Önce arkadaş gibi normal konuşuyorduk şimdi daha farklı olmasını istiyorum diyor...

22 yaşında bir erkeğim partnerimle öncesinde arkadaş gibi konuşuyorduk .malum arada şehirlerar arası olunca öyle olmasını ben istedim .. araya hep mesafe koydum, sonrasında aramıyorum diye boozuştuk . tekrar barıştığımızda bu sefer farklı olmasını istiyorum dedi .bende kabul ettim . farkı sorduğumda hani önce arkadaş gibi konuşuyorduk şimdi daha farklı tam bi ilişki gibi olsun istiyorum diyor .. arada şehir mesafesi var .telefonda konuşuyoruz . galiba cinsel konularda muhabbet istiyor ama ben bu konularda acemiyim :( nasıl davranmalıyım , yada nasıl giriş yapmalıyım .. partnerim sadece tüyo veriyor benden devamını istiyor :( lütfen yardım edin ..

Güncellemeler:
soruyu gizli sormuştum ama artık kimliğimi açıklıyorum :D
olmadı olamadı olamayor .. son olarak G*tü kalkmış hatuna cevabım : sanıyorsun ki ben yine herzamanki gibi alttan alcam yanılıyorsun .. bu sefer öncekiler gibi değildi .. ne demek ya 1 gün öncesi biz çıkıyoruz, bundan sonra farklı olcak , bu muydu farkın ? .. 1 gün sonrası ben yokum. oyun mu oynuyorsun benimle ..kendine başka oyuncaklar bul ! ..
neyse hatunla o kadar atıştık matıştık ama yine ara düzeldi :D hatasını kabul edip geri dödü =))

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Manasız. Gereksiz. Bence konuşma öyle. Madem niyetin var yakınından biriyle konus illa konusacaksan. Hemde trip atıyorsa bu kızın sana ilgisi de var demektir. Sonra da sana askımlar filan... sende ters tepki verince kötü olan sen olursun söylemesi.

0|1
    0|0
    • tam olayı özetlemişsin :) çok feci trip atıyor :) bişi sorarken kesin ve net cevaplar istiyor .. ben hep mesafeli davrandım .. o daha çok ilgi istiyor .. ne yapacağımı şaşırdım ..

• aynen zor iş ya :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Partnerinin verdiği tüyolar neler

0|0
    0|0
  • senin işin zor , tanımadığın bi insanla bu muhabbetlere girme derim hele telefonda hiç konusma . bu devirde ırslısı var hırsızı var ( ALAKA AKAR )

0|0
    0|0
    • öyle dolandırıcı , çete vs değil . rahatsız ediyorlar diye numarasını bile değiştirdi :)

• o kadar ince düşünebildiğini sanmıyorum :)

• konuştuğum kız çok garip birisi herşey beklenir valla :))

Erkekler Ne Diyor 1

• valla böyle şeyleri yapmayalı çok uzun zaman oldu ama benim gençliğimde ben üzerinde ne var diyerek başlar oradan içimden geldiğince fantezi ve hayal kurar ondan sonra içimden geldiği gibi devam ederdim. ayrıca sen türkiye içinden biriyle takılıyorsun ya almanyadan olsaydı mesafeleri sorun yapma.

0|0
    0|0
    • abi kız o kadar açık değil ki :)) hem kapalı tarzı takılıyor .ayıptır falan filan ..beni konuşturtmuyor ama kendi konuşuyor :)

• tammda işte telefonda acemiyim :) ufak ufak nasıl oluyor o iş :D :D

• ya ne diyeyim bu işin şeması yokki. doğaçlama olur bu işler.

Yükleniyor...