İlk buluşmada izlenimler ve önemi...

Yeni bir sevgili adayınız var. Daha birbirinizi tanımaya çalışıyorsunuz ve bir buluşma ayarladınız. Bu ilk buluşmada sevgili adayınızın sizinle hangi konularda konuşmasını istersiniz. Ayrıca ilk buluşmada giyim tarzı sizin için ne kadar önemlidir.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Beklentilerinden ziyade, hayata bakış açısını öğrenmek isterdim.

Birliktelikten ne anladığını, sevgililik gibi arkadaş olabilmenin de hangi hazzı verdiğini ondan duymak isterdim.

0|0
    0|0
    • Peki hayata bakış acısını öğrenmekdeki amacın senin hayat planına uygunluğunu öğrenmek mi yoksa kişinin hayatında senden başka nelere değer verdiyini öğrenmek mi ?

• Doğru söylüyorsun. Bu benim için iyi bir cevap oldu. Teşekkürler.

• Ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• önce izlerim,sonra izlediklerimden önemlilerini ayıklar ,nasıl bir izlenim bırakmış,izci şendir..fazla saçma olmadı inş.

0|0
    0|0
  • Giyim kişiliği temsil ediyor bana göre o yüzden önem vermeli.

Konu olarak kendini kısıtlamamalı arkadaşlarıyla ne konuşuyorsa benlede o yani kasıntı olmasın.

0|0
    0|0
  • benle havadan sudan konuşsun..yada konuşmasada olur..giyimde spor giyinmeli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Görünüş,iç dünyanın dışa yansımış halidir.

İlk görüşmede bırakılan etki,sonraki aşamanın temellerini atacağından kişiliğimi yansıtan ve çokta fazla abartılı olmayan ürünleri giymeyi tercih ederdim.

Mesela ilk görüşmeye sandalet,short ve tshirt kombine ederek gitmek yerine,jean+gömlek ve converse giyip gitmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...