Sevgilim bana bir tartışma sonucunda bana vurdu. Ne yapmalıyım sizce?

Vurdu ve brazda hırpaladı 3 gündür sürekli mesaj atıp arıyor ama aramalarına nede mesaj larına cevap vermedim karşısına çıkmadım henüz sizce napmalıyım ayrılmammı gerekir af mı ediyim yoksa süründürmeye devammıe tmem gerekir napmam gerektiğini bilemiyorum

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• canım aynı sorunu ben de yaşadım eski sevgilimle. benmki benm koluma vurmuştu resmen her ne kadar inkar etsede. sonra affettim kendimde değildim diyordu. ben de aynı senn gibi buraya konu açmıştım. burdaki herkes bana ayrılmalısın dedilersede kalbime söz geçiremedim,a ffettim. ama sonra sorunlarımız büyüdü ve ayrıldım severken. sen onu seviyorsan ayrılmayacaksın biliyorum ama şimdi bu yüzden olmasada başka zaman başka sorunlarınız olcakgene bu konuyla ilgili. yada sevgiliyken ayrılmasan bile ya nişanlılık evresinde ya da evlendikten sonra bi şekilde bitecek bu ilişki maalesef

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin düşünücem bunları

• canım deli olma daha karşına kimler çıkar kimler. ayrıl bence

• evet haklısın saol canım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bunu bir kere yapan yine yapar evli olsan hergün yapar. Asla geri dönme. Dönersende bugun olmazsa yarın aynılarını yeniden yaşayacağına emin ol. Bayana el kaldırmak bir erkeğin ACİZLİĞİDİR. Bayana el kalkmaz İSYAN et sende benim gibi.

1|0
    0|0
    • affedersem devamı kesin gelirmi diyorsun

• devamı gelirmi mi? affettikçe daha sık ve daha fazla. hiç bir şekilde buna hakkı yok. yol yakınken kes at bu ilişkiyi

• sorununu çözümü "alo 183"

1|0
    0|0
  • sen hala ona sevgılım mı dıorsun lutfen yaa onun ınsan oldugu suphelı...

0|0
    0|0
  • ...

Gurur / Aşk

Gururunu kurtar.

0|0
    0|0
  • şimdi taviz verirsen devamı gelir, kesinlikle ayrıl

0|0
    0|0
  • Bugün bunu yapan, evlenince kim bilir ne yapar.

0|0
    0|0
  • saçmalama buraya yazman hata terket onu cevaplama seni bi kere hırpalayan evlenince işleri ters gidince hırpalar sonra sonun kötü olur terk ettttttttttttt

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ayrıl tabı

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın.şimdi bu şekilde vuran ileri de seni dövebilir de.affedersen bunu fırsat bilecektir.

0|0
    0|0
    • affedersem devamı kesin gelirmi diyorsun

• bir de şöyle düşün ileri de evlenseniz dövse seni daha zor bir durumda kalacaksın.ayrıl gitsin hiçbir şey senden daha değerli değil.

• haklısın canım saol

• ben ce eger gerçekten çok seviosan affet çünkü benim başıma daha beteri geldi affettim ama gelen sey öyle cmnmı yakan bi sözdü bana sen küçüksün dedi bana göre küçüksün aramızda sadece1 yaşvar düşün yani onu ölümüne seviodum barışalım dedi pişmanım dedi affettim

0|0
    0|0
    • ama yorum atan arkadaşlar haklı devamı gelebilir buna emin olamıyorum

• off saçmalama yaa kızın aklını karıştırma. ne kadar sevse de birgün o sevgi aşk durağanlaşacak,heyecan bitecek. o zaman ben görürüm o adamı neler yapacak neler

• hyr ya gerçek aşk bitmez eger tekrar denemek istiyos denesin ama gerçekten seviosa bence gerçekten tekrar yapmaz böle bi şerefsizliği

• devam et tabıkı her canı sıkıldıgında dovsun senı bu soruyu sorduguna gore hakikaten sana öyle bi okkalı vurmuş ki bütün beyın hucrelerın ölmüş. napim dio bide ya hahah dayak yemeye devam kızım..

0|0
    0|0
    • haklısınnnn devamı gelebilir bende farkındayım sizinde fikrinizi alıyım dedim sadece

• Bir daha yapmayacağının garantisi var mı.O potansiyel var gibi.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım sevgilisinden tokat yedi sonra bana gelmişti ne yapmalıyım diye ayrılmalısın dediğimde seviyorum falan filan dedi affetti. yaklaşık 3 ay sonra yine tekrarlandı bu sefer haklıymışsın dedi ayrıldı.

0|0
    0|0
  • devamı gelir bunun şiddet kabul edilir bişey değil ama ilişkiniz ne zamandır devam ediyo ilk defa mı böyle bişey yaptı mesela küfür eder mi sana bunlarda önemli bida yapmıycağından emin olmalısın affetmek istiyosan

0|0
    0|0
    • 1 yıl oldu ilk defa vurdu bu ilkti ama küfür ederdi kızdığı anlarda

• o zaman kurtul bence bu insandan şiddete meyilli biriyle olmaz

• neden vurdu

0|0
    0|0
    • beni aşırı kıskanıyordu bir arkadaşımla konuşmamı istemiyordu arkadaşlarıma karıştırmak istemedim bende birden bile sinirlendi bende üstüne gidince öyle oldu çok tepki göstermesi gereken bişide yapmadım aslında

• bak benim bir abim var. oda bugüne kadar sevgilisine bir tokat atmadi degil. ama ben abimi tanirim bilirim öyle sevgilisini esini dövecek bir insan degildir. Tamam belki evlenince dahada ileri gidebilir sevgilin, ama belkide hatasini anladi ve bunu bidaha yapmicagina dahil kendisine söz verdi. bence iyi düsün.

• devamıda gelebilir belki düşünücem ama söylediklerini

Yükleniyor...