Hiç tanımadığın bir erkeği nasıl etkilersin?

Her ay iğne olmak için baska bir semt e gitmem gerekiyor iğne mi olduktan sonra oranın sahiline iniyorum 5 yasındakı kardeşim hiç bir zaman waffle a hayır diyemez her ay aynı cafe ye getiriyor bizi sadece waffle yemek için. waffle ı yapan çocugu görmeniz lazım yunan tanrıları gibi birsey eminim hiçbir kız çocuga karsı ilgisiz kalamaz kardeşim gitti çocukla muhabbeti kurdu bende bu bahaneyle çocugu izliyorum... kardeşim abla fotografımı cek dedi kardeşime yakınlastırıp cekıcekken cocugun da bana baktıgını gordum kısacası oda poz veriyor ikisini birlikte çektim. 2 gün önce giyindim süslendim topuklularımıda geçirdim ayağıma ailem le oraya gittik çocugun bası baya bi kalabalıktı aılem sıparıs verirken bende cocugu izledim 3 kere göz göze geldik adını soyadı buldum face den baktım ama ortak arkadaşımız bile yok eklersem nasıl bir tepki vericeğini bilemiyorum sert bi durusu var çünkü acaba arkadaşlarla birgün oraya gitsek ve o zaman ki bana karsı davranıslarına dıkkat edip öyle mi eklesem bilemiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• vay be yine dıs görünüs illa yakısıklı olcak hee

0|0
    1|0
    • İlk görüşte kimse karakter analizi edemeyeceği için evet dış görünüşü var bakımlı olması önemlidir. bu benim fikrim en azından...

• hm fazla bakımlı senin ki tanrılar falan hadi bakalm ins oda seni begenir ;) yunan kralicesi hesabı

• Ahahah yunan tanrısı tanımından kızlar anlatmak istediğini anlamıştır eminim keskın hatları olan renkli gözlü bir çocuk demek istiyordum. Sonucta Ege liyiz ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• direk ekle kuzum netten konuş tanış önce bunu yap sonra çek kendini gelicektir sana

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim tatlım denicem bakalım :)

• Ekle anacım hiç bir şey olmaaz

0|0
    0|0
    • Çekingen ve ya utangaç biri değilimdir ama çocugu tanımadıgım için nasıl tepki vericeğini kestiremiyorum o kadar. Ne olursa olsun kimsede kötü bir izlenim yaratmak istemiyorum

• Haklısın canım ekliyorum :)

• Umarım hayırlısı olur tatlım :)

Yükleniyor...