Diş sağlığınıza ne derece önem veriyorsunuz?

hangi sıklıkla dişlerinizi fırçalarsınız? hangi diş macununu ve fırçasını kullanırsınız?. diş ipi kullanır mısınız? ne kadar sürede bir diş doktoruna gidersiniz? ... dişinizle ilgili her şey arkadaşlar...

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ayda bir doktora kontrole giderim kesin.Günde en az iki kez fırçalarım.Sensodyne macun kullanıyorum şu an.Diş ipi de kullanırım gün aşırı.Bakım olunca sorunda olmuyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 kez diş fırçalar,hergün akşam dişipi yaparm.2 ayda bir florlu gargara kullanıyorum.6 ay da bir rtin muayene.:Ddiş fırçası hangisi ucuz ve basitse onu kullanıyorum.elektrikl dişfırçası da var arada onu da kullanıyorum.macun da özel bir tercih yok ucuz olması ve mekanik temizlemesi yeterli olması önemli benim için.

0|0
    0|0
  • günde 3 kesın.senede bir kz genel kontrole gıderım doktora

0|0
    0|0
  • Günde 2-3 arası değişio ama kessinlikle fırçalamassam içim rahat etmez . Dişçiye 6-7 ayda bi kontrole giderim ama dişçileri şahsen sevmem çok caniler o koca makineleri ağzıma sokunca mutlumu oluolar ( sitem ettim ) :((

0|0
    0|0
  • 2 aydır dişçiye gidicem hala gidicem.

0|0
    0|0
  • gunde 3 kez fırcalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yeteri kadar önm veririm.

0|0
    0|0
  • günde iki kez fırçalarım haftada 3-4 kez diş ipiyle temizlerim

0|0
    0|0
  • her sabah fırçalarım. signal ipana değişiyr. ip kullanmam. ilk kez bu ay dişçiye gittim kanal tedavi içinnnn çok kötü ya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...