Spor salonu hakkında yardım edermisiniz :))?

Arkadalar bugün ilk defa spor salonuna gidicem ve biraz utanıyorum hareketleri yapamazsam vs diye?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Utanacak bir şey yok sen asıl sana çevirilecek bakışlardan çekin genelde salonlarda bayanları etkilemeye çalışan abaza tipler olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Biz mi gösterelim hareketlerin yapılış şeklini?

1|0
    0|0
  • Utanmanı gerektirecek birşey yok kaliteli bir spor salonunda zaten eğitmenler neler yapman gerektiğini vs. hepsini sana gösteriyorlar. Dert etme. Onlar zaten sana yapamıcağın şeyi yaptırmazlar, önce o hareketleri yapabilecek seviyeye getirirler ondan sonra zaten sende kolayca yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Herkes anasının karnında öğrenmedi ya hiç çekinme utanma zaten kız kızaymışsınız utanacak ne var kilolara kalorilere odaklan aklını böyle şeylere takma sen.

0|0
    0|0
  • hareketlerı yaparsın cunku ılk gun senı kasmazlar.. sadce cok cekıngen kalacaksın.. sımdı kı bıraz utanısların evdn cıktıgın andan ıtıbaren artacaktır.. bayan arkadaslar da ordaysa daha cabuk alısırsın..

0|0
    0|0
    • evet ortam sadece bayan o konuda rahatım ama ne bileyim şimdi onlar biliyorlar benden önce başladıkları için yapamazsam korkusu var

• :D :D

• dedım tabııı ısı saglama alıyorum :) sonucta yenı baslıcaksın fazla bılgı goz cıkarmaz :) ya ınsallah acı falan da ceksen onemlı olan sende kı dırayet motıvasyon ıstek.. ıstedıgın seklı kendınde gordugunde dha cok acı cekmek ıstıceksın ustune ustune gıdıceksın.. :) senden baska rakıp olmıcak..

• ordaki herkes yaparak ögreniyo kimi yapamıyo ilk başlarda kimi yapıyor şimdi utanırsın yarın utandırırsın boşver :)

0|0
    0|0
  • hareketleri boşver takma onu hocan gösterecek sana ve ordaki erkekler dur ben göstereyim şöyle yapsan daha iyi olur senin için tarzında yanaşmaya çalışacaklar bundan çekin sen biraz

0|0
    0|0
    • erkekler yok bayan bayana :) aslında yasıtımda çok yok bir kaç tane geneli teyzelerim :)

• neyse neyse hocan gösterir hareketleri sana partner de bulursun kendine orda yarım saate alışırsın:)

• umarım :))

• ilk 1 ay ezik takılırsın milleti kıskanırsın 6 ay sonra millet sana soru sormaya başlar bunu nasıl yaıyorsun nasıl böle oldun diye merak etme. orta okuldan liseye gece gibi düşün

0|0
    0|0
    • ilk gün stresini bir atsam..

• atarsın atar merak etme herkes anadan doğma sporcu değil

• :)) tamam o zaman

• ne hareketi be? beden dersi değilki bu koşu bandıyla başlarsın sonra bisiklet sonra merdiven diye gider belki mekik falan verir

0|0
    0|0
    • dans ve bisiklet ağırlıklı :)

• bişe olmaz herkes ilk başlarda acemiydi zaten rahat ol :)

0|0
    0|0
  • sonuçta kimse anasının karnında öğrenmedi hareketleri

0|0
    0|0
  • utanma akışına bırak :D

0|0
    0|0
  • Hoca squat yap diyince ''ay bn utnrm. s. s'' mı diyorsun?

0|0
    0|0
    • hayır tabiki o anlamda demedim

• relax ol

0|0
    0|0
    • olabilseem :)

• eşofman tisort giycem :D

• ozaman bence utanmana gerek bile yok sakin ol o kadar :D

• gel hareketleri gösterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini kasmazsan yaparsın. spor yaptıkça açılıyor beden. birilerinin seni izlediğini düşünme yeter. hareketlere konsantre ol, nasıl göründüğüne değil. haftaya bambaşka olacak her şey :) (bu da gaz cümlesiydi ama cidden haftaya çok daha kolay olacak)

0|0
    0|0
Yükleniyor...