İnsan yaşadığının gerçek aşk olduğunu nasil anlar?

gerçek aşk olduğunu anlamak n için yapmam gerekir?

Güncellemeler:
Teşekkürler hanımlar bana gerçekten unuttuğum bir gerçeği hatırlattınız...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• aşk ayrıldığında belli olur ayrılınca anlarsın, büyük aşkın acısıda büyük olur. ayrıca aşıkken mantıklı düşünemezsin eğer mantıklı düşünebiliyosan mantığını seçebiliyosan aşık değilsindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayrılık olursa hiç vuramayacağın kadar dibe vurur perişan olursun.köpek gibi özlersin,içersin,ağlarsın,vurdukça vurursun dibe.o zaman anla ki gerçekten aşık olmuş çok sevmişsin.yaşadım ondan biliyorum yani allah kimseye yaşatmasın.böyle bir acı yok yer yüzünde anlatamam :((

0|0
    0|0
  • acı cekerek

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra kimyası değiştiyse.

0|0
    0|0
  • onu kaybettiğinde anlarsın bence ona karşı ne hissettiğini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anlayamazsın babacan zaman ıster ask felan zaten ask cok kısa surelı bırsey dır bence sanıyelık asık oldugunu anladıgında o gun kalbın kut kut atar o gunden sonra ask yerını korumacı seven ve baglılık yuklu duygulara bırakır kendını...ama bu senın ıcın gecerlı kasıdakı ıcın degıl..ayrıca ılsıkının ask ılıskısıolup olmadıgını da her ıkı tarafın zaman ıcınde (aıle baskısı.cevre vs) fedakarlıklarına bakar delılıklerıne bakar anlıcan fılmlerde gorusun ya ona yakın bırseyler oluyorsa ıste o ılskıde ask vardır denır..ask anromal durumlar dogurur...

0|0
    0|0
  • aşık olduğun kişinin gözlerine bakamazsın, kekelemeden konuşamazsın, miğden bulanır yemek yiyemezsin, kanatsız melek olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...