Kredi kartımın ödeme günü geldi, kız arkadaşım ödeme yaptırmak için mi arıyor beni?

ankara'da bir kız arkadaşım var, şans kredi kartının ödeme günü geldiğinde ben istanbul'da oluyorum. Sürekli olarak o gün beni araması, ödemesini yaptırmak için mi ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ödeme gününü bilmen ilginç,özel günlerden biri ilan etmek lazım:)) şaka bir yana ,kartı sen kullanmıyorsan kendi ödesin,ama şu var yanında gittiğinde alış veriş vs yapıp,seni ağırlıyorsa,ucundan sende elini cebine atmalısın.. ilişkini sen biliyorsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arayıp sana ondan mı bahsediyor? Bunu hissettiğine göre olabilir..

0|0
    0|0
  • Işte karşınızda yolunacak kaz buyrun bakın.

0|0
    0|0
  • Ayıp la, kızı yanında dolaştırırken iyidi demi sevgilim diye hava atıyodun, kredi kartıymış

napıyosun o paraları , al bi yastık kılıfına doldur o zaman banknotlarını ona sarıl uyu, ya da kumastan kadın şeklinde bi sablon kes, kenarını dik, paranı doldur onunla kolkola sokakta yürü sevgilimdir aha bakın diye..

cebinde akrep olan aptalları hiçbi kadın kabul etmez, sana abla tavsiyesi erkek dediğin eli açık mert olur

ha durumun yoksa, milletin kızlarına ,onlarla olmayı taşıyabilecekmiş gibi meyletme

benim vardı üniversitede bi sınıf arkadaşım, (HAKAN -GEBER İNŞALLAH )göyaa benim için ölüyor ama ben onunla hiç çıkmadım aynı sınıfta oldugumuz için mecbur yüzyüze bakıyoruz öğrenci sayısı az, 15-20 kisi..alakayı kesemiyosun.

bi madoya giderdik seni böyle yerlere getiremicem derdi, pok sanki mado kaç lira.. bigün de beni aç bıraktı avm ye çağırdı neden gittimse, kızcocugusun, issiz gücsüz, zaten harclıgın ihtiyaclarına yetmiyor dolandırdı dolandırdı acıktım dedim, akşam oldu ev de uzak inanın oyle yolladı beni eve döndüm. 2 saat de yol sürüyor, 2 otobusle gitmiştim yakın mesafe değil. şu an aradan 13 yıl geçmiş adamdan ölesiye nefret ediyorum, erkeklerden tiksindirdi yani

şimdi bu ayıp değil mi? yani durumun yoksa otur yerine varsa terbiyesizligin luzumu yok.

0|0
    0|0
  • seni mutlu ediyorsa imkanın varsa elbette destek olacaksın, bu asla çıkar ilişkisi değildir, düşünsene o hayatını seninle paylasıyor zamanını sana ayırıyor, bir darlıga düştüğünde -flört etmediği, tanımadıgı erkek mi onun bazı ihtiyaclarını karsılayacak?

arkadaşım önce şuna karar ver-SEN O KIZIN ERKEĞİ MİSİN DEĞİL MİSİN?

değilsen çık git kızın hayatından, erkeği isen küçük hesaplara girme

bütün kızlar aynıdır, yani onu bırakıp X e gittiğinde değişen birşey olmaz

onun kredi kartı olur digerinin alısverisi

yani diyorsanki gücüme gidiyor o zaman yalnızlıgı sec, kızlar da gerçek adamlarla cıksın

ayıp yahu bu nasıl soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu soruyu soruş amacını anlamadım ne kadar paran olduğunumu anlatmaya çalışıyorsun ne kadar salak olduğunumu

0|0
    0|0
  • ödemeyi sana yaptırıyosa her defasında sıkıntı büyük :/

0|0
    0|0
  • Abarttın baya hemde öyle diildir ..

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olacağını sanmıyorum.Oda öyle düşünmüyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...