Ayrıldıktan bir hafta sonra "nasılsın" mesajı atan eski erkek arkadaşın amacı ne olabilir?

Kendi isteği ile ilişkinin rutinleştiğini öne sürerek ayrılmak istediğini söyleyen, ve hatta bir zamanlar "seni incitmektense kendimi incitirim" sözünü sarf etmesine rağmen, ayrılık anında seni en acı şekilde inciterek, bir başkasıyla mutlu olabileceğini söyleyen ve daha iyisine layıksın klişesiyle seni bırakan sevgili, aradan bir hafta geçtikten sonra, "nasılsın" mesajını neden atar?

konuşma aynen şöyle oldu.

"nasılsın? iyi zaman geçirdiğinden emin olmak istiyorum" diye bir mesaj attı, ben de aradan çok geçmeden;

"iyiyim, ya da en azından her şeyin böyle olması gerektiğine inanarak iyiyim, her ne kadar istediğim hayatı yaşayamıyor olsam da." diye cevap yazdım.

"merak etme, yeter ki iste, istediğin her şeye sahip olabilirsin istedikten sonra" yazmış, sanki bana destek olmaya çalışıyor, onun için çektiğim acıyı, bu şekilde hafifletmeye çalışıyor gibi.

"evet, doğru, kendimi o potansiyele sahip görüyorum." yazdım ve telefonu kapattım.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• şu yazdıgı şeyler bile sinir bozucu bence,seni zerre kadar umursamıyor sana söyleyeyim sadece baktı senden ses seda yok bakyım ne yapıyor dedi seni umursadıgından değil,canının yanmasını istemiyorsan hiçbir şekilde cevap yazma,iletişim kurma..bırak havalandıgı yerden çakılsın yere..

1|0
    0|0
    • ben de sizin gibi düşünmüştüm, mesajında bile samimi değildi, o kadar yaşanmış şeye rağmen bir arkadaş edasıyla hal hatır sorar gibiydi. tuhaf.

Erkekler Ne Diyor 5

• her katil kurbanı gerçekten öldü mü ölmedi mi diye bir kez daha olay mahaline döner ve yaşayıp yaşamadığını kontrol edermiş... vs..

2|0
    0|0
  • vijdan rahatlatıyor

1|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım aldatmam da o yüzden bilemiyorum.

0|0
    1|0
    • Gene yanlış sekmedeki soruya yazmışım kafam nerede bilmiyorum. Dalgınlık kusura bakma. Belki pişman olmuştur ya da yaşıyor musun diye kontrol etmiştir.

• seni üzdüğüne çok üzgün.hatta birazda aklı sende.bidaha cevsp verme.karsılık olursa uzayıp gıder zaman kaybı olur senın ıcın

0|0
    0|0
  • Pişman olmuş barışmak istiyo/Barışmaya mehilli .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tersleseydin alttan alma bence

1|0
    0|0
  • Canı sıkılmıştır. Keşke cevap yazmasaydın

1|0
    0|0
  • Başlığa göre cevap veriyorum. sevgilisi bitmiştir

1|0
    0|0
    • hayır, yani benimle ayrıldıktan bir hafta sonra bana nasılsın mesajı atması demek istemiştim.

• Gezdi, dolandı, birini bulamadı ve döndü.

1|0
    0|0
  • Bende telefonumu kapattım öyle gerektiği için .

0|0
    0|0
  • bence yenıden baslamak ıstıyo ... aradıgını bulamamıstır senı merak edıyor ıste.. ılgılenmese mesaj atmaz emın ol

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışssın biraz dengesiz işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...