Kız arkadaşımın beni aldattığını öğrendim. Hiçbirşey yapasım yok. Bu durumdan nasıl kurtulurum.

Kız arkadaşımın beni aldattığını öğreneli 2 hafta oldu öyle bir duruma soktu ki beni hiçbir şeye kendimi veremiyorum, bir şey yapmaya kalkışsam sıkılıyorum bırakıyorum hemen. İşe odaklanamıyorum sürekli bir mazeret göstererek izin alıyorum. İşte hemen hemen hiçbir şey yapmıyorum raporlarım hep eksik. Bugün bir aylık rapor yazmam gerekiyor en az 10 sayfa bir kelime bile daha yazamadım. Ben bilgisayara bakıyorum bilgisayar bana, tutulup kaldım yazacak bir sey bulamıyorum gibiyim...

0|0
20|16

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynı durumun içerisindeyim.45 gün önce 3 senelik kız arkım tarafından aldatıldığımı öğrendim ve o zamandan beri ayrıyız.hala tam anlamıyla toparlanamadım.hala bir mucize olacak geçmişe döneceğiz gibi aptal bir umut taşıyorum.aslında en güzeli kısa flörtler yaşamak.güzel ve anlayışlı birine denk gelincede anında yeni bir ilişkiye yelken açmak.hem aldatana güçlü gözükmek, hem kendin güçlenmek adına.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Arkadaşımm aldatılmak bır travma etkısı yapar her bunyede...

Bunu sakın kendıne mal etme... O kızın ne kadar ahlaksız oldugunu duşun.. Bu aldatılmayı kendı ustune alma butun yuk zaten o kızın karaktersızlıgı ..

Sen şimdi kendını eksık hıssedıp dert edınırsenn bunalıma gırersın..

Bır ınsan ancak ahlaksız ıse bırnı aldatır.. Gördun onun gerçek yuzunu ...

hayatına bak... Aşagılıktan kurtuldum oh be de..

0|0
    0|0
  • Kendini teselli edebeileceğin en güzel yöntem senin böyle bir insanı çok erken bir şekilde tanımış olman kötü taraflarını ALLAH sana gösteriyor niye biliyormusun sevdiği kulu olduğun için.Şunu istermiydin ya evliyken böyle bir şey olsaydı o zaman daha çok üzülürdün eminim.Her şeyi en başında görmek çok güzel sen kazandın o kaybetti mutlu ol en azından değerini hak edicek insan karşına çıkacak.

0|0
    0|0
  • Seni üzen biri için üzülmemen gerektiğini, üzülünce hiç bir şeyin değişmeyeceğini anlamalın.. Gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun...çok kötü oluyor aldatıldığını öğrenmek...kızıyorsun önce karşındakine neden yaptığını düşünüyorsun sonra kendine kızıyorsun nasıl oldu da ona inandın diye...tek bir şey oluyor zaten aklında : neden? işte bu soruyu çok düşünürsen çıkamazsın içinden gitgide yersin kendini...bulamazsın çünkü bir cevap,bulsan da anlamak istemezsin...canın acır biliyorum...yapabileceğin tek şey kendini oyalayıp düşünmemeye çalışmak...zor olacak muhtemelen habire aklına gelecek bu durum ama düşünme sen...sorgulama...oldu bitti artık geçmişi değiştiremezsin...kendini düşün...eğer onun bunu yapmasında senin bir suçun yoksa -ki bence kimse aldatılmayı haketmez- onu da,olanları da düşünmemeye çalış...yavaş yavaş geçiyor merak etme...kendini düşün ama bunu yapan biri için günlerini mahvetmeye kendini üzmeye değmez...böyle düşün...

0|0
    0|0
  • en kolay yolu başkasını bulmak o kişiye odaklanmak o kişiyi tanımak.fakat o kişininde gururunu incitcek bişey yapma yani unutmak için kullanma ..duru bi beyinle git yeni sevgiliye hayat eski sevgiliden ibaret değil ..olmazsa olmazın değil o senin bunu aklının bş köşesine yaz ve bu onunla ilgili açtığın son başlık olsun sirkelen kendine gel..

0|0
    0|0
  • Kaybeden o olmuş sen değil bu yüzden sevinmelisin.

