İki kuzenim var ve bunların bana aşık olduklarını düşünüyorum? Bir de siz okuyun...

arkadaşlar benim 22 yaşında erkek kuzenlerim var.biri öğrtemen oldu.bunun bana olan ilgisi yakınlığı çok fazla.12 13 yaşından beri gelen bir duygu olduğunu düşünüyorum.çünkü benimle çok ilgilendirdi sürekli yanımda ve beni bisikletle gezdirmek için uğraşırdı vede gezerdik.halen hislerini olduğunu düşünüyorum.ilgisiz olmaya çalışıyor takip etmediğini göstermeye çalışıyor ama ben facebookdan takip ediyor.birgün bi şarkı paylaştım bu hiç beğenmezdi yorum da yapmıyor.ve o gün beğendi daha sonra 1 saat sonra beğeni kalktı.sizce neden?diğer kuzenimde üniversitede okuyor o da kız kuzenim var ona yaklaştığı ve baktığı gibi bana farklı yaklaşıyor davranıyor.ilgili konuşmak için can atıyor ben sormuyorum o bana üniversitede konuştuğu kızları anlatıyor.ben mi acaba öyle düşünüyorum yoksa cidden bana karşı birşeyleri varmı ama eminim adım gibide ikiside boş değil.sizce?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım kafan karışmış bunu onlarla konuşman daha doğru olur. Benim kuzenlerim var 13-14 yaşlarında sürekli faceden takip ediyorlar ne desem beğenirler gördükleri yerde yanıma koşarlar ama bu bana aşık olduklarını değil beni sevdiklerini gösterir. Benim de sevdiğim kız arkadaşlarım var bende onların herşeylerini beğeniyorum buda benim onlardan hoşlandığım manasına gelmez. İnsan kendisine iyi gelen ve sevdiği kişileri yanında görmek ister ve takip eder belki kuzenlerinin ki de hem akraba sevgisi hemde abilik duygusudur, zira büyük kuzenimin herşeyini de ben takip ediyorum facebook şifresine kadar bende var. Çünkü yanlış şeyler yapsın istemiyorum. Bunu onlarla açık açık konuşman daha uygun olur, biz onların içini bilemeyiz.

0|0
    0|0
    • aynı yastayız.ben olsun ıstemıyorum zaten ama onların bos olmadıklarını bılıyorum.anlam veremedıgım neden begenıpte begenı daha sonra kalkıyor sız olsanız ne anlarsınız?bu sırada konusmam kuzenımın bırı bellı ettı zaten dogruluk cesaret oynarken.yanı yanıldıgımı sanmıyorum.bırde buraya sormak ıstedım kısı neden begenır ve daha sonra kaldırır.

• olmaz benım aılemde karsı bende...bunu duyunca sok oldum zaten...bunu nasıl soyleyebılırım kı karsı tarafa ne dıyerek konusamam.bırısı akraba evlılıgı gıbı gıbı konular acsa o zaman konusucamda kımsede bahsetmıyor kı...o vakıt anlarlar aslında.sızıde tuttum bu sırada sagolun yarımcı olmaya calıstıgınız ıcın.konu acılırsa susmayıp konusucam.ınsallah anlarlar

• Onlar neden açıyor sen aç (: bir arkadaş örneği ver mesela ne kadar iğrenç akraba olur mu filan diye kafalarından aşağı kaynar su dökebilirsin. Bir nebze olsun yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence seni saf buluyordur bence sende bazı şeyler arıyordur yoksa o da biliyordur bir akrabadan asla sevgili olamayacağını

0|0
    1|0
    • oyle bırı olmadıgımı bılırler o tur ınsan cok onu dısardan karsılayabılecek sekıldeler.ellerını sallasa ellısı ıyıler tıplerıde yerınde.bır daha cevap yazakende adam gıbı cevaplar verın

• bizce daha doğrusu bence düşünmek kavramıyla iş bitmiyor,somut bir kavram yakala derim sana daha doğrusu dereyi görmeden paçaları sıvama.seni faceden takip etmesi beğenmesi ve ya seni gezdirmek istemesi = ilgi ve ya sevgi olmayabilir bir sıradanlık olayı olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • sen oyle olsun istiyorsun gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • onların boyle davranmasını ıstemıyorum.akrabayız ve bu gıbı durumda hos degıl.acılacak bırı bırgun ve acılırsa durum kotu olur sogukluk ve uzaklasma olur bende.boyle olmasınıda ıstemıyorum

• kuzenlerinin kız kardesi varmı

0|0
    0|0
    • var her ıkısınınde bırının 18 yasında dıgerının 13 yasında.neden sordun bunu?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...