Yakın bir arkadaşınızın artık arkadaşınız olmaması durumu... Bunu onunla konuşmadım konuşmalı mıyım sizce?

benim 3 yıldır çok yakın arkadaşım olan biri vardı ama gecen gün yaptığı birşeyden ötürü onunla arkadaşlığımı kesme kararı aldım. ona söylediğim başka bir yakın arkadaşı hakkındaki sözleri arkadaşına söylediği için böyle bir karar aldım. bunu onunla konuşmadım konuşmalı mıyım sizce?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ...

Bu soruların gerçekten samimi sorulduğuna inanmıyorum.3 yıllık arkadaşının kaderini Yazı / Tura'ya bırakıyorsun.

Diet Cola tadında hayatlar yaşanıyor,ısınınca terkedilen.

0|0
    0|0
    • sorum onunla konuşup konuşmamak bu konuda kararsızım arkadaşlığımı bitirme konusunda zaten karar verdim

• o biraz cimri olduğundan o colayı senin kendin alman gerekiyor...

• ...

Cimriyse selam bile verme.

• arkadaşların çok kafa karıştırıyormuş herbirine birine harf vererek(örn xkişisiyle y kişisi yüzünden zkişiside x kişisine çok kızgımış) gibi anlatırsan anlarım sanırım :S

0|0
    0|0
    • a kişisi benim arkadaşım aynı zamanda bninde arkadaşı aya b ile ilgili birşeyler söyledim oda gidip bye söyledi not:söylediğim şeyler kız dedikodusu değil ciddi bir konu

• hiçbiri duygusal bir konu ama

• bnin arkasından konuşmuşsun bu senin ayıbın a da seni ispiyonlamış onun ayıbı o zaman masum olan kişi b olayın failleri sen ve a olayın mağduru : b adlı kişi ve kızlarsoruyor üyeleri... maddi unsur: bu konunun kanunda suç sayılması anayasa kitabı varsa hemen kişinin maddi manevi beden dokunulmazlığı cezasına bak git teslim ol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...