Huylu huyundan vazgeçer mi vazgeçirmek için uğraşır mısınız?

Sevgilinizin nişanlınızın beğenmediğiniz bir huyu var.Değişirmi yoksa siz değiştimek için uğraşırmısınız?Hiçbiri olmuyorsa ayrılmak mı gerek?

• Değişmez
    A seç
  • Değiştirmem
    B seç
  • Her haliyle kabulüm
    C seç
  • Ayrılırım
    D seç
  • Diğer(Belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
135

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaparsan yap değişmez. Eğer beni çok çok fazla rahatsız etmiyorsa umursamam. Sevgim ağr basarsa da kabullenirim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• vazgeçmez kesinlikle öyle seveceksin dikeniyle

0|0
    0|0
  • Can çıkar huy çıkmaz

0|0
    0|0
  • vazgeçmez :/

0|0
    0|0
  • Ayrıldım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sen deyistiremesin ama rahatsiz oldunu belirte bilirsin ve eger mantikli ise ve seni sevip sayiyorsa deyisime acikdir olmalidir

0|0
    0|0
  • ya değiştirmeye çalışmak kimin haddine ya.herkesin huyu suyu var.ii ya da kötü o onun kişiliğinden bi parça.beğenmiosanız çekin gidin.her topalın kör bi alıcısı vardır.bu hepimizin için geçerli.başkalarına kötü kusurlu gelen şeylerimizi bazıları görmez...

0|0
    0|0
  • değiştirmem.

birini yaptıklarıyla ve yapamadıklarıyla, mükemmelliği ve kusurlarıyla sevmek en güzeli

0|0
    0|0
  • Birini seviyorsanız olduğu gibi sevin.. Biri sizi sevmişse , olduğunuz gibi kabul etsin ! Aşık olduğunuz insanı sonradan değiştirmeye çalışmak niye? Çok çıkmazda kalmışsanız ayrılın.

0|0
    0|0
  • Istese de degisemez ki.oyle kabul etmek gerek

0|0
    0|0
  • değişmez

0|0
    0|0
  • huylarımdan bir süreliğine vazgeçebilsem de tamamen yok edemiyorum o yüzden başkasının değişeceğine de inanmıyorum ama uğraşırım yine de

0|0
    0|0
  • Her haliyle kabulüm

0|0
    0|0
  • değişir gibi yapar sonra eski haline döner

0|0
    0|0
  • Banane. uğraşmam.

0|0
    0|0
  • Değiştirmem. Değişmez de zaten. Can çıkmayınca huy çıkmaz. Eğer çok rahatsız ediyorsa ayrılırım

0|0
    0|0
  • Ayrılırım çünkü huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
  • Her haliyle kabulüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...