Acaba beni ona kavuşturur mu bir gün?

Ayrıldığım günden beri yaptığım tek şey ya da ara sıra yaptığım şey, namaz kıldıktan sonra secdeye başımı dayayıp soluksuzca ağlamak.

Başka ne yapabilirim bilmiyorum, ama Allahın benim sesimi, hıçkırıklarımı duyduğunu iliklerime kadar hissediyorum. O kadar mükemmel ki Yüce yaratıcımız, rabbimiz.

Acaba beni ona kavuşturur mu bir gün? İnşAllah Rabbim dualarımı kabul eder... hepimizin hayırlı isteklerini kabul eder İnşAllah.

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin gibi namuslu kızları üzen serefsızlerı bulup bırer bırer kafasına sıkmak gerek aslında . üzülme kardes allah her seyın ıyısını senden benden ıyı bılır sana daha ıyı bır kader yazmısdır unutmakı bu dunyada doktugun goz yası kadar guleceksın demekdır .

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• BİZİM HAYR BİLDİĞİMİZ ŞEYLER ŞER

ŞER BİLDİKLERİMİZ DE HAYR OLABİLİR o yüzden dua ederken Hz ali nin duasına benzer dua edebilirsin : Allah ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle,Hakkımda hayırlı olanlarıda gönlüme razı eyle

4|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • İnsallah kavusursun .

1|0
    0|0
  • yüce rabbim dualarını kabul eylesin bacım.el fatiha...

1|0
    1|0
  • döndüm kıbleye doğru açtım ellerimi yalvardım Allahıma duysun dıye sesimi !

0|0
    0|0
  • vay sevgiye geel :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayırlısıysa elbette kabul olur. Ama hayırlı değilse olmasın zaten değil mi ? Sen RABBİM'den hayırlısını iste onu değil. Seninle aynı durumda sayılırdık.. Her dua ettiğimde ALLAH'ım hayırlı da olsa olmasa da beni ondan ayırma dedim. Öyle yanlış bi dua ettim ve ilişkimde sorun üstüne sorun yaşadım mahfettim kendi kendimi. Ve Sonra ALLAH'dan hep hayırlısını istedim hayırlıysa olsun değilse olmasın dedim ve 1 hafta sonrasında ayrıldık. Duanı doğru yap tatlım hayırlısını iste sadece.

1|0
    0|0
  • Allah o kadar büyük o kadar yüce ki bizi hiç yalnız bırakmıyor senin hissettikleri şuan bende hissediyorum çok güzel bi duygu

2|0
    0|0
  • Allah için kıl namazını seni kavuşturması için değil. hayırlıysa zaten olur.bir şey bekleyerek ibadet olmaz karşılıksız olmalı ibadet Allah için.

1|0
    0|0
  • INSSS KAVUSURSUNUZ CANIM BENIM ALLAH BUYUKTUR SABRET EGER ARANIZDA BI ENGEL YOKSA KAVUSURSUNUZ ALLAH SEVENLERI KAVUSTURDUGU GIBI SIZIDE KAVUSTURSUN HERSEYIN HAYIRLI CANIM BENIM UZME KENDINI GUCLU OL

1|0
    0|0
  • Seni ona değilde, seni hakedene kavuşturur.Ayrıca çok iyi anladım ki bazı 'erkekler' namuslu kızları taşıyamıyor, beğenmiyor.Sonra işte böyle onunla bununla fingirdeşene gidiyor.Neyse sakinim.

2|0
    0|0
  • dua ederken benim ve evrenin hayırına ise kavustursun de

1|0
    0|0
  • allahın sevgili kuluysan ve senin için o kişi hayırlıysa kavuşdurur..eğer kavuşamazsan allah duanı kabul etmedi sanma..sana başka hayırlı bir şey verecekdir ondandır..allah kendisinden istenen hiç bir duayı geri çevirmez.

0|0
    0|0
  • inşallah kabul eder umarım

0|0
    0|0
  • Hayırlısını neden istemiyorsunda onu istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bende sualar ediyorum hep Allah'a yalvariyorum bakalim hayirlisi neyse o olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...