Cardio yapıyorum, bir gelir misiniz?

Cardio yapıyorum, 5 ayda kaç kilo verebilirim?

Haftada 5 gün.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl ağırlıkta kaldırabılırsın burada önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (yarım mekık) yapabılırsın.. başarılar şimdiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ayda 5 kilo verdin derim ama tavsiyem bitki çayına ağırlık ver.. la karnitinli 9 lu çay var akzer marka http://www.akzerdogal.com/satisnoktalari.html

0|0
    0|0
  • sığır gibi yersen vermezsin alırsın yaptığın spora ve yemeğe bağlı ne desek yanlış olur bide bünyeye bakar

0|0
    0|0
  • su tüketimine ve yediklerine dikkat etmen lazım yoksa kaybettiğin mineralleri ve vitaminleri alamazsan hastalanırsın

0|0
    0|0
  • Cardio olarak ne yaptığına bağlı. Benim tavsiyem bol su tüketmen özellikle sabahları ve de yer hareketleri yapıp günlük yarım saat değişken tempolarla koşman. Ayrıca yağlılardan uzak durup protein içerikli yiyeceklerle beslenmelisin

0|0
    0|0
    • Yaptım dediklerini, vermem gereken kilo 10 15 değil, fazla

• Hangi kardiyoyu hangi şidette ve ne kadar süre yapıtğına bağlı bu

0|0
    0|0
  • ayda 4 5 rahat verirein

0|0
    0|0
  • 5 ay cardio fazla değil mi. Başka sporlar da yap

0|0
    0|0
  • Sıkı bir diyetle 10 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • yemek yemeyi bırakmazsan hiçbişey veremezsin :)

0|0
    0|0
    • Yemek yiyor olsam zaten cardio yapmam, soru sordum ukalalık yapın diye değil

• Gerçekleri gören birisiyim, olan şey için kırılmam.

• sorun yok o zaman sana iyi çalışmalar

Kızlar Ne Diyor 2

• Kac dakika yapiyorsunuz peki?
    Ayrica 5 gün biraz fazlaymis. 4 gün yeterli bence, diger günlerde de baska sporlara yönelin
    Voleybol gibi mesela. Veya yürüyüs...

asil sorunuza gelince de eger yeme icmenize dikkat ediyorsaniz, dengeli besleniyorsaniz
    ayda 4 kilo verirsiniz en az diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
    • ayrica vücudunuzu vitamin ve minarellerden de eksik birakmayin kesinlikle
      yoksa zamanla saglik sorunlari yasayabilirsiniz

• olur olur niye olmasin :) istikrar oldukca imkansiz diye bir sey yok

• Haklısınız :)

• Biz ne bilelim snin vucut yapini. Yap gor kac kilo veririn

0|0
    0|0
Yükleniyor...