Adonis kası çekiciliği arttırır mı?

Kızlar özellikle size soruyorum.

Bi erkekte adonis kası olması ne kadar önemlidir .

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• bir kız sana adonisin var diye aşık olacak mı ? hayır. görünmüyor en başında..

ancak soyunduğunda görebilir. ee soyunduysan ya sana aşık olan sevgilindir yada tek gecelik ilişkide bulunacağın bir insandır. onun da sana aşık olmasını istemezsin herhalde. o olsa sen olmazsın zaten. kimbilir her gece kiminle değil mi ? kısaca çekicilik katar veya katmaz pek ilgilenme vücudunu geliştirirken yapmak istiyorsan yap bu konuda fazla kafanı yormanı gerektirecek düzeyde bir şey değil. dişlerini fırçalaman o kasla uğraşmandan daha iyi emin ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• makul miktarda olursa çekicidir,fazlası itici durur.

0|0
    0|0
  • olursa bayılırım.

0|0
    0|0
  • hiç de önemli değil cok itici çünkü ya

0|0
    0|0
  • Kas bence önemli değildir hatta ben adonislerin görüntüsünden tikiniyorum o derece

1|1
    0|1
  • Oha, adonis candır.

0|1
    1|1
  • Sevgilimde var ehehe. Yasina laf edenler utansin. Tas ya la herif.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• wow'da bulunan mor item kadar değerli bir kas..

+10 stamina

+10 strength

+10 agility verdiği bilinir..

0|0
    0|0
  • Kızlar tarafından fazlasıyla beğenilen,erkeğin çekiciliğini 1 puandan fazş artıran kas.Kendisnide bulunmayan erkekler mındar diyebilir :)

0|0
    0|0
  • hoşuma gidiyor.. çıkması zor bir kas ... daha önceden sahip olupda kaybedenlerin kolayca tekrar çıkartabilecekleri bir kas adonis...

açıkcası ayna karşısında güzel görünüyor birde jean giyip üzerine bir şey gitmeyince

0|0
    0|0
  • Karın kaslarımın yanına şu an adonis çıkartmaya çalışıyrum. vücudumu ben ve coğu kız beğniyo..

0|0
    0|0
  • adonis kası ne olaki gardaşş.

0|0
    0|0
  • kesinlikle.bende de var asodoniş sdoanis neyse ondan işte:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...