Sizce, Türkiye Millî Futbol Takımın başarısızlığı ; Galatasaray taraftarların ahından mı kaynaklanıyor? (Video Detayda) +1?

Güzel abimiz milyonların söylemek istediği şeyi ; Fatih terimin ve oyuncuların yüzüne söyledi, her lafın altına imzamı atarım.

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
http://www.youtube.com/watch?v=g7YcyLk1aUY

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasetteki hırsızlar istedi diye karakterini satmış, verdiği sözleri unutmuş ve döneklik yapmış bir insandır Fatih Terim.
    Birilerinin ahı var üzerinde ve bu Fatih Terim in daha iyi günleri.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Galatasarayli olarak kirginda olsak ah etmeyiz milli takima ins basarili oluruz. Terimlik bisey yok bana gore baskasida gelse ayni olur en bastan temizlenmeli.

0|1
    0|0
  • günlük başarılar peşindesiniz. milli takım 3 puanla dönseydi o havaalanı dolup taşardı imparator tezahüratları yapılırdı.

ben fatih Terime güveniyorum uzun vadede çok büyük işler başaracak milli takım ispanya almanya seviyesine çıkacak. Tff ve fatih hocanın planlarını takip etseniz bunu göreceksiniz.

tabi bu taraftar gibi yırtık dondan çıkıp hocanın moralini bozmazlarsa şevkini kırmazlarsa

0|1
    0|2
  • video yarıda kesildi ama şunu söylim bu fatih terim denen herif td falan değil mesut yılmazın mehmet ağarın sayesine adam oldu sen bakma şampiyonluklar yaşadığına aslında çok büyük zararı var bize

0|1
    0|2
    • Ben fatih terimin, galatasarayın başına tekrar geleceğini düşünüyorum. Ha bu yıl ha 3-5 yıl sonra. Zararı olabilir ama bir şekilde takımı ateşliyor niyeyse artık milli takımında içine ettiler...
      Milli takımın başarısızlığı, fatih terimden dolayıdır diyemiyorum, içimden gelmiyor be. Ne varsa oyuncularda var, oynayamıyorlar.

• evet doğru söylüyorsun oyuncular art niyetli olunca onunda yapacağı birşey yok takımı ateşliyor kısmına gelince ikinci geldiğinde neden ateşlemedi de sezon ortası bırakıp kaçtı üçüncü gelişindede gurur duyulacak takım bırakıcam dedi kayserinin sol açığıyla antebin stoperini bıraktı bence iyi bir td değil

• İşte bunlar hep ''ah''lardan dolayı. 6-0'ı gördü kaçtı gitti tüpçünün kucağına :D
      Dur bakalım burası türkiye, herşey olabilir, neler görecek bu gözler :D

Yükleniyor...