Aldatanlar pişman oldu mu?

Bir sevgiliniz var.2 yıldır berabersiniz ve kız sizin için herşeyi yaptı ayrıca onun ilkisiniz.Üniversiteye başladınız ve başkasında hoşlandınız.hoşlandığınız kişiye ait olana kadar kızla çıktınız.Ve onu elde edince kızı bıraktınız.Hala daha çıkıyorsuunuz ve pişman olcağınızı düşünmüyosunuz.Gerçekten olmazmısınız.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• aslında bu kişiye bağlıdır yani olabilrde olmayabilrde ama bunu yapan kişi vicdan sahibi değildr ve elbet biryerlrde tökezler bugün sana yarın ona üzme tatlı canını ve sorgulama sen sınırını koru o tökezleyecek Rabbim herkese vicdan duygusuna sahip olmayı nasıl etsin

0|0
    0|0
    • En kötüsüde ilkimdi :/

• İnşallah görücem..

• inşallah arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 3

• bi yerde bi şekilde çıkar ...

0|0
    0|0
  • olurm. Ben vicdanımdan dolayı böyle bişey yapmam. Yapan kişinin zekasından şüphe ederim

0|0
    0|0
    • Ama nisanda ayrıldık ve o kızla hala daha devam etmekte

• unutulur. Vicdan azabı çekiyosn çünkü terkedildin. Ama anlatııın gibi biriyse değmez. acıdm sana

• Bende kendime acıyorum en güzel yaşlarımı ona ağlayarak geçiriyorum

• Aldatmadım aldatmamda bilemiyeceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pişman olurr o kıza yaptığı haksızlığın acısı birgün bir şekilde çıkar

0|0
    0|0
  • canim bende ayni durumu yasiyorum pisman oldugunu gormek en buyuk beklentim. sistemden tarihi goremedim diye soruyorum ne kadar oldu yasayali bunu :(((

0|0
    0|0
  • kişinin kararkterine ve sevgisine bağlı

0|0
    0|0
  • onunla beraberse pişman olmaz gibime geliyor heves değilmiş demekki gerçekten sevmiş onu üzgünüm

0|0
    0|0
    • Sevmiş olsaydı onunla çıkana kadar benimle çıkmazdı ki

• yalnız kalmaktan korkmuş ve kızın sevgisinden emin olana kadar seninle devam etmiş onunla yaşayacaklarına bağlı senin değerini anlayıp anlamaması ve sonrasında pişman olup olmayacağı sanırım bekleyeceksin bunu anlamak için başka çare yok

• Her gün bakıyorum ayrılmışlarmı diye evet beklicem

Yükleniyor...