Sevgilinizin geçmiş ilişkisine yaşadığı halde hayır yaşamadım derse ne düşünürsünüz?

değer verdiğiniz bir kızın geçmişte ne yaşadığını neden soruyorsunuz? amacınız nedir? şayet birşeyler yaşadığını ögrenirseniz tepkiniz ne olur? ayrıca kız 14 yaşında değil ya aşk yaşamasıda çok normal! peki kız sizden birşeyleri sizi üzmemek veya utandıgından saklarsa onun için ne düşünürsünüz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş geçmişte kalmıştır ve kalmalı,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsel anlamda birşey yaşamadığı sürece sorun yapmazdım.Yalan söylese de biraz kızardım ama abartmazdım.

0|0
    0|0
  • Ben bişeyleri soruyorsam , onu utandırmak yada kendimi soğutmak için sormam.Sorarım çünkü insanlar geçmmişte yaşadıklarından ötürü karakterlerine yön verirler.örneğin aldatılma yaşayan bir kız , yeni bir ilişkiye girdiğinde erkeğe karşı ön yargılı olur.Bu yüzden de geçmişe inmek , yaralı olan yerlere dokunmak gerek.

0|0
    0|0
  • o zaman önyargım devreye girerse herşeyi düşünürüm.empati yapabiliyorsamki yaparımda geçmişi kurcalamayı sevmem.çünkü geçmiş bilinen birşeydir.bilinmeyen güzel bir gelecek ihtimalide göz önünde bulundurulmalıdır.zamanda geriye yolculuk yapanlar rotasız gemi gibidirler olduğu yerde dolanıp dururlar.

0|0
    0|0
  • Eğer üzüleceksem o zaman üzüleyim.Yalan söyleyip,bu yalan da açığa çıkarsa daha fazla üzülürüm.Güvenme konusunda artık tereddütte kalırım.

0|0
    0|0
  • kızların geçmişi çok önemli bakir olmak zorunda! bak oscar wilde ne diyor : erkeklerde gelecek, kadınlarda geçmiş aranır

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girip girmemesi önemli erkekler için . Onun dışındakileri sorun etmiyoruz zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• açık açık söyle ne gizliosun keyfi bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...