Yeni tanıştığım kız ters cevaplar veriyor.

Yeni tanıştığın biriyle ilk konuşmanızda aranızda bazı anlaşmazlıklar çıkıyor. Kızın söylediği sözler size kapak yapmak amacıyla söylendiği gibi gelse de kız bunu inkar ediyor.

Kızdan hoşlanmaya başladınız (elektrik almak) ama kız size karşı ters cevaplar verebiliyor.

Siz olsaydınız n'apardınız?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bunu soru olarak değerli görmene gerçekten anlam veremedim hakan ilginçsin.

0|0
    0|0
    • hayır bu bi arkadaşımın başına geldi utanıyor sormaya bende o yuzden soruyorum

• gizli kullanıcı ^_^

Kızlar Ne Diyor 6

• hd_daredevil=kendimi tanıtma konusuna gelince basit şekilde anlatim unv bu yıl bitti anlican öğrencilikten yeni kurtuldum çalışıyorum bilgisayar programcılıgını bitirdim vs vs vs peki sen kendini bana biraz anlatabilirmisin.

hd_daredevil=radyo ve tv programcılıgı tam olarak ne bölümün mesela orayı bitirince radyocu diploması fln mı alıonuz :) anlatabilirmisin müsaitsen

gizemli7=bend eünvtde bölüm sekreterliği yapıyorum dışardan okuyorum ünvtyi radyo ve tv programcılığı bölümünü böyle işte.

iyi güzel su andan itibaren kabul edersen seni sorularla boğulmak ve baygınlık geçirme tehlikesi altındasın (seni daha cok tanımak için) buna hazırmısın

hd_daredevil=OK genelden özele biraz kayıcam ilerki sorlarda ama simdi genel bi soru gerçekten benden bir yaş büyükmüsün ve nerde çalışıyosun?

gizemli7=Yukarıda radyo ve tv programcılığı bölümü okuduğumu söylemiştim ve ünvtde çalıştığımı ayrıca sanal ortamda karşındaki insana güvenmekten başka şansın yok diye düşnüyorum ben.

hd_daredevil=hım sert ve kapak niyetine verilmiş bir cevap gibi duruyor her soru sordugumda bole sert cevap verceksen ne diyim allah yardımcım olsun

gizemli7=sert değilim sana öyle geliyor.

hd_daredevil=bence fazlasıyla sert durmaya calısıosun tamm anladım sanal bi ortamda biriyle konusurken arada mesafe bırakıosun cok güzel ama bana aşırı geldi

gizemli7=ya gerçekten alakası yok söylermisin sertten akstın ne senin? nasıl konuşma şekli yumuşaktır örnek ver bana?

hd_daredevil=kullandıgın bazı kelimeleri değiştirsen daha güzel olur hani ister inan ister inanma tavrı yerine ayrıca salakmısın orda yazıo baksan görüceksin tavrı hoş olmuo buradan cıkarılacak bi kaç sonuc var ya ben sacmalamaya başladım muhabbet seni sıktı , ya egoist kendini begenmiş bi kişiliğin var veya ben fazlasıyla alıngan oldumuşum ve bunları abartıyorum

gizemli7=öncelikle sen algılamalarını değiştirirsen karşındaki insanın ne demek istediğin daha iyi anlarsın ayrıca evet çok alıngansın çocuk gibi bu ne ya ALLAH aşkına kendine gel.Benim ne düşündüğümü bir ben biliyorum bir de ALLAH bu şekilde söylemedim salakmısın vs sanırım senn çevrendeki insanlar bu tip insanlarki benim sözlerimden bu denli mana çıkarmışsın ne diyim yazık üzüldüm şahsen böyle yrgı yapmana.

hd_daredevil=söylediğin kelimelerin anlamını tabiki kesin olarak bilmiyorum bir sen birde ALLAH ın bilmeside normal faka bildiğin gibi türkçe nereye çekerse oraya gidebilen bir dil yazdıgın mesajlarda farklı yone cekilebilecek seyler var tabiki direk en kotu olanı anlamadım zaten o yuzdende sana soruyorum bolemi demek istedin die neyse ya bu durum cok sacma olmaya basladı. Senin yargına bakılırsa konusma tarzlarımık pek birbirine uyumlu değil . Ha senin sözlerini dedğin gibi yargılamadım zaten öyle bir durumumda yok ama kırdıysam k.bkma

gizemli7=konuşmak istiyormusun hala peki?

hd_daredevil=çocuk değilimki küstüm oynamıyorum diyim bazı konularda fikir ayrılıkları olması gayet dogal. tabiki de senle konuşmak isterim profilindeki yorumlarını okudum aklı başınd

0|0
    0|1
  • hd_daredevil=çocuk değilimki küstüm oynamıyorum diyim bazı konularda fikir ayrılıkları olması gayet dogal. tabiki de senle konuşmak isterim profilindeki yorumlarını okudum aklı başında ,mantıklı seyler söylüyosun sadece su uslub konusunda biraz problem oldu gerisi iyi

peki sen ?_?

gizemli7=:) tamam o zaman bundan sonra daha farklı hareket ederiz.

hd_daredevil=bana uyar

gizemli7= güzel.

0|0
    0|0
  • Bence böyle daha netliğe kavuştu olay hakan öyle değilmi yazık harbiden çocuk gibisin ya.

0|0
    0|0
  • Ben şimdi kopyalıycam o zaman ortaya çıkıcak arkadaşın olup olmadığı :) sıkma canını sen.

0|0
    0|0
    • yaw nida istersen kopyalada nie bu sinir bu olayda kimsenin adı veya lakabı yok :)

• Ben karsimdakinin kiz degilde erkek oldugunu var sayarak beni ugrastiran erkekleri cok sexy buldugumu söylemek istiyorum :-)

0|0
    0|0
  • Bende terslerdim çünkü kaçan kovalanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sabrımının ve onun sabrının sınırlarını zorlardım. sonuç ortaya çıkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...