Gözden ırak olan gönülden ırak olur mu yada göz göre göre gönül sever mi?

ikili ilişkilerde yüzyüze görüşmenin önemi ne derece önem taşır. bi insanın ayda günde yada haftada kaç defa görüşmesi ilişkideki duygu bağı için iyidir.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi bağınız kuvvetli ise mesafelerin önemi yok arkadaşlar. yeterki aç gözlü olmayın nasılsa beni görmüyor istediğimi yaparım burda başka biriyle çıkarım oraya gidince onla idare ederim diye düşünürseniz yürümez . Aranızdaki bağ kuvvetli ise zaten böyle bir şey düşünmezsiniz bile hem özlemek güzeldir. mesafe varsa arada her zamankinden daha fazla anlayışlı olmak gerekir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence ne olursa olsun bir ilişkide görüşme sıklığı önemli değil önemli olan iki insanın bir bütün olup birbirine saygı sevgi sadakat ve birbirlerini anlamaları çok önemli ayrı şehirlerde olupta hatta ayrı ülkelerde olupta yılda sadece 2-3 kez görüşme fırsatı yakalayan insanlar biliyorum yıllardır birlikteler. Önemli olan 3 şey şu.

1-sevgi.

2-sadakat.

3-saygı. bunların sonucunda zaten ? <3 ? zaten sevgi ve aşk sonsuza kadar sorunsuz şekilde devam eder.

1|0
    0|0
  • üüüüüfffffffff sıkıcı bir soru sabit cevabı yok her iki taraf içinde ihtiyacı olduğu zaman ve ihtiyacı kadar görüşmek çok önemli. ne eksik ne fazla.

0|0
    0|0
  • aşık veysel görmüşmüdürki dünyaya aşık idi ,

0|0
    0|0
  • mesafe olması zamanla sorunları tetıkler...uzakta olanla ask zordur

0|0
    0|0
  • valla ne fazla ne az olsun.fazla olursa b..ku çıkar az olursa gönül kayar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir insanı telefondan ya da internetten tanıyamazsın yüz yüze tanıyabilirsin. sıklığına da siz karar verirsiniz haftada bir de olabilir üç günde bir de. tercih sizin. sevgiyle kalın.

0|1
    0|0
    • haftada 1. 2 uygundur kanımda. nadir durumlarda özlersin görüşürsün canın sıkkın olur görüşürsün. bir de şu güzel atasözümüzü unutmayalım lütfen " çok muhabbet tez ayrılık getirir "

• aynen katılıorum

• haftada 2-3 gün buluşurduk ama şu an ayrı sehırlerdeyız ve universıte dolayısıyla böylede olucak aydan aya ancak bulusuruz.Sürdürebilcez mi bilmiyorum :(

0|0
    0|0
    • temeli sağlamsa sürer merak etme. biraz eziyetli olur ama sürer

• temelımız cok saglam aslında bırbırımıze guvenımız tam ama bakalım :(

• uzakta yürümez.

0|0
    0|0
  • Anlamadığım elini tutup yüzünü görünce mi oluyor sadece aşk sevgi..

Mesafeler aşkı daha güçlendirir...Haftada 3-4 kere buluşmak mı iyi 2 haftada 1 gerçekten özleyerek buluşup göz göze bakmak mı iyi sen söyle ?

0|0
    0|0
    • görüşme imkanın yoksa o ayrı bişey elinde dildir beklersin. ama görüşebilecek durumdasınız sadece derecesini ayarlamak istiosun. çok özleip buluştuğundaki haz çok farklı ama zamanla o özlemlerin yerini boşluk alabilio. çok fazla ara verilmesinden yana dilim ben

• kendi adıma yazıyorum.hergün hergün görüşmek beni sıkar ama hiç görüşmemekte olmaz.ama bir gerçek varki,görüşülmediği zmnlar nekdr hırslansada kişi,sevgiyi körüklüyor sanırm :)

0|0
    0|0
  • Çok sıkta görüşmek iyi değil özlemek lazım tabi 3 gün olsa haftada iyidir bu tabi değişir işte sevilen film olur gidersiniz ne biliyim o gün işiniz çıkar olmaz önemli olan 1 gün bile görüşülse sevgi bağının hep sıkı kalması bence

0|0
    0|0
  • uzaktan uzaktan ilişki yürümez

0|0
    0|0
Yükleniyor...