En yakın arkadaştan sevgili olur mu?

Karşı cinsten en yakın arkadaşınızla sevgili olmaya nasıl bakıyorsunuz? Sizce birbirini en iyi tanıyan iki kişi olduklarından mükemmel çift mi olurlar yoksa arkadaşlıklarının bozulma riskini göze aldıkları için kötü bir çift mi? Siz yapar mıydınız?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz iyi düşünmelisin... yakın arkadasın her zaman senin yanında olan birisini neden kaybetmek istiyesin ki ? ben senin yerinde olsam hoşlanıyorsam bile bunu belli etmezdim arkadaş kalmaya devam ederdim genelde böyle arkadaşlar sevgili olurlar... daha sonra bakıyorsun ki ilk ayrılanlar onlar oluyor neden zaten herşeylerini biliyorlar arada farklılık olmuyor... güven oluyor doğal olarak tabii... ama nereye kadar olacak ki ? bu da bir soru işareti tabii... ama benim çevremde buna kalkışan kişi sayısı baya fazla oldu sorsan bana mutlu olarak devam eden var mı diye ben görmedim... Bence pek verimli bir çift olamazsınız... Ama gene karar senin kararın başkasının senin karırını değiştirmesine izin vermemelisin... bunlar sadece tavsiye...

0|0
    0|1
    • zamanında benime başıma geldi .. ama içime atıp sakladım .. eğer onu kaybetmek istemiyorsan belli etmeden arkadaş olarak devam et .. zaten bi süre sonra o duyguu geçmeye başlayacaktır ..

Erkekler Ne Diyor 13

• zamanında benime başıma geldi .. ama içime atıp sakladım .. eğer onu kaybetmek istemiyorsan belli etmeden arkadaş olarak devam et .. zaten bi süre sonra o duyguu geçmeye başlayacaktır ..

0|0
    0|0
  • Yok ben şeyi anlamıyorum... hani arkadaşken sevgili olunmaz diyorlar ya, peki ne zaman olunur? aha görüyorum elin daha önce topu topu 5 dakika konuşmuşluğu olan gerzekleri sevgili oluyor, peki sonrası? sevgili olduktan sonra birbirlerini tanımaya başlıyorlar maksimum 2-3 ay sonra ben buna nası aşık olmuşum diye ayrılıyorlar.. hani azcık mantık yürütseniz daha önce topu topu 5 dakika konuşmuşluğunuzun olduğu biriyle sevgili olmaktansa uzun zamandır tanıdığınız iyi yönünü kötü yönünü bildiğin biriyle sevgili olmak daha iyi değilmi?

0|1
    0|1
  • Mutlu evliliklerde eşler birbirlerine hayat arkadaşım derler. Gönül eğlendirmek için arkadaşla sevgili olunmamalı.

0|0
    0|0
  • birbirinizi tanımanız büyük avantaj snradan süpriz yok hayal kırıklıgı aradıgını bulamamak yok bence mükemel fevkaladenin fevkinde

0|1
    0|1
  • muamma iyi olanda var kotu olan da var size baglı

0|0
    0|1
  • açıkcası böyle bi durumda kaldım hala kararsızım o kişi sonra kaybetme saçma ilşki oyunları yüzüden kaybetme riski alıyorsun ve bi daha hiç bişey eskisi gibi olmuyor

0|0
    0|0
  • Saçma bişy bi kızdan hoşlanmışsam ilk önce ona göre davranırım arkadaş ayağına önce takılmak çok iğrenç bişy arkadaşım dediğim insanla çıkmam kessinlikle aşık olmak zamanla olmaz çünkü bi anda pat die olur ..

0|0
    0|1
  • olur olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • hayatta olmaz birde ayrılıkta olunca daha bir acı olur en iyisi o duruma gelmeden kesmek irtibatı

0|0
    0|0
  • fistik gibi olur

0|0
    0|0
  • OLMAZ KANKA

0|0
    0|1
  • Mezhepleri genişse hertür olur.

0|0
    0|0
  • Muamma ..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben herşeyini bildiğim biriyle yapamam. Bunun teklifini almıştım ama düşünmedim, çünkü her halini, her tavrını adım gibi bildiğim bir adamla olamam.. Onu keşfetmeliyim, tanıdıkca, yeni yeni hallerini, huylarını gördükce yeniden sevmeliyim..

1|0
    0|1
  • sevgiliden yakın arkadaşlığa döneni gördüm ama arkadaşlıktan sevgililik olmaz biter

0|0
    0|0
  • arkadaştan sevgili olabilir ama çok yakın samimi olduğun karşı cinsle sevgili olanmaz , yani en azından ben düşünemem çünki yakın arkadaşla herşeyini paylaşabiliyorsun sonradan bir sıkıntıda olabilir

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımı bu yüzden kaybettim gencler , yani cok yakındık ben istemeyince benle dost kalamayacagını söyledi ( ÖKÜZ GİBİ OTURDU İÇİME )

0|0
    0|1
  • Degil sevgili olmak seks bile yapmam. Kanki yani. Oyle kalsin. Ama cevremdeki hatunu yaparim yane. Bana dokunmasin.

0|0
    2|1
  • olmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...