Kaç ayda istediğim kiloya inmeyi başarırım sizce?

Arkadaslar ben 23 yasinda 88 kilodayim

boyum 1,79 hedefim 75-78 arasi sice kac ayda veririm ?

• 3 ay
    71% (5)33% (1)60% (6)Oy Ver
  • 4 ay
    14% (1)33% (1)20% (2)Oy Ver
  • 5 ay
    15% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • 6 ay
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 7 ay
    0% (0)34% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaslar spor olarak haftada 5 gün 40 dk bisiklete biniyorum.

ve bide o günler 1 saat bir bucuk saat agirlikla ugrasiyorum.

Is yerinde 8 saat ayaktayim.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• yağ yakmanın en kolay yolu koşmak ama şöyleki bisiklete binmek yerine her gun düzenli olarak koşmalısı kardiyo videoları ızleyebilrisin ilaveten vucudun yağ yakması biraz metebolızma birazda dogru sporla olur en az 30 dk tempolu kosu ardından vucudun muhtesem bı hızla yag yamaya baslar nabzını ve nefeslerını ayarladıktan snra 30 dkıkada ilaveten koşu 1 hafta ıle 10 gun ıcınde forma sokar seni ağırlık kaslara yuklenıyorsun pek yağ yakımını hızlandırmıyor amam kosu ardından agırlık tavsıye ederımcunku kosu oldukca enerjıharcatıyor kosu ardından daha avantjlı dedıgı m gibi kosuya onem ver ben 2 haftadır kosuyorum oldukça forma sokuyor ağırlıkla beraberınde sıkı bı vucuda sahip olursun garanti bi şey :) bu sırada aşırı derecede acıkırısn ama yemegı kesme o yaglar kasadonusur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3-4 ay gibi bi sürede sağlıklı beslenerek ve spor yaparak verebilirsin. Daha az bir sürede de olabilir ama tavsiyem yavaş olsun sağlıklı olsun..

0|0
    0|0
  • 3 ay iyidir.

0|0
    0|0
  • 3 aya kalmaz bence verırsın

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0

• 3 ay iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 4 ayda verirsin de beslenmene çok dikkat etmen lazım.Glisemik endeksi yüksek karbonhidrat grubunu azaltmalısın artı çikolata ,şeker,cips gibi şeylerden uzaklaşmalıısn.Kola,meyvesuyuda aynı şekilde.Bir de tsh hormonuna baktırmalısın.

0|0
    0|0
  • Yaşın itibari ile diyet ve spor 45 gün

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam kilo vermem kesinlikle. Sadece kasa çeviririm. Fitnes çalışacağamına body çalış

0|0
    0|0
  • 80-82 olsun hedef :(( Bi aya verirsin her gece sauna eşofmanla pişe pişe yatarsan sağlıksız ama ciddiyim işe yarar ..

0|0
    0|0
  • azim

0|0
    0|0
  • 2

0|0
    0|0
  • soru baslığında i*nelik yoksa, düzenli diyet ve mekik çekerek 2 ayda verirsin..

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda bile başarabilirsin zorlarsan

0|0
    0|0
  • Bünyene bağlı ben 1 haftada 4-5 kilo rahat verebiliyorum...

0|0
    0|0
  • Günlük ortalama kaç kalori harcayabilirsin yaptığın iş ne ve bir sporla uğraşıyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...