Kapat

Fatih Terim' in milletçe arkasında durmamız gerekmez mi?

Türk Milli takımı en dibe vursada andora dan daha kötü olsakta tekrardan göklere çıkaracak kişinin fatih Terim olduğunu düşünüyorum. bence fatih terime güvenmeliyiz sizcede öyle değilmi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu durumda Fatih Terim'den çok futbolculara suç buluyorum çünkü Fatih Terim kendini kanıtlamış bir teknik direktör ama malesef futbolcularımızın çoğunda artık o kazanma ruhu vs. kalmamış. Elin futbolcusu daha iyi olmak başarıdan başarıya koşmak ister, bizimkilerin (çoğunun) derdi cebine para doldurmaktan başka birşey değil. Başarısız olmamızın tek sebebide budur benim kanaatimce. Maçları izlediğimde bakıyorum ya bir gram kazanma hırsı yok. Ben açıkçası takımımız için çok umutsuzum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha ne kadar arkasında durulacak? yaptığı futbolcu tercihleri ortada. Türkiye berbat bir futbol oynuyor daha da düzelecek gibi değil. Siz fatih terimin arkasında durun daha

0|0
    0|0
  • Hayır arkasında durmam. Sevmiyorum kendisini.

0|0
    0|0
  • Türk milli takımı şu an ne durumdaysa bu onun yüzündendir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daha ne kadar arka çıkacaksınız bakalım.. futbol muhabbetinden bıkmışız, yatıyoruz kalkıyoruz iddia-top muhabbeti ama başarısızız bu işte.. anca marşlarla reklamlarla ha kazandık ha bişey olacak dayan türkiye hep beraber hülooğğ.. başka da bir pok yok

1|0
    0|0
  • Ben bir Galatasaraylı olarak imPARAtordan tiksiniyorum artık, milli takım zerre umrumda değil

2|0
    0|0
  • ya yok bizim ülkede olmaz adamlar yensede yenilsede en az 3-4 yıl tutuyor hocayı ama biz çok kolay siliyoruz yahu umut 5 metreden 3 tane gol kaçırıyorsa Fatih hoca ne yapsın. Umut da 3. ligte alıp oynattığı bir fantezide değil Gsda oynayan. sorsak kimi oynatırsın diye herkesin ilk 3ünde sayacağı bir isim ama atamıyor. ligimizin kalitesi yerlerde bunu kabul edelim

0|0
    0|0
  • Bu ülkeye bu CB ne kadar çok yakışıyorsa, bu takıma da FT o kadar çok yakışıyor. Adam gibi soru soran gazetecileri küçümsemeler, lise öğrencisi gibi atar giderler, kendi başarısı için 'tesadüf' denilince ortalığı yakıp yıktıktan sonra rakibin başarısına 'tesadüf' demeler, yapmacık tavırlar, güçsüzü ezmeler... İyi ki bizimle. Bu oyuncu grubunun geneli de onu hakediyor zaten.

0|0
    0|0
  • Yilda 11.5 trilyon kazanan biri 3 macta 1 puan aliyo ve her mac kornerden gol yiyosa by by demek gerek bro

1|0
    0|0
  • şenol hoca gelsin la. göndersinler şu adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...