Kadınlara alışverişte ne oluyor?

Tanıdığım en mülayim kadınlar bile bir AVM ye girdiklerinde kişilik değiştiriyorlar..dönüp dolaşıp aynı mağazaya defalarca girenleri sabah girip akşam karanlığında çıkanları biliyorum..ne hissediyosunuz alışveriş yaparken...tatmin duygusu gibi bişimi bu..sorunlardan arınma mı yada ne işte?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hahah onun icin erkek alısverisi sevmiyoo :)Aldıgımızz bi tanecikk bisey bile bizii mutluu ediyooonun icinde sürekli alıyoruuz.

0|0
    0|0
  • Eyer cok sevdigim bir elbise magzasi girersem önce ordaki beyendim butun elbiseleri denemem lazim, önce kendimi uzerini görmek isterim... Eyer bucemi aciyorsa en az 5 10 dakika uzerimden cikartmiyorum hevesim alsin diye:D

0|0
    0|0
  • abartıyosun bencee hiçç öyle bi durumla karşılaşmadım ben

0|0
    0|0
  • Kadınlara göre alışverişi hiç sevmem..5-10 dakikada mağazayı dolaşırım gözüme çarpan varsa bakarım yoksa hepsini incelemem çıkarım hemen.Hiç sevmiyorum AVMleri.

0|0
    0|0
  • bunu erkekler asla anlaamaz siz icki icerken nasil kendinizden gecip hayati unutuyorsunuz ya kadinlarin da teselli yeri avm allah hic ayirmasin bu iki sevgiliyi avm+kadin=no stress

0|0
    0|0
  • Siz saatlerce futbol yorumu izlemekten ne zevk alıyorsanız biz de alışverişten alıyoruz yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında alışverişin uzamasına niye kızıyorsunuz anlamıyorum. En az 4 saat kafanı dinlemek için fırsat. Kredi kartını kaptırma yeter :)

0|0
    0|0
  • Bayanlar alınmayın ama bir ayakkabı dükkanında 2 saat oyalanılır mı?6 saat gezdik bir papuç için ve girdiğimiz 2.mağzdan aldık.Yeminle müşteri temsilcilerine acıdım ve kız arkadaşımla alış verişe çıkmama kararı aldım.

0|0
    0|0
  • içlerine şeytan kaçıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...