İş yerinde sizin olmayan bir şeyi kullanır mıydınız?

İşyerinde cinlikler cinlikler ... part1

İşyerinde sizin olmayan birşeyi kullanırmıydınız? Mesela dün odada tek kaldım , şefin deodorantını kullandım. Yapmak zorundaydım :) Sizlerde yaparmısınız. :D

Güncellemeler:
bi tek ben mi yapıyorum :D ne güzel ya farklıyım işte :D

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Cıkss , kimsenin malına tamah etmemek gibi ulvi bir özelliğim var ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben kullanmam... ama patronum aksine benim eşyalarımı ha bire gelir kullanır. Dolabımda ıvır zıvır madeni olduğunu bilir, gelir tüm dolapları açar, damağın uyun bir şey alır ve gülümseyip gider... Bu durumda odama asla özel bir şey koyamıyorum. Çok rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • Yapmadım heç.

0|0
    0|0
  • tam tersi şefim benim tırnak makasımı kullanmış sonra söyledi tabi :) onun dışında bu tarz başkasının şeylerini kullanmam, delgeç, zımba makinesi makas falan aldığımız oluyor.

0|0
    0|0
  • kullanmam milletin eşyasını.

0|0
    0|0
  • bende kesinlikle kullanmam birisi kullanır ve bilirsem o eşyayı kullanmam ikinci el eşyada almam

0|0
    0|0
  • Kullanmam

0|0
    0|0
  • kesinlkle yapmam öyle bişey, ben kimsenin özel eşyasını kullanmak istemem karşımdakininde böyle bişey yapmasını istemem ama gerekli bişeyse isteyebilir dili yokmu? bende anlayışsız biri değilim ama izin alması gerek kullanması için

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yapabilirim evet.

0|0
    0|0
  • Birkere şu gerçekten var olan varlıkların adını yazmayın şöyle.3 harfliler deyiniz.

İşyerim olmadığın içinde böyle şeyler yapmadım

0|0
    0|0
    • ben inanmıyorum belki eleştiri bayanı

• Valla bravo o kadar bilmene rağmen inanmaman olacak iş değil ama.Yanlış biliyorsun herşeyi karıştırmışsın biribirine.Sana hayatta başarısızlıklar dilerim.Böyle giderse ya hayyam a takke yada putpereste zerdüş olursun.İyi günler bebe..

• tamam

Erkekler Ne Diyor 2

• İş yerimizde mutfak var,b.dolabinda çok sıcak olduğunda bizim aldığımız meyve suları biterse işverenin meyve suyunu tüketiyoruz.Ama sonra yenisini alıp telaffi ediyoruz. :)

0|0
    0|0
  • ben yapmazdım herhalde, hiç belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...