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım benimki aldatılmaktan değil terk edilmekten okulumu her şeyimi bırakmıştım ya sürekli evde yatıp uyuyor ya da sürekli dışarıya çıkıp geziyordum kendini üzmekten başka bir şeye yaramıyor bu durum toparlanmalısın ve kesinlikle birisinden yardım almalısın tek başına atlatmak imkansız gibi bir şey

0|0
    0|0
  • üzgünsün ve tüm enerjin yokolmuş gibi hissediyorsun..çünki bi boşlukdasın..bende yaşadım..ben adım bile atamıyordum..işe giderken ayaklarım sanki geri eve dönüyordu..biri bişey sorsa cevap bile veremiyordum..ama bu zamanla geçiyor merak etme..bi süre hayat boş gelecek işe filan bakamayacaksın..ama düzelecek..

0|0
    0|0
  • benzer durumdayım.üni stajını yapıyorum. dosyamı tamamlamam lazım ama ne suan burda olmak istiyorum ne dosyalarla ugraşmak istiyorum nede resim çizmek istiyorum.kötü durumdayım toparlanmam lazım farkındayım ama toparlanamıyorum .sadece sürekli uyumak istiyorum.15temmuz da bende sevgilimden ayrıldım...

0|0
    0|0
  • Daha cok yeni,zamana ihtiyacin var,Ne kadar süredir birlikteydiniz bilmiyorum
    ama söyle düsün,sonradan böyle birsey yapsa kendini daha kötü hissederdin,
    yani simdi onun nasil birisi oldugunu ögrenmen,daha iyi olmus belkide.
    Arkadaslarinla daha cok zaman gecir,ailene zaman ayir,aklini mesgul edecek
    yeni ugraslar bul bu sürecte,zamanla sende farkedeceksin onun eskisi gibi aklina gelmedigini..

0|0
    0|0
  • Valla bu acı da kolay kolay unutulmazki:((Dünyadaki en iğrenç acıyı çekiyorsun şu anda.Komedi filmleri falan seyret,eğlenceli ortamlarda bulunmaya çalış,slow şarkı dinleme.Ama yine de kendini çok iyi hissetmeyeceksin.Çünkü ben 5 sene kadar önce şuan hiçte sevmediğim biri tarafından aldatıldığım halde hala aklıma geldikçe sinirleniyor ve üzülüyorum:((

0|0
    0|0
  • geçmıs olsun allah kurtarmıs.hep boyle olur bırden kafana dank eder belkıde hızlı unutmaya calıstıgın ıçındır.bısey gelmez elınden onu aldatısıyla basbasa bırakıcaksın ıntıkam duygusuna kapılmıcaksın gerekırse aglıcaksın sonra bakıcaksınkı ne kadar karaktersızmıs bunu gordugundede unutmus olucaksın

0|0
    0|0
  • Yol filan yok arkadaşım çekeceksin. Eğer gerçekten çok seviyorduysan acı çekiceksin daha çok yeni. Tadını çıkar. Zamanı gelince onu sevmeyi özlceksin çünkü. Ne yapmış olursa olsun. Unutmak nimettir fakat bi o kadarda soğuk.

0|0
    0|0
  • hareketli müzikler dinle, bulmaca çöz, oyuna fln ver kendini.. kafanı bişeylerle meşgul et! düşünmemiş olursun
    en azından biraz rahatlarsın..

0|0
    0|0
  • sana şunları söyledikten sonra bence epey rahatlayacaksın
    aldatmak tamamen karaktere bağlı birşeydir
    yani eger öyle yaradılmışsa aldatır
    sen buna hiçbir şekildee müdahale edemezsin
    o yüzden kendini üzme bence

0|0
    0|0
  • Yüzme şansın varsa, bol bol yüz. Çok iyi geliyor. Yoksa başka sporları dene, hobilerine dön.

0|1
    0|0
  • kendini meşgul edecek şeylere yönel bence. hobilerle uğraş arkadaşlarınla gez falan...

0|0
    0|0
  • Boş ver gönlün bunada alışir.

0|0
    0|0
  • insan şu hayatta nelere alışmıyor ki sabret bu da geçer:)

0|0
    0|0
  • ayyy üzülme onun gerçek yüzünü daha çok ilerlemeden gördüğün için şükret şu anda çok öfkelisin heraldde artık sevgi kalmamıştır öfkende zamanla dinicektir ağladın mı hiç ?

