Merhaba sporcu arkadaşlar bir içeri :D?

1,5 aydır bodyle uğraşıyorum alkol sigara gırla ama vucut yapmak istiyorum bunları içerek yapacam hırs ettim bana protein tozu mu karbonhidrat mı söylerseniz markasını açmadan sevinirim ve özelliklerini şimdiden sağolun boş konuşmayalım lütfen

Güncellemeler:
Boy 1,81
Kg:68

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kardeş azim çok önemli haftada herkes ücgün önerir ama 6 gün gitmeni tavsiye ederim. Ve protein tozu hemen kullanılmaz zararlı olur kilo alırısın.3 ay falan tamamlandıktan sonra kullanırsan aşırı verim alırsın. Ve özellikle bacak ve sırt antremanları çok düzenli yap çünkü vucudun &65 falan kas yogunlugu buradaymış ve burayı çalıştırman testesteron seviyeni artıtır. Doğal olarak kas yapın daha hızlı artar. Şimdilik tavsiyem bunlar. Proteinlere gelince kana karışmaya kullanımına göre fiyatları değişir. Ortalama bir fiyattakileri al bence. Düzenli olarak foto çekil sana azim verir. Programınıda kesinlikle bir profesyonelden al

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim hocam var alkol kes şöyle böyle bu dünyaya bir kere geliyoz hepsi bir arada yürümeli bence doğru olan budur bana göre kıbrıstayım karbonhidrat önerdi bir spor salonuna gittim whey yoktu bizim salonda satılmıyor hocamız karşı :D

• Ama senin kilon baya düşük beslenmene çok dikkat etmen gerekiyor. Vucut besin almassa kas yapmaz. Protein ağırlıklı beslen ayrıca antreamandan önce falan protein al. Ve azim çok çalış günlük 3-4 saatini ver haftada altın gün.2 ay sonra süper bir vucudun olur

• inşallah sağolasın antreman öncesi 2 yumurta çıkışı 3 yumurta geçiniyoruz bide süt kgda bir değişiklik yok çok hareketliyim hayatta da heryere arabayla gidip gelsemde :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sağlık açısından iyi değil.

0|0
    0|0
    • ben yakarım ağır çalışıyorum günlük 1,5 saat antreman yapıyorum sadece 1 gün dinlenme yapıyorum

• Whey kullan en iyi marka o. Alkol çok yavaşlatıyor bide gelişimi.

0|0
    0|0
    • dünyaya bir kere geliyoz bea :D

• Valla haklısın. Bende kesemedim alkolü. Biraya kadar düştüm ama.

• daha erken pasam kilo var mi boy nasil onlari soyle bir

0|0
    0|0
    • 1,81 boy 68 kg

• kilonda boyunda iyi protein tozu kullanabilirsin ama bence biraz bekle vucudun otursun sporu duzene sok oyle basla

• 3 5 aydan önce tozlara gerek yok yemeklerden alabildiğin kadar al

0|0
    0|0
    • iştahım olmuyo pek fazla :(

• sağol başkan bilgilerin için önereceğin bişi var mı wheyden başka

• Muscletech nitro tech olabilir.
      ama optimum gold standart whey öneririm kendim kullanmadım ama çok övüyolardı.

Yükleniyor...