Milli takımdaki bu ruhsuz, enerjisi bitmiş, heyecanı kalmamış vaziyetin nedeni ne ve sorumlusu kim?

arkadaşlar, bu takım neden bu hale geldi, bu durumun sorumlusu kim? fatih terimin ateşli sürekli tempolu futbol anlayışı nereye gitti?

0|0
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih hoca kendimi cikip oynacak herif bagiriyorda yok takim yok ki ruhu olsun kapasite bu kadar daha fazlasini beklemek doğru değil

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adamlar mutsuz çünkü türkiye nin durumu vahim halk mutsuz herkesin sıkıntısı bini geçti. kazanmak gelmiyor içlerinden

0|1
    0|0
    • sanmam, türkiyede halk yıllardır mutsuz, yıllardır fakir...2008 den önce çok iyiyd i milli takım.. bir dönem dünya 3. ve dünya 4. olduk...

• o dönem bu kadar mutsuz değildik

• sadece para için top peşinde koşan insanlardan bu performans çok bile

1|1
    0|0
    • paraya doymuşlar evet... aslında değerleri aldıkları transfer ücretinin yarısı kadar... türkiyede piyasa çok şişirilmiş..

• bencede. kimse işini adam akıllı yapmıyor olan bize oluyor türk futbolu ölmüş.

• futbolcular kendi takımlarında da aynılar zaten bir b*k olmaz bu milli takımdan bekleyelim daha

0|0
    0|0
  • Bence bizimkiler dışardan hazır topcu almasa kendi gençlerine el atıp onları eğitse takım daha dinamik olur tabii. Ama biz yabancılardan almaya alışmışız sonrada milli maçlarda böyle mö mö bakakalıyoruz.

0|1
    0|0
  • Verdiğimiz gereksiz gaz...

0|0
    0|0
    • ama bizim topçular gazla çalışıyor :)

• kadınlar biraz futboldan uzaktır. o amaçla yazdım..

• Koca Kafa :@

• Maç sırasında temizlik yapmayı görev edinip habire tv nin önünden geçen ev hanımları :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Yok arkadaş yaa bireysel bişeyler yapmaya çalışıyolar takım ruhu yok... Türk Forvetlerde iş yok beceriksizler neden anlayamıyorum :/

0|1
    0|0
    • kapasitemiz bu kadar diyorsun yani... 2008 den önceki milli takımlar harikaydı. ilhan mansızlı, hasan şaşlı nihatlı, takım filan...

• Yahu şimdi en iyi takım şuanda iyi top oynayan takım beşiktaş Arsenalden iyi top oynadı bir kör kurşuna elendi tottenhamı ezdi geçti zorla berabere kaldı Forvetlerde iş yok Türk takımları TAKIM olamıyor elin adamı çeyrek pozisyonda gol buluyor bizde yok o çok cömertiz...

• "Milli takımın başarısızlığın arkasında chp ve paralelciler var" kesinlikle,
    bunlar değilse ergenekonculardır mutlaka :)

0|2
    0|0
  • Tüpcünün eseri bunlar :@

1|2
    0|0
  • Demirörenin kimler tarafından ne için göreve getirildiğini çok iyi biliyoruz malasef siyasetteki hırsızların futbola müdahaleside ortada, kimse Demiröreni savunmasın, Fatih Terim ise karakterini satmış verdiği sözleri unutmuş ve birden U dönüşü yapmış bir adam artık bütün ağırlığını kaybetti artık ondanda bu psikoloji ile başarı beklemek hayal olur.

0|0
    0|0
    • helal dostum.. futbolun içinde kesinlikle siyaset var... herkes kendi adamını bir yerlere getiriyor iş hayatında olduğu gibi futbolda da...

• FATİH TERİM tabiki bu adam aldığı parayı asla ve asla haketmiyo gs deki uefa kupası nıda sahiplendi kendinde marka oldu HAGİ olmasaydı ancak televizyonda görürdü o kupayı anca assa kesse azını yüzünü yamulta yamulta efelenmekten başa bişey yok 80 milyonluk ülkede futbolcu çıkaramıyosun federasyonda bu işle ilgili en ufak kıpırdanma yok otobüs kafa diyoki yabancı sınırlamasını kaldıracaz yerliler değerlenecek dediğini yaptı az biraz oynayan yerlilerde oynamaz oldu nasılsa sike sike oynatacak beni diye sallamaz oldular burak selçuk gibi beş para etmez adamlar 3 milyonun üzerinde f-garanti para alıyolar federasyon - fatih terim önce bu ikisinden başlayacaksın temizlemeye

0|0
    0|0
  • adaletsiz federasyonun şikeyi ve ırkçılığı aklayan eylemlerinden sonra güvenin azalması, futbola bakışın değişmesi, heyecanın kaybolması vs vs.

0|1
    0|0
    • çek cumh. maçı biletleri çok yüksekti. sanki milli takımın paraya ihtiyacı var... ucuz yapsalar herkes gitse ye maça...

• o milliyetçi duygular kayboldu hocam, milli takım o kadar heyecan vermiyo artık. şu durum ortadayken biletleri hala 50-100 lira yapmak da saçmalık cidden. bir de cuma akşamıydı

• Bir futbolcu kaleye sut cekmekten neden bu kadar korkar ki? Teknik patron diktator gibi oldugu icin mi? Yoksa Turkiye milli takiminda oynadigi halde kendine guvenmedikleri icin mi? Dun aksamdan beri bu soruya cevap ariyorum bende :/

0|1
    0|0
    • izlerken karnıma ağrılar girdi...

