Ağlamak mı yoksa giden sevgilinin ardından gülmek mi?

Siz olsanız ne yapardınız . Ayrıldığınızı düşünün ki Allah göstermesin fakat; o ayrıldığınız insanı seviyorsunuz ama işte bir engel var ayrıldınız . Her ne olursa olsun ne yapardınız?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• --Engellerin ne olduğuna bağlıdır bu.Olması gerekende budur zaten.

--Kimi gittiği yeri mutlu eder kimisi geldiği yeri... Giden kişi kalanı bezdirdiyse o ilişkide olmasının bir anlamı yoktur.

--Kimi insanlar ayrılıklara seviniyor.Çünkü erkeğin susuşu kaçış,kadının kaçışı kurtuluştur.Bir kadın bir erkekten ayrıldıysa onun için kurtuluştur çünkü varlığı ona eziyet gibi geliyorsa ne anlamı varki üzülmenin.Üzene yol vericeksin.Kendine değer vermezsen kimse sana değer vermiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben guluslerin gercek olduguna inanmiyorum bitsede zaman alir insan bi anda kazanmazki sevdigini bi anda unutsun

0|0
    0|0
  • ağlamaktan nefret ederim.aglamamda gulmemde biten birsey.batan bir gemiden farksizdir.ikiside tarihe gömülmeli.

0|0
    0|0
  • dışımdan güler geçerdim içimden kopan fırtınaları belli etmezdim zamanında öyle yapmıstım malesef :(

0|0
    0|0
  • varsayımlarla konusuyorsnuz

0|0
    0|0
  • ölek mi yani :D şimdi ala ala

0|0
    0|0
  • Gülmek falan nerden çıktı soru çok çılgındı yalnız. Belki gözlerim dolar okdr ağlamam :((

0|0
    0|0
  • yorum yok yaparsam bitmez şimdi

0|0
    0|0
  • ağlarım lan

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir gittiyse bitmiştir.

0|0
    0|0
    • ne saçma klasik bir kelime yaaa

• evet bu oldu... kaç dkk önce üye olduğum önemli değil bence.. haaa yorum yapacaksan adam akıllı olsun bayatlamış kadir inanır sözleri değil gizli kullanıcı

• seni bir silerim listemden düşersin inan gözümden

sevene can feda sevmeyene elveda

ben de çok var nöyle laflar kıskananlar çatlasın :>

Kızlar Ne Diyor 16

• gülmek deriz ama ağlarız genelde

0|0
    0|0
  • insan sevdiğini kaybedince güler mi.. ağlardım tabi ki

0|0
    0|0
  • eger bı sebepten dolayı ayrılmısssak aglarım tabıkde eger bırınden ayrılacaksam veya o benden ayrılacaksa ardından dokecek bı gozyasım olur

0|0
    0|0
  • Sürekli ağlarım fena durum.

0|0
    0|0
  • ağladım sürekli ama geçiyor başkasını buluyorsun umrunda lmuyor ama bakıyorsun eski hatırlara bir için sızlıyor işte öle

0|0
    0|0
    • Aynen nasıl varlığına alışıyorsan yokluğuna da alışıyor insan o yüzden bir başkası giriyor hayatımıza .

• Bize zamanında yaşattığı mutlulukları ayrıldıktan sonra burnumuzdan geliyor . Ama o an ağlaman gerekiyorsa ağlayacksın içinden geldiği gibi az da olsa rahatlıyor insan

• öle zaten üzüldüğüm ey o değil o an bana hissettrdikleri ve hayalerimi yıkmasaydı ağlamak m hergn ağlamıştım

• önce zamanı durdurup çatlayana kadar ağlamak, akabinde zamanı tekrar baslatıp hicbir sey olmamıs gibi kaldıgım yerden devam etmek.

0|0
    0|0
  • ben hiç ağlamadım ama içimdeki kopan fırtınaları da kimse bilmedi göstermedim. sonuç itibariyle yapacak bir şey de yok yaaaa kabulleneceksin yada dövünüp durup kendi kendini bitireceksin

0|0
    0|0
  • gülelim genşleerr

1|0
    0|0
  • en iyisi iyice bi gaz çıkarmak.

1|0
    0|0
  • Gülerdim gülmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • tabikide aqlarm

0|0
    0|0
  • niye gülieyim ben manyakmıyım tabi ki ağlarım ühüüü :)

0|0
    0|0
  • O kişi hiç hayatıma girmemiş gibi devam ederim

0|0
    0|0
  • ağlardım

0|0
    0|0
  • ne gülcem ağlarım:( gülcek ne var bu durumda ? bkmu var :(

0|0
    0|0
  • Ben aglarim