Fitness cı arkadaşlar lütfen içeri :)?

evet arkadaşlar benim kilo 84 ideal kilom 72 gözüküyor 1 haftadır ekmeği kestim ve sabahları haşlanmış yumurta yiyorum max 3 tane 4 gündürde egzersizle karışık vücut çalışyıorum evet arkadaşlar size sorum şu ilk önce göbeğimi eriteyim yani sadece kilo vermek içinmi uğraşayım yoksa ikisi bir arada devam ettireyimmi günlük 1 saat evde çalışıyorum kendi çapımda dumbell setimle devam edeyimmi bide kilo var en çok hangi kaslara çalışayım karın kaslarınamı yoksa göğüs kanat vs vs mi sizce ne yapmalıyım kararsız kaldım? günlük rahat 1000 kalori arttırıyorum bu arada ekleyim onuda

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• zaten protein odaklı yemek yiyorsun yani bir nevi protein diyeti yapıyorsun zayıflamaya çalışma kas büyütmeye devam ama boyun kısaysa fazla şişirme düz kas yapmaya çalış her egzersizden önce ya da sonra esneme hareketleriyle düz kasların oluşumunda daha etkili bir sonuç alırsın ayrıca

0|0
    0|0
    • 176 boy şimdi kas çalışmaya devam diyorsun yani hesapladığım kalori hesabına göre 1 ayda 5 kilo felan veriyorum aslında bide bu mekikti bazı hareketlerdi felanda etki edicek 3 aya günlük 1 saaat vücut çalışmayla bişeyler yapabilirmiyim yani öyle fazla değil vücut otursun yerine yeter :)

• tek yazan benmişim :D

• ayıpsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...