Yapışkan sevgiliden kurtulmak için ne yapmak lazım?

evet arkadaşlar ayrıldık diyorusnuz ama iki dakika bilemedin 5 dk sonra hiç bişey olmamış gibi arıyor yada mesaj atıyor bu tarz yapışkan sevgiliden kurtulmak için ne yapmak lazım ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bişey sorubilir miyim ? 5dk öncesine kadar aşkım dediğn insanı , an itibariyle silip , sana karşı ilgisini devam ettirmesine nasıl düşmanca bakabiliyorsun ?

3|0
    0|0
    • bu degıl kı olay o hep benım askım ama artık kavga etmekten yoruldum gucum kalmadı mantık cercevesınde ayrılmamaız en dogrusu ama kalbım onun

• benım ne hıssettıgımı ne yasadımı sen bılemezsın arkadasım bu bırıncısı ıkıncısı arasın dıe aptal aptal telefona bakmadıgımı nerden bılıyorsun ama olmayacak bısı bunu bılıyroum onu sevmek yetmıyor tm mı yarın ya cok gec olursa

• telefona bakmadığımı nerden biliyorsun derken ? sen açtığın konu başlağının farkında mısın ?

yapışkan eski sevgili diyerek , peş para etmez bir pozisyona soktuğun insanı şimdide , seviyorum diye savunuyorsun.Kızma ama ruh halinden şüphe duyuyorum.

Erkekler Ne Diyor 14

• hiç cevap verme,ilğilenme,ısrarcı olursa,çirkefleşirse savcılıga şikayet edecegini yaz,peki numaranı değiştir,bir müddet başka numara kullan,

0|0
    0|0
  • Başkasını sevdiğini ve o kişiyle birlikte olmak istediğini söyle,birde kıyaslarsan 1 kendine gelemez

örn:onun bmw si var senin neyin var be?

0|0
    0|0
    • amacım onu üzmek yok etmek hayattan sogutmak degıl kı kıyamam kı ona ama ayrılmalıyız

• hayır ben onu ck sevıyorum ama bazı seylerı kaybettık artık aramızdakı sorunlar hergun bıraz daha buyuyor

• O zaman otur konuş ve bitenleri anlat.ilişkinin bitmesinin gerektiğini de,bir şekilde anlayacaktır.

Yanlış anlama için pardon.

• sanada yapışıyolarsa artık bu memlekette vah vahh vaahh biz erkeklere yazık ne hale gelmişiiz

0|1
    1|0
  • onun ne yaptığı önemli değil senin ne yaptığın önemlii sen aradığında mesaj attığında cevap verirsen o tekrar umutlanır geri dönüşler yapma soğuk davran gerekirse açma telefonları mesajları bile açma gönderse bile

0|0
    0|0
  • tersle cevap verme ona ait herseyı hayatundan çıkar...hep tersle pes etme..mesajlarına cevap verme..bıyerden sonra bıkacak...sakın tavız verme

0|0
    0|0
  • oturup saglam bir konusma yapin. yada bir masal uydurun ben A sahsi ile ilgileniyorum diye. gururlu biriyse sizi birakir.

0|0
    0|0
  • ya herro ya merro kararını vercen karşı tarafıda oyalamıcan ya tamamen kescen hattını değiştircen . yada devam etcen eski sevgiliden arkadaş olmaz

0|0
    0|0
  • Yenisini bul...

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • koluna başka sevgili takarsan... kurtulursun...

0|0
    0|1
  • boynuna taş bağla denize at ,sonuç kesin olur

0|0
    0|0
  • tiner dök

0|0
    0|0
  • oğlum bak git de 3 kez dedirtirse bunu kafasına geçir. !

0|0
    0|0
  • hattını numaranı değiştir yada cevap verme aramalarına hiç bilemedin savcılığa şikayet dilekçesi ver

0|0
    0|0
    • ama kurtulmak istiyorsun tamam da sende onu özlüyorsun napcaz bayağı çelişkili bir durum kısacası aklınla kalbın ters ıstıkamette

• özlüyosun ama bence aklını dinle..ayrıldığınız halde durmadan arıyosa biraz cıvık ve karaktersiz bi insandır ( kızma ama bu benim yorumum )yaramaz uzak dur...

Kızlar Ne Diyor 5

• terk et uzaklaş deriiiim...

0|0
    0|0
  • Bir mesaj daha atarsan yada ararsan seni şikayet edicem de

0|0
    0|0
  • Çözümü bulursan bana da haber ver canım :)

0|0
    0|0
  • kendinden soğut, başka biri var de.

0|0
    0|0
    • hee diyim de artık nefes alamayayım demı oda buna takmıs zaten baskasımı var ben onu sevmek ıcın onun yanımda olmasına gerek yoktu

• Olum bak git de

0|0
    0|0
Yükleniyor...