0|0
    0|0
    • yokya ağlamadım öyle birisi içinde aglamak istemiyorum desem yalan olur

• bence bir kere ağla şöyle güzel bir içten bir güzel ağla üzül zehirini akıt tam toparlanmadan toparlandım ben zaten unuttum deme böyle gerçekten unutma süresini uzatıcaksın öfkeni kus rahatalrsın

Erkekler Ne Diyor 15

• daha genç adamsın heder etme kendini. benim başımada böyle bir şey geldi.. ama seniki gibi degil . acemi aşıktık ..evlenecektim . seviyordumda çok..ama kız gidip başkasıyla evlendi... bunun pisikoljisi çok ağır..ben vatanımı terk ettim bu yüzden 10 yıldır gelmiyorum oralara .. geldik buralara ve çakılıp kaldık buraya... insan her şeyi düşünüyor. kendi elerinden kendini tut. yanlış şeyler yapma ..biliyorum çok zor.. ... bak can yücel ne diyor..

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
    "O olmazsa yaşayamam" demeyeceksin.
    Demeyeceksin işte.
    Yaşarsın çünkü.
    Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
    Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.
    Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
    Senin O'nu sevdiğinden.
    Çok sevmezsen, çok acımazsın.
    Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
    Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini...
    Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
    Senin değillermiş gibi davranacaksın.
    Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
    Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
    Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
    Paldır küldür yürüyebileceksin.
    İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
    Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
    Gökyüzünü sahipleneceksin,
    Güneşi, ayı, yıldızları...
    Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
    "O benim..." diyeceksin.
    Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir şeylerin...
    Mesela gökkuşağı senin olacak.
    İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
    Mesela turuncuya, ya da pembeye.
    Ya da cennete ait olacaksın.
    Çok sahiplenmeden, çok ait olmadan yaşayacaksın.
    Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
    Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
    İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak…
    CAN YÜCEL

0|0
    0|0
  • bence kendine kızsan iyi olur çünkü onu yeteri kadar tanımamışsın... sonuçta karşındakine güvenmek için onu çok iyi tanıman gerekirdi...malasef bu hatan şimdi seni değersiz biri için üzülmeye mahkum etti... bu senin güven kelimesinin ne kadar büyük olduğunun farkında olmadığını gösterir...eğer farkında olsaydın onun bir gün seni yüzüstü bırakacağına her zaman bir ihtimal verir ve böyle bir durum yaşandığında bu kadar koymazdı sana... ben hiçbir zaman hırsızda suçu bulmam suç mutlaka evsahibindedir...yani kendin ettin kendin buldun ve bunun çözümüde senin kendinle yapacağın muhakemenin sonucunda gizli...kusura bakma moral vermek isterdim ama gördüğümü yazmak zorundayım..zaten moral vermek hiçbir fayda getirmez bu ara...olaya bir de bu açıadan bakmayı dene derim bence...

0|0
    0|0
  • Aldatan aldatmışsa tü kakadır tüm suç ondadır karaktersizdir laflarına inanmıyorum. Genelde gördüğüm şu: aldatılanlar bir nedenden dolayı karşı tarafı tatmin edemediklerinden aldatılıyorlar. Misam ben ilk ilişkimde aldatıldım sevgilim cinsel yönden çok deneyimliydi ben de deneyimsizdim cinselliğin hakkınıveremedim aldatıldım. Genelde erkeklerin aldatılma nedenleri ilgisizlik, parasızlık ve cinsel yönden tatmin edememedir. Veya seni çirkin buluyordur. Evet bazı insanlar belki aldatmaya daha yatkın ama onlar bile ömür boyu aldatmıyorlar.

Neden aldatıldığını eksik yönünü bulduktan sonra onu düzeltme yollarını araştır hem kendini oyalayacak hem de iyi hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • kendini çok ama çok şanslı hissetmelisin. böyle bir pislikten kurtulduğun için... ne şanslısınki kurtuldun ondan. artık seni kolay kolay da arayamaz. o buna değmezdi. zaman harcamaya, emek sarfetmeye, çabalamaya, değer verilmeye, saygı gösterilmeye... çok şanslısın. artık onu düşünme. aklına bile getirme. kendine bir tarih ver. o tarihe kadar sinemaya git, spora git. cafeye git, arkadaşlarınla buluş. o tarihten itibaren buna değecek birini bulmak için çabalamaya başla. daha güzel, daha esprili, daha uyumlu, daha akıllı, daha dürüst birisini...

