Spor ve kas ilaçları? yan etkileri?

arkadaşlar 2 haftadır spor hocası sürekli bu ilaçları önerip duruyor 5-6 çeşit baya buyuk kutuları var günde 14-15 tane içmem gerekiyormuş.. sözde tamamen doğalmış vs çevrenizde ya da siz bu tur sözde doğal ilaçlardan kullandınızmı? yan etkileri varmı? yardımcı olursanız sevinirim.. bayada pahalı şeyler ortalama 500-700 arası tutuyor hepsinin toplamı.. boş yere almayayım

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey kullanma. Ben bu işin ilmini okuyorum. Her doğal olmayan kullandığın şey vücuduna zararlı. Hatta 100% full tavuk yesen o bile zararlı. Düzenli spor yap. Fitness yerine yüzme deneyebilirsin. O hiç zararı yok zırvaları satış yapmak için çıkarılıyor.. Biz de zaten böyle bir şey duymak istediğimiz için inanıyoruz.

0|0
    0|0
    • adam türkiye vucut şampiyonu duymasımı kalmış görüyoruz adam içiyor hergün :)

• Türkiye güzellik yarışması birincisi her gün makyaj yapıyorsa bu makyaj zararsız mı demektir?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Protein tozu sağlıklı tavuk et yumurta sütten oluşuyor vitamin almanı sağlıyor daha seri yol kat edersin ama güvendim yeren al

0|0
    0|0
  • kardeş ben kullandım, zamanla vücudumda yağ bezeleri çıkmaya başladı, ilaçları hep verdim başkalarına hatta iilla istiyorum dersen ücretsiz cla yollayabilirim halen 2 kutu duruyor önermiyorum, en güzel sağlıklı besinle yapılanı.

0|0
    0|0
    • yeme içmeye dikkat ediyorum süporada baya hyükleniyorum benim niyetim yok zaten de adam söyleyip duruyor merak ettim bende tabi adam satıcak sonuçta laflarına güvenemedim

• hiç bulaşma yok illa alacağım dersen besinmarket diye bir site var oradan indirimli alabilirsin ben oradan alıyordum fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• sağolasın tavsiyeler için

• Savaş cebeci araştır bu adamı hiç bir ilacıda alma

0|0
    0|0
    • valla zaten vucutçu olmaya niyetim yok 27 yaşımdan sonra.. adam pek bir ballandırdı

• büyük ihtimal hoca sana bcaa ve aminoasit vericek ama gerek yok onları kombine bir şekilde içmek lazım ki onlar da pro body ciler yapıyor senin öyle ahamlı şahamlı bişey istemediğine göre gerek te yok o para kazanmak için önermiş sana

• eyw sağolasın bende abartı vucut sevmiyorum zaten

• İsmi ney ilaçların

0|0
    0|0
  • Hoca kendisi mi satıyor bu ilaçları?

0|0
    0|0
Yükleniyor...