Bu adam oyuncu mu sevgilisi mi var da zamanla tanıma peşinde mi?

çalıştığım iş yerine gelen bir adam dikkatimi çekti bir barda solist olarak çalışıyorum adam içki içmiyor iş yeri sahibiyle samimi ve yalnız geliyor ;bu tam üç ile dört ay arası devam etti bu şekilde,çalıştığım diğer yerlere de geliyordu sürekli , beni dinliyor ,gözlerini dikip beni izliyor,program saati bitince kalkıp gidiyordu.Ben bir gün orada çalışan bayanla numarasını istedim teşekkür ettim içki içmediğini istanbul'da okuduğunu mühendis olduğunu,bekar olduğunu anlattı,ikinci gün çekiniyordur diye çaya ben davet ettim öğlen kafede gelirim dedim adam ne aradı ne mesaj attı o saate kadar iki de buluşacaktık ben sanırım rahatsız ettim sizde müsait değildiniz haber verseydiniz diye mesaj attım bir saat sonra arayıp işçisiin annesi ölmüş cenazedeydim bu saate kadar ilgilenmiş onla uykusuzmuş eve geçiyormuş duş alıp arayacağını söyledi kapattım baktım o saate kadar arayan soran yok görüşmemize gerek olmadığını hatta mümkünse kibarca artık gelmemesinin iyi olacağını yazdım mesajla teller vs açmadım uyumuş kalmış da vik vik vik...ertesi gün arayıp yemeğe davet etti telafi edecekmiş yok yargısız infaz etmişim affettirecekmiş kendini tamam dedim yemek daveti de tam bir fiyasko tel bekledim yok ne oyun mu oynuyorsun vs gibi şeyler yazınca ben bir gün sonrası için demiştim diyerek zekamla alay etti çiçekler çikolatalar göndermeler evime bilmem ne bu adam oyuncu mu sevgilisi mi var da zamanla tanıma peşinde mi ?

Güncellemeler:
telini siliyorum büyü biraz ,ne ben mazohistim ne siz narsist olun diye sms attım gene geliyor ve mesajlar atıyor cevap vermedim
bu sitemi bulup ofisinde sabahtan akşama kadar şarkılarımı dinleyip keyif aldığını söyledi yani öncesinde tel durumumuz yokken ,online fanımmış aynı zamanda telde de hep siz biz konuşuyordum çizgimi bozmadan;o da buna uyum sağlıyordu...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• reklam olmasın özelde nerde çıktığını yazarmısın bende dinlemek isterim. Hiç solist arkadaşım olmadı iyimi. İSYAN edermiyim şarkılarınlaaa...

Bu adam bence EVLİ yada BAŞKASI zaten var. Parasıda var kaçamak yapmaya çalışıyor :))))

1|0
    0|0
    • zamanını orada geçiriyor nerdeyse sevgilisi belki ama evli değil

• yani 2 şehir derken? biri istanbul mu?

• evet iki büyük şehir

Erkekler Ne Diyor 5

• İnternette ergenlerin kız tavlama tekniklerini araştırıp onu uygulamaya çalışmış bence :)

1|0
    0|0
    • kocaman adama bak ya?

• Öyle olması gerekli, eğer ciddi bir niyeti yoksa bile kim bilir belki filmler de olduğu gibi gerçekten aşık olur sana ve belki sende boş gözlerle bakmazsın ona.Hayırlısı olsun ablacım, sen bence elin kolun bağlı dur birşey yapma.

• teşekkür ederim,üflemem bile koca adamlar okumuş ama büyüyemeden okumuş

• peşine düşme, üzerine düşeni fazlasıyla yapmışsın. Zamana bırak , niyeti belli olur..Rüzgara göre yelken açarsın..

1|0
    0|0
    • dün gene geldi yüzüne bile bakmadım adam egosunu tatmin ediyor?

• demek klasik türk müzigi severim dinlemesini. Arada bir taksim e giderim klasik ve fasıl tarzında müzik eşliğinde ufak ufak demlenirim arkadaşlarımla. Ramazan geçsin yine bir taksim yolu görünüyor bana :)))

0|0
    0|0
  • Kendi kendine gelin güvey olmuş gibisin sanki.

0|0
    1|0
    • çikolata ve çiçekler niye o halde?

• bu ne şiddet bu celal?.-) kırk yılda biri dikkatimi çekmişsse her gittiğim programımı takip ediyorsa normal 3 ay sonra farketmişim çok mu?iş yeri sahibi biliyor zaten güldü:-)düğün ne zaman demez mi?

• Tamam sen haklısın adam haksız .

• tehlikeli bir durum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...