Türk Milli Takımı sizce ne yapmaya çalışıyor?

Türk Milli Takımı sizce ne yapmaya çalışıyor... ve nasıl bir görüntü sunuyor... bence Oyuncular Lig Kariyerlerini Ülkenin Kariyerinden Önde Tutuyor... ( bunu belirtmek isterim Arda Turan'ın sarf ettiği emek için kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum iyiki varsın arda...

• Futbol Topunu Bomba Sanıyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Futbolun ırzına geçiyor.
    25% (1)60% (6)50% (7)Oy Ver
  • Ayıbın Kralını yapıyor
    75% (3)40% (4)50% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede futbol bitti.. şike sürecınde adaletsızlık tescılllendi, siyaset hep bir futboldan pay cıkarma hevesınde.. büyüklerin futbolcuları dıger takımın oyuncusuna pas vermeyı bıle zul buluyor! amator ruh kaybolmuş essek yuku ıle para kazanan adamlar herseye doymuş, milli ruh bitmiş... birde ayagı yere basamamak var gruplar bellı oluyor bız bu gruptan bırıncı cıkarız! yahu sen daha ofsatydan nasıl kurtulunur onu bılmeyen topcuya sahıpsın hollandayı nasıl gececeksın ceklerı nasıl gececeksın? turk futbolunun kurtuluşu ustundekı pıslıgı temızlemeden mumkun degıl.. bır defa yonetıcıler gıdecek atanan degıl futbıldan anlayan bır baskan secılecek federasyona.. maclar sıfresız olacak ve en onemlısı kım ne yaparsa yapsın gozunun yasına bakılmayacak mutlak adalet gelecek.. bız futboldan nefret ettık, kına yaksınlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe yi bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler var mı otesi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla hocam ben Futboldan sogudum takip etmiyorum artık.
    Neden dersen, Keyif alamadımız gibi üstüne sinir, stres sahibi oluyoruz.
    Kalite desen yıllardır 0 hatta 0 olsa öpüp başımıza koyucak hale getirildik.
    Elalem için futbol, festival, şölen, show, eglenceyken,
    Bize bizim ülkemizdeki futbol Zehir, zıkkım, çile ve rezillikten ibaret malesef.
    Bizim futbol seyicimiz Taraftarlık adı altında oyununa getirilmiş insanlar toplulugu, Yoksa aklı başında kimse böyle bir rezaletin parçası olmak istemez.

0|0
    0|0
  • birader semih şentürk gibi forvetimiz varken topu umutla burağa koyup oynatan bir teknik direktör var

eskiden çok beğenirdim ama şimdi çoluğu çocuğu nerde bakir adam varsa toplamış hepsi lolipop yalıyor
    ciddiyim geçen ozan tufanı gördüm lolipop yalıyordu oğuzhanda simit sarayında pon pon topuyla oynuyordu ablasının yanındaydı :D yav birader bu takımda tuncay şanlı olmadıkça colin kazım olmadıkça
    servet çetin olmadıkça mevlüt erdinç olmadıkça sabri reyiz olmadıkça nahhh bizeee oyun nahhhhhhh biz bu çocuk takımıyla oynuyamayız bile

0|1
    0|0
  • öyle birşey mi var :)) ha bu arada türk milli takımı demesek daha iyi kürtler de var araplar, lazlar vs alınabilirler. en iyisi türkiye milli takımı demek.

0|1
    0|0
  • Sus hatırlatma onları bana.

0|0
    0|0
  • valla hiç bir maçını izlemedim bu ara yapılan bıktım artık futbol dan da soğumaya başladım zaten

0|0
    0|0
  • arda adamım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...