Nasıl saçlardan hoşlanırsınız?

kızları hemen hemen biliyoruz, her gün neredeyse trilyonlar ödüyoruz saçlarımıza ama erkeklerin nasıl saçlardan hoşlandığını çoğumuz bilmiyoruz.. erkekler, nasıl saçlardan hoşlanırsınız?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Uuzun saçlardan hoşlandıkları kesin . Tabi bana göre öyle görüyorum ben . Saygılarımla iyi akşamlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link

link

link

link

Gibi gibi :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gözüme hoş görünsün rengi önemli değil ama patlıcan moru hoşuma gidiyo be kardesim

1|0
    0|0
  • Dalgalı kumral siyah arası işte ve uzun ..

1|0
    0|0
  • simsiyah dümdüz bide uzun bu üçü bi kadında olunca o kadına bakmaa doyamıyom...

0|0
    0|0
  • kızıl saçlı olanlardan hoşlanırım ama tabi sadece saç olarak hoşlanırım bütünselliğe vurmam :D

0|0
    1|0
  • bu ara kısa saçlılar çok dikkatimi çekiyor hele 3 numara yapanlara bayılıyorum özgüveni yüksek ve yüzünün güzelliği ön planda oluyor kadınlığını saçlarıyla değil yüzüyle vücuduyla belli ediyor

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link büleee link

0|0
    0|0
  • Düz saçlardan hoşlanıyorlar diye tahmin etmekteyim

0|0
    0|0
    • Haklısın düz ve uzun olmasi yeterli. Sarı ve kızıl olursa da tadindan yenmez :)

• dalgalı uzun böle omuzlara dalga dalga dökülcek rengi önemli değil sağlıklı olsun ama sarışın takıntısı olan erkekde çok ülkemüzde

0|0
    0|0
  • katlı uzun ve siyah saclardan tabi düz

0|0
    0|0
  • Uzun düz saçlardan hoşlanıyorlar ama rengi genelleme yapamam

0|0
    0|0
  • benim saçlarım boyazısken sevgilim çok beğenirdi sakın boyama doğal saç rengi en güzeli diodu herkes doğal renkten yanamı bilmiyorum ama uzun ve kahverengi saçlarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...