0|0
    0|0
  • Ortalık kız kaynıyor kardeşim, evet çok klişe ama durum böyle..Biz ne dersek diyelim sen yine üzüleceksin ama sana değer verecek senin kıymetini bilecek bir sürü kız var.. Umursama artık hatta lafını bile açma bu konudan bahsetmen seni kaybetmiş biri olarak gösterir oysa öyle değilsin...

Yahu bulmaca çöz çekirdek ye falan diyenlerede helal olsun diyorum.. Bunları yaptıkları zaman beyinlerini dondruyorlar mı acaba böyle çözüm yolumu olur..

0|0
    0|0
  • Şok yaşıyorsun ve bunu ayrı bir şokla gidermen gerekiyor. Fakat bu şokun sana zarar verici birşey olmaması gerekiyor. Radikal bir hayat kararı almak, yeni insanlar, ortamlar, tatil vs iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Erkeksen git hesap sor, yapış koluna, neden aldattığının hesabını versin sana. Vermiyorsa şırrak diye şaplat yüzüne ve ayrıl ordan. Bu kadar! Hindi gibi düşünüp durma burda, yoksa devamlı kemirir bu duygu seni kafayı yersin.

0|0
    0|0
  • dostum geçmiş olsun.. unutması çok zor.. sakın içine kapanma.. bişiylerle uğraş.. ne biliyim yeni bi hobi edin kursa git.. ortamlarını değiştir yanii.. ve hemen yeni bir kız arkadaş edin.. bu günübirlik ilişkide olabilir uzun süreli de olabilir.. başka türlü atlatamazsın.. ve daha kötüsü olmadığına şükret.. ya evliyken aldatsaydı?

0|0
    0|0
  • Dostum söylemesi bana kolay, uygulaması sana zor bir sözcük ama ; Takma kafana, sıkma canını. En azından onun gerçek yüzünü daha erken görmüşsün. Senin yazdıklarını görünce benimde şimdi aklıma seninkine benzer bir olay geldi. Eski sevgilimde beni aldatmıştı ki bizim 4, 4,5 senelik bir ilişkimiz vardı. Ama ayrı illerdeydik.
    Yanlış anlama ama birşey sormak isterim sana; Sence seni aldatma sebebi ne olabilir ?

0|0
    0|0
  • BEnde psikolojik bir problem bu durum beni aldatsa bile ben onu bırakamam gibi bir hal aldı bence doktorla görüşmelisin. Birdahada aşka bulaşmama kararı al benim gibi tabi uygulayabilirsek. Bende daha bitirmedim ama konunun takipçisiyim bitince aklım çıkacakmış gibi bir hissim var.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi depresyon belirtisi. Bir psikologla görüşmeyi düşünebilirsin. Buna gerek yok diyorsan da zaman tüm yaralarını kapatır.

0|0
    0|0
  • kardes en kisa surede ortam degistir.ya ne bilem akrabalarini ziyarete git baska bi mekana git 1 haftada unutursun.

0|0
    0|0
    • ya baba akşam mac izleyip nasrgile içerken aklıma geldi bi anda kendimi iyi hissederim değişiklik olsun diye dışarı cıktı golu yedik bi anda aklıma geldi ben hep böyle golyiyecegim diye galiba cocuklarda yenildik diye üzüm asıldı sandılar

• değmez inan ki değmez belki 1 hafta belki 1 ay sonra şu yaptıklarına ve yaşadıklarına sen de pişman olcaksın kendine etme meşgale bul kendine kimse için kendişni bu kadar paralamaya değmez...önce kendin...

0|0
    0|0
  • aşk için üzülmeye çünkü üzülüyorsan o aşk değildir.

0|0
    0|0
  • Kızı boşver. Böyle bir kız ile birliktesin diye asıl odunla dövülmesi gereken sensin hocam.

0|0
    0|0
    • vallahi haklısın gel beni komaya girecek kadar döv kendime geleyim yüzü güldürdün sağol

• Ya boşver. Ne kızlar var, dudağın uçuklar. Ohoo dünya bak cidden çok güzel bir yer.

Yükleniyor...