Aşkın en saf halini yaşadınız mı?

Aşkın en saf halini yaşadım dediğiniz bi aşk yaşadınız mı? Peki ne anlama geliyor en aşkın en saf hali?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir soru kutlarım öncelikle. daldım gittim okuyunca maziye.

Aşkın en saf hali sanırım uzaktan sevmek.. ve ya kavuşamamak. ya da en saf aşkların kaderi kavuşamamak. bir gün sonrasını bile düşünemezsin o an vardır sadece senin için, o an onun yanında olmak, sesini duymak, kokusunu nefesini hissetmek istersin. ayıramazsın yanından, kıskanırsın, sadece onu görebilmek için komik durumlara düşersin, en güzeli de en küçük bir karşılık gördüğünde ömrünce unutmayacağın kadar mutlu hissedersin. safi aşk çok başkadır, herkes yaşar umarım. ayaklarınız yerden kesilince aklınızdan şunu çıkarmayın; onu bir kez bulacaksınız kaybetmemek için savaşın...

Saygılar Herkese.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Su katılmamış süttür bazen , bazen şiddetli yagmur yagdıgında asfaltın , yolların temizlenmiş halidir , bazen de bebegin anne karnından dogarken göbek bagının kesildigi andaki saflıktır , bazen de toprak altında yıllarca duran suyun bir anda kaynak olarak dışarıya fıskırmasıdır aşkın saf hali , bazen de bulutların aynı anda 2 kişiye yer acıp " hoşgeldiniz"' idir aşkın saf hali...

0|0
    0|0
  • hiç birşey beklemeyip, hiçbirşey istemeden, su içerken bile onu düşünmek acaba o susadımı demek... onu annesi babası gibi sevmektir aşk...

0|0
    0|0
  • aşk bir hastalık halidir, öyleyse hastalığın en saf hali adamı süründürür.

1|0
    0|0
  • öykü en saf halinde kendinden hep verir insan.Biri naza çeker diğeri o hep mutlu olsun fiye uğraşır.

Evet çok sevdim en saf halimle yaşadım, güzel ama insan kendinden bi nevi vaz geciyo...

0|0
    0|0
  • Aşkın en saf hali aşkına dokunamamak. Seveceksen uzaktan sev. Birlikte olursanız inan bana .oku çıkar

0|0
    0|0
  • evet çocukluk insanın saf olduğu duyguları ile hareket ettiği zamandır ben de çocukluk zamanımda yaşadım. Ne anlam ifade ediyor anlamı şu duygusallığı en tepede mantığın en alt seviyede yaşandığı bir haldir.

0|0
    0|0
  • en saf halini yaşadımmı bilmiyorum ama dunyanın en salak aşkını yaşadıgıma iddaya girebilirim :D

0|0
    0|0
  • şu zamanda aşkın en saf halini kestirmek çok zor

0|0
    0|0
  • bir kere ...

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar...

''Ben oyum oda ben'' diyebilmektir bu...

0|0
    0|0
  • Yaşadım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bilemedim..saf aşk?

0|0
    0|0
  • Damıtıyorum öyle yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • anne olmadigima veya olamayacagima gore yasamadim o saf hali.

0|0
    0|0
    • İlla anne mi olmak gerekiyo? Erkekler yaşayamıyo mu?

• bana annenin cocuguna aski haric tek bir cikarsiz ask gostersene :) fiziksel, duygusal, egosal bazi isteklerimizdir karsi cinse askimizi yaratan.

• ''bana annenin cocuguna aski haric tek bir cikarsiz ask gostersene'' eevet şimdi katılıyorum sana :)

• Yaşadım çok şükür genç ve saf dönemlerimde artık rol yapıyorum bol bol

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmem. Sonrası hep hüsranla biter.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım. Dünya dediğimiz yer buna müsait değil. Yaramazlık ve muzurluk hali en güzeli.

0|0
    0|0
  • Bize de hep bulanık mı denk geldi arkadaş.

0|0
    0|0
  • arıdır. bulunduğu kabın şeklini alır :p Yaşamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aşkın en saf halini ben kendi içimde yaşadım ama o öyle olamadı. Suçlamadım ne de olsa herkes kendi aşkından sorumluydu. Aşkın en saf hali kısaca annesi kadar sevmektir.. Annesi kadar sevemese bile ona verdiği değer kadar değer vermesidir. Zaten değer verince gerisi de gelir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • ham altın gibi,işlenmemiş ellenmemiş gibi bişiy:D

0|0
    0|0
  • Bize hep işlenmişi denk geldi sanırsam :/

0|1
    0|0
  • yaşadım henüz küçüktük o zamanlar öyle büzeldi ki hiç bitmesin isterdim yaa

0|0
    0|0
  • yaşadım şu anlama geliyor saf yerine konmuşum da çok. baya aşkın en saf halini yaşamısım.

0|0
    0|0
  • aşk doğası itibariyle saf gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • hayır saf yaşamadım

0|0
    0|0
  • yasadım :)

0|0
    0|0
  • Yasadim. Ama saf halini yasamak tekrar istemem gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...