Türkiye-Letonya sizin düşünceniz nedir şahsen benn!!!?

(Yeni Türkiye'nin MİLLİ TAKIMI)... Letonya:1-Türkiye:1
İM"PARA"TOR Terim aldığı 12 Trilyonun hakkını veremedi... Ben bile bu kıt futbol bilgim ile "İLK MİLLİ MAÇINI OYNAYAN" Kalecinin bu maçta oynatılmayacağını biliyorum... Böyle TERİME böyle SONUÇ :(

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir bayan olarak bunların farkında olman işin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.

1|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • sıkıntı oynayanda oynatan da sıkıntı yok bence forvet yok zaten milli takımda kenetlenme yok kimse birbirini tanımıyo ilk defa görüyo gibi maça çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • Artık Türkiye'den puan almayanı dövüyorlar

0|1
    0|0
    • Oynanan futboldan memnun musun? İzlanda 3 atsın, Çekler'e karşı Öne geçtiğin maçı ver, Letonya ile berabere kal. puan almayan kalmış mı küçük hanım?

• biz mahallede bir takım kursak belki yenerdik la bunları

0|2
    0|0
  • Bırakın insanlar işini yapsın fatih terim bu ülkeye buyuk sevinçler yasatmiş bir adamdır milli takıma en iyi hizmet onun vereceginden şüphem yok oyumcu yok daha fazla kesif yapilmali yürekden oynayacak adam bulmak zor artik zamanla çözecektir kaldiki takima yeni kattigi oyuncularda ortada gayet basarililar

0|0
    0|1
  • Durun bekleyelim sonucunu gorucez

0|0
    0|0
  • Fatih terim'e b*k atıp durmayalım bence artık. Tamam bir kaç taktik hatası yapmış olabilir ama herşey oyuncuların hırsı ile oluyor. Euro 2008 de oynanılan futboldada fatih terim vardı hatırlatırım. Aradaki tek fark hırs.

0|0
    0|1
  • kalecinin bir suçu yoktu maçta. umut o golleri atsaydı şimdiye bunları konuşmuyorduk.

0|1
    0|0
  • Milli takım değil Zilli takım oldu herkese veriyor yanlış anlamayın puanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilk milli macini oynayan volkan babacanin ne sucu var anlayamadim? gol penaltidan geldi. Bu durumda penaltiyi yaptirana ve gol atamayana bakmak lazim

0|0
    1|0
Yükleniyor...