• Ben oturdugum yerden bizimkilerin yerine kaleyi nereden gorursem sut atiyordum. Kaleci yasli, hantal ve karisdan atilan sert surtlarda hakimiyetini kaybeden biriydi. Kaleyi goren sut cekmeyi dusunseydi skor cok farkli olacaktı diye düşünüyorum.

• futbol dan anlamam izlemiyorum sadece top oynamayı seviyorum.

0|0
    0|1
  • Tüpçü ve egosu kendinden büyük fatih teriminin eseridir

1|1
    0|0
  • Futbolun içindeki herkes

0|1
    0|0
    • 4 ya da 5 sene önce daha iyi durumdaydık ama... topa bile vurmayı bilmeyen adamları yenemedik :)

• fatih terimmmmmmm

0|0
    0|1
  • DEMİRÖREN!!!

0|1
    0|0
  • sorumlu açık ve net tff

0|1
    0|0
  • 2002 kadrosunu tek tek sayarım şu anda ama şimdi kimse bılmıyor kım var takımda her gun oyuncu mu degısır bee

0|0
    0|0
  • türk futbolunda adalet sağlanmadıkça, trabzonspor un hakkı verilmedikçe, bu hırsız federasyon ve onunla birlikte kirli işleri yürüten örgüt dağılmadıkça TÜRK FUTBOLU DÜZELMEZ VE DÜZELMEYECEKTİR DE.

0|1
    0|0
  • Federasyonun sadece kendi malıymış gibi kullanması türk futbolunu.
    Ebilet.
    Yabancı sınırlaması.
    Zeminler düzeltilmeden, stadlar yapılmadan alt yapı oluşturulmadan, tesisler kurulmadan futbolcuların parasının tonla olması.
    Şike süreci.
    Kısaca federasyonun attığı her adım. Hani, masonlar mı soktu acaba bu tüpçüyü aramıza diye düşünmeden edemiyorum. :)

0|0
    0|0
    • bencede, futbolun tepesinde tüpçü var... en büyük sorumlu o... bir gitse yaa :) beşiktaşı batırdı , şimdi komple türk futboluna el attı... onu platini mi yolladı türkiyeye :)))

• Zaten Beşitaş'ı yönetiği dönem tam bir rezalet. Kulübü tonla borca sokup, kendine muhtaç hale getirdi. Adamı terfi ettirdiler Ülke Futbolunun başına getridiler. Artık giderken de Türkiye'nin borcu olur bu adama. Spor bakanı yaparlarsa da hiç şaşırmam. :)

• spor bakanı olursa , önü açılır UEFA başkanlığına kadar gider olay :)))

• Abi gol yiyince direk dağılıyoruz toparlanamıyoruz sıkıntı orda

0|0
    0|0
    • adamlar topa bile vurmayı bilmiyorlar... ozanın penaltı pozisyonunda topa dalışı neydi öyle :)

• Güzel oynadılar aslında bir kaç hatada yapmasalsr dünya kadar pozisyon kaçtı gol birebirde vs Ozan'ın daldığı hareket biraz sert oldu bedelinde ödedik

• ozan , çok acemice daldı ama kardeş..

• Tüm takımda.. Teknik direktör dahil buna.

0|0
    0|0
  • ülkenin durumunu yansıtıyorlar.

0|0
    0|0
  • ruh yok ruh

0|0
    0|0
  • Tek sorumlu rte.

1|0
    0|0
  • Tüpçü

0|1
    0|0
  • fatih terim

0|0
    0|0
    • bence futbolcular daha suçlu... ruhsuz, enerjisiz oynadılar...

• fatih terimin yanlış oyuncu seçmesi bence daha güzel bir kadro çıkarabilrdi ya koca trkiyede kaçtane profosyenel futbolcu var en kazmalarını topluyo milli takıma

• Letonyada bir takımda oynmyan futbolcular var. . yani 2. ligden kadro çıkarsa terim yenmesi lazım. Her haltı terime bağlamak, hiçbir şeyin değişmemesine neden olur.

• Durum açık oyuncu kalitemiz yok avrupada oynayabilecek kritere 2,3 oyuncu yaklaşır gerisi çöpe :)

0|0
    0|0
    • aldıkları paralar avrupa piyasasının çok üstünde ama :)

• Federasyon sağolsun bir türküdür tüttürüyorlar, yabancı kontenjanı diye adamlar 5 para etmezken 10 para etti, havalarıda cabası.

• futbolcular ve federasyon

0|0
    0|0
  • artık yenı heycanlar ıle yola devam etmek lazım adamlar doymus abıı

0|0
    0|0
  • sağolsun demirören var daha ne olsun. bu bitmesi için yeterli sebep

0|0
    0|0
  • kadro düzeni yok her maç farklı kadro, eksikler bunda etkili oldu bide eski ruh yok takımda

0|0
    0|0
  • Fatih terim :)

0|0
    0|0
    • benceen az suçlu olan o... sadece futbolcu tercihlerinde daha dikkatli olabilirdi... paraya başarıya doymuş adamlar koşmuyor, tekmeye kafa atan adamlar lazım..
      bülent korkmaz gibi, sergen gibi ilhan mansız gibi , okan gibi, vs...

• benimde akşam karnım ağrıdı :)

• sıkıntı ya hayırlısı olsun bakalım :)

• Futbolcuların bazıları futboldan bıktığı için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...