Ne olacak bu milli takımın hali?

2 yenilgi ve 1 beraberlik.
Biz herkesi küçümsemeyi çok iyi biliyoruz.
bu grup oluştuktan sonra hollandanın ardından 2. gideriz diyenler buradalar mı? malesef ne oyuncular ne oynanan futbol ne de takımın geleceği güven veriyor. fatih terim gitse yerine mustafa denizli mi gelir? Fatih terim ve mustafa denizli vefat etse güvenecek kimsemiz yok mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gidemeyecez ki biz yılmaz hoca var ulan kimse şans verip güvenmedi adam akıllı şu adama forvet yok zaten bizde sokakta ilk defa karşılaşmışlar gibi oynuyor top

0|1
    0|0
    • adamın ntv'de konuk olduğu bir programa denk geldim.
      öyle şeyler anlatıyor ki hak vermemek mümkün değil.
      almanyadan buraya geldim hala adapte olamadım dediğini hatırlıyorum :)

• aynen bende dinledim biçok kez yav içimden dedim bir kulübüm olsa sonu olmayan bir anlaşma yaparım bu adamla çok bilgili işine hakim ve tutkulu bir adam çok da sempatik on numara kişiliği var :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Getir Ersun Yanal ı tıkır tıkır oynatsın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Baltık'ta battık. Okyanus nemize gerek!

Rezil bir maçtı. Letonya'yı yenemeyen takım da bir zahmet turnuvaya katılmasın zaten.

Yeni hedef: 2018

0|0
    0|1
  • forvetimiz yok hakan şükür vardı da atmadı mı

0|0
    0|0
  • ben diyom futbola yatırımı bırakıp başka dallarda sporcu yetistirelim diye.

0|0
    0|0
    • ben 94 kasayım.
      benim nesil sokaklarda top oynayarak büyüdü ama böyle büyük bir potansiyel bile çöpe gittiyse haklı olabilirsin. şimdi çocukların ayağında paten var ama zihniyet aynı.. "mesleğini eline al hobi olarak gene yaparsın".

• Ben Türkiye deki futbolu beğenmiyorum basketbol ( kadın - erkek ) son zamanlarda iyi gidiyor , voleybol da öyle bunlara yatırım yapılsın en azından birkaç iyi olduğumuz sporda dünyada adımız duyulsun

• Olacağı bir şey yok yöneticiler ayda 250 milyar maaş almaya futbolcular trilyonluk arabaya binmeye devam edecek millî takımın tasası biz garibanlara düşecek ☺

0|0
    0|0
    • edirneyi geçseler 50.000 euro alamayacak futbolcu bizde 2.5 milyon euroya garanti imza atıyor.
      vergiyi zaten gariban halktan alıyorlar, ama bu sorunlardan sadece 1 tanesi be kanka

• Alt yapı yetersiz bence

0|0
    0|0
  • Morinho gibi hocalar lazım milli takıma, bu ruhsuzlara ancak bu tür hocalar adam eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...