Kızlaaarr ya da bilen erkeklerr size sorum SQUAT!!?

meraba cok kilo kaybı yasadıgım için kalcam kücüldü boyum 168 kilom 51 ve ben büyük sıkı gözükmesini istiyorum bunun için yaklasık 8 gündür düzenli olarak squat yapıyorum 30dan basladım 10 ar 10ar artırdım ve şu an 110dayım ama suana kadar bir faydasını görmedim hala aynı geliyo bana gercekten işe yarıyomu ne kadaar süre yapmam lazım eger cok fazla işe yaramıyosa bırakıcam cok yoruyo cunku beni yapanlar yorumlarını paylasırsa sevinirim teşekkürler :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• squat muhteşem bir şeydir çok faydalıdır fakat senin derdinin devası değildir basen ya da bacak için olabilir ama kalça için bir faydası yoktur evde değilde bir salonda plates yaparsan sanırım senin için daha iyi olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vücut geliştrmein temellerinden biride sabırdır.. sabırlı olmalısınız squatın yararları saymakla bıtmez sayfalar surer.. temel harekettır hatat egzersızlerın kıraldır o nedenle teknıgını iyi ögrenınce faydasını gorursunuz.. ben yıllarımı verdım spor salonlarına bayanlarda ınce bel dolgun kalça ve selilütsüz varizsiz bacakları ortaya cıkarıyor bunu unutmayın

0|0
    0|0
  • Beslenme olmadan faydasını görmezsin ve fazla fazla yapıyım diye zorlarsan kaslar bir zamandan sonra zarar görür bu sefer hepten gider kilo al ondan sonra başla veya kilo alırken günlük 30-40 tekrar civarı yap

0|0
    0|0
  • Ağırlıkla yap squatı ve hergün değil 2 3 günde bir yap 4x10 yap. Proteinide biraz arttır. Kalça büyütmek için en doğru hareketi seçmişsin. Hacim yapmak istiyorsan az tekrar fakat çok ağırlık çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • bilincsiz yapıyorsun internetten squat videolarını izle agırlıkla yap gittgide artır agırlıkları 4set 8-12 tekrar olarak çalış

0|0
    0|0
  • düzensiz yediğinden :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ay ben seni tanıyorum sanırım :)

0|0
    0|0
  • Nasıl kılo verdin? Spor yaptın mı?

0|0
    0|0
  • Ben bu squati yaptığımdan beri kucucuk popom. yuvarlak ve Kalkık oldu cok tuhaf hissediyorum hatta arkadaslarim soyledi bunu buyumedi ama. boyle top gibi bisey oldu 18 günde

0|0
    0|0
Yükleniyor...