Bu durumu teyzeme alıştırarak söylemeli miyim ? Olayın ortaya çıkmasını mı beklemeliyim?

Merhaba.

23 yaşındaki kuzenim bana "abla sana bir şey söylemek istiyorum ama annemler bilmiyor, senin bir yol bulman lazım " dedi ve ben yine içimden "eyvah.." dışımdan " anlat.." dedim..

Kuzenimin ağzından olayı direk anlatmak istiyorum;

-"Askere gitmeden önce bir sevgilim vardı (rus), benden 6 yaş büyük aklı başında görünen biriydi, beni aldatınca ayrıldım, ayrıldıktan sonra hemen bir Türk ile evlenmiş, askerlik falan derken hiç görüşmedim, geçenlerde beni faceden bulup eklemiş, eşinden ayrılmış..5 yaşında bir kız çocuğunu göstererek benim kızım olduğunu söyledi, şimdi benimle evlenmek istiyor ben ne yapacağım"

Söylediğim şey, -önce çocuğun senden olup olmadığından emin olacaksın sonra yasal yoldan hakkını arayacaksın, diğer karar sana kalmış bir şey söyleyemem.

- oldu.

Ama asıl soru, ben ne yapacağım ? bu durumu teyzeme alıştırarak söylemeli miyim ? Olayın ortaya çıkmasını mı beklemeliyim?

ve.. bunca zaman arayıp sormayan kişi birdenbire neden ortaya çıkıp bu senin çocuğun der ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sorun kuzenin o kadınla ne zaman ilişkisi oldugubaşlangıç ve bitişi önemli kız çocugunun ondan olma ihtimaline göre,ama arada uzun bir zaman geçmiş,bu dönemde sevği ve saygı yok olmuştur,kuzenin soguk bakacaktır,ileride çok büyük sorunlar çıkma ihtimali var,evlilikleri uzun sürmez,ayrıca aa erkil aile yapısı geregi,hiç evlenmemiş birinin evlenip ayrılmış bir bayanla ve çocuklu biriyle evlenmesine hiç sıcak bakmazlar büyükler,red etme aşaması bile yaşanabilir,kırgınlıklar olur,çocuk ondansa bile üstüne alabilir ama evlilik olayı sanırım biraz sancılı olur,kuzeninin onu sevip sevmediği çok önemli,kadınında,kadın oturum almak ve türkiyede yaşamak için böyle bir yol izleyebilir,dikkatli incelemek lazım,

1|0
    0|0
    • Kesinlikle Türk erkeginin rus zaafı degil bu, kuzenim lisanslı danscı etrafındakiler genelde yabancı uyruklu kadınlar, fakat su an sevgi ile acımayı karıstırdıgını dusunuyorum

• dogru düşünüyorsun,o ince noktayı aşmalı,

Erkekler Ne Diyor 12

• Tamamen dümen..

1|0
    0|0
  • önce çocuk onun olup olmadığı ortaya çıksın,sonrası kendiliğinden gelir, hiç bir sır gizli kalmaz öyle yada böyle açığa çıkar:)

1|0
    0|0
  • Senden cocuk yapman bırı senı sevıyor demekdır bu 1

ayrıca yurt dısındakı yasayan kızlarda %90 nında cocugumun babası kım kavramı yok bu 2

O bence turkıyede kalmak ıcın ( oturum ) alabılmek ıcın böyle bır yalan uyduruyor bunuda yemesin buda 3 .

1|0
    0|0
    • evlilikte ısrarını Türkiye de kalmak icin olduguna baglıyorum

• 18 yasındayken neden 24 yasında biriyle oldun diye sormadım

• oda güzel :)

• rus mus ama çok akıllı, bulmuş safı, çocuğuda kendinide iteleyecek demek

1|0
    0|0
    • o akıllı degil erkekler saf, onceki esine cocuk senin deyip evlenmediyse ne olayım :D kuzenime istedigi testleri yaptırabilecegini soylemis

• Sen neden test yaptırcan gitsin mahkemeye dava açsın mahkeme testleri istesin çocuk onunsa velayetini isterse alsın. Almaz ise nafaka öder. İlla hem karıyı hem çocuğu alacak diye bir salaklık yapmak zorundamı? 5 yıldır başkasıyla ... sonra gel buna al beni de. Saf olmamak gerek. İSYAN etmek gerek.

