum birgün lazım olur dünya işi belli olmaz :) belki sonra kursa felan yazılırım ama. yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

-- Dalga amaçlı yazmayın ciddi yardımcı olucak kısılerı bekliyorum arkadaşlar.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnternet e yaz bu dediğin başlığı, evde dövüş... falan diye ulaşırsın istediğine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Youtube ye gir orada mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • Yastiklari yumruklayarak basliyabilrsn (:

0|0
    0|0
  • Dokunmaz

0|0
    0|0
  • muay thai yap

0|0
    0|0
  • Aaaaa koskoca üstad dünyayı kurtaran adam Cüneyt Arkın ın filmlerini izle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternette dolusu var yani istemediğim kadar :)))

0|0
    0|0
    • Öylede bakıyorum bayağı ağır şeyler sakatlanabilirim. Hani kolaydan zora gitmek için sordm :) teşekkürler :*

• Azıcık daha bak onları da bulursun emin ol :)

• Benimde epey merakım var dövüş sanatlarına. Bende bu sıralar kursa gidemiyorum sınav senesi malum. Evde kendini geliştirmelisin öncelikle. Yani ne profosyonel görüşü ne de başka birşey. Bence biraz kas yapıp fit ve güçlü bir vücuda sahip olduktan sonra internetteki videolardan yararlanabilir veya kursa yazılabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...