• hm.. boyle bir idda da bulunduysa boyle bir hakkı doguyor demek karsıdakinin.. olayı yeni ogrendim bende kimseye sormadan buraya yazdım, ogrendigim iyi oldu tsk.

• Çocuk da zenci ise tam çiftleşmiş milletler olacak ya şakası bir tarafa..Ben ortada çocuk olduğunu yahut evlenme gibi bir niyet olduğunu da sanmıyorum..Sadece ve sadece "para gönder bana" tavrıdır bu..Bence üstüne gidilesi bir durum değil..

1|0
    0|0
    • kuzen zenci degilde cok esmer olabilirdi de yani :)

• kih kih:) vallahi geçmiş olsun diyelim şimdiden umarım feraha kavuşursunuz en kısa zamanda

• umarım

• Böyle birşeyi sen söylersen teyzene kötü olan sen olursun.(Başıma geldi)

1|0
    0|0
    • iyi-kotu olma durumu degil de, dondurduk mevzuyu simdilik sonucları bekliyoruz

• Hayırlısı olsun bakalım.

• kendini yamayacak yer arıyor

1|0
    0|0
  • bir kere askere 20 yaşında gidiliyor minimum,senin kuzenin askerden 3-4 ay önce hamile bile bıraksa o çocuk 3 yaşını geçmez

1|0
    0|0
  • Bu ruslar dümen konusunda türkleri de geride bırakmış. Anlattığına göre ne koparabilirsem kardır havası var rus vatandaşta. Teyzene söylememeni tavsiye ederim. Çünkü havlayan köpek ısırmaz diye biliyorum :)

1|0
    0|0
    • olay aydınlanana kadar dusunmuyorum kimseye soylemeyi isin aslı, yine de boyle bir seyle ilk defa karsılastım, fikirleri almak istiyorum

• . Kocası bıraktı, sana kendini baktıracak...Dna testi yaplır. Senin ise nüfusuna alıp sahip çıkarsın. yetiştirip büyütürsünüz...Diğerine bakmak zorunda değilsin..

1|0
    0|0
    • birden bire kocaman cocugu gosterip bu senin cocugun denmesi..cok kotu bir durum..haliyle kafamız karısık.

• sen karısma, onun ısı

1|0
    0|0
  • saçmalama olayları büyütmekten başka bişey yapmış olmazsın kimseye anlatma cocugun basını yakarsın

1|0
    0|0
    • kuzenim teyzeme uygun dille anlatmamı soyledi, yukarıda olayı ozet gectim 1dk lık bir konusma degildi..

• ok ozaman bence tatlı bi dille anlat fazla uzatmadan söyleki ani tepkiler vermesin

Kızlar Ne Diyor 4

• Git teyzenden müjde iste torunu var diye :)

1|0
    0|0
    • heheh:D bayılacagı kesin de sevincten mi, şok-dan mı bilemiyorum :D

• enaammm resmen dizi izlemiş kadar oldum.. önce dna yı bekleyin ve siz karışmayın..

1|1
    0|0
    • birde bendeki şok-u gorseydin : )

• afiyet olsun :))

• tesekkur ediyorum - afiyetle bitirdim :)

• önce senin sevgilin sandım sonradan kuzeninin olduğunu anladım.. ama aldatan birinden hayır gelmez ister rus ister türk olsun

1|0
    0|0
    • yok yahu :D

aldattıgı icin kuzen ondan ayrılmıs oda hemen baskasıyla evlenmis, sonra o kisidende ayrılmıs tekrar kuzene donmek istemis iste, senin kızın diyerek

• işine gelmeyince senin kızın... o çokmu film izliyormuş? önce bi dna testi yaptırsınlar şimdi veya sonra, kuzenini saf sanmış daha doğrusu türk erkeklerinin rus kadınlarına olan ilgisinden bu cesareti kendisinde bulmuş.

• kuzene istedigi testi yaptırabilecegini de soylemis, evlenip ayrıldıgı kisiyi de senin cocugun diye kandırmıs olabilir diye dusunuyorum

• eğer teyzenin bir şekilde öğrenmesi gerekiyorsa bunu kuzenın anlatmalı bence. sen araya girme derim

1|0
    0|0
    • boyle buyuk sorunlarda hep aracı olan benim, hani derler ya sorumluluk almak, sozunun dinlenmesi guzeldir, iste o koca bir yalan, aracı kisinin sırtındaki kamburdan baska bir sey degil

Yükleniyor...