Eski sevgilimin yarın doğum günü beni terk etti sizce bu mesajı göndersem bir gün bir gün işte bir gün neyse..

Gitmeseydin bugün ilk doğumgünü öpücüğünü benden alacaktın... İlk hediyeni,ilk sarılmanı,ilk gülümsemeni...

Gitmeseydin sana ellerimle doğumgünü pastası hazırlayıp getirecektim. Sonra tuttuğun dileği merak edecek söylemen için seni çileden çıkartan tehditler savuracaktım... Ölümü gör söyle diyecektim aşkım! Gel ve şimdi sensiz,yaşayan ölüye dönen beni gör...

Gitmeseydin geleceğimize dair umutları gözyaşlarımla yine sular,yeşertirdim ama hiç değilse mutluluktan akarlardı,tebessüm ederdim!

Gitmeseydin aşkım belki de dünyanın en mutlu kadını olurdum,nefesinle hayat verirken bana... Gözlerindeki cennette bir ömür kendimi izlerdim... Başkasının değil senin alın yazın olur yazılırdım soyadının hemen yanına! Adını adımla anarlar,imrenirlerdi gözleri sana benzeyen can borcumuza!

Gitmeseydin harika bir baba olurdun çocuklarıma... Kalbimde değil evimizde büyürlerdi hiç olmazsa...

Gitmeseydin bir yabancı gözüyle beyaz camdan değil de kollarımda okurdun tüm bunları... Kulağına fısıldardım belki kalbimden geçenleri...

Gitmeseydin sevgilim feryatlarıma değil kahkahalarıma adını verirlerdi... Avaz avaz seni unutmaya çalışmaz kahkahalarla yaşatırdım bizi...

Ama herşeye rağmen iyi ki doğdun ve iyi ki beni sırtımdan vurdun,doğumgünün kutlu olsun ruhum...

sizce ne hisseder lütfen yorum yapmak için yorum yapmayın

1|0
29|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bana böyle bir mesaj gelseydi sevgilimin ayaklarına kapanıp affetmesi için yalvarırdım. Ama her insan duyarlı karşılamaz bazıları için sadece saçmalık bazıları için sadece kendini rezil etme yolu bazısı için ise küçük düşürülme. Ama benim için bir kızın sevgisini son damlasına kadar anlatması bu metin. Son söz olarak niye bize böyle bayanlar rastlamıyor ? Niye sevgisini ölünceye kadar taşıyacak bir yol arkadaşı karşımıza çıkmıyor ? Neyse kısacası harika olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yazdıkların çok güzel olsa da bence yapmamalısın.seni sevseydi ve düşünseydi zaten terk etmezdi.

Hayatında sana yer açmayan birine neden sen kalbini açma gereği duyuyorsun?

Aciz olma,tüm isteklerine boyun eğmek zorunda kalırsın sonra..yani kullanılırsın.

1|0
    0|0
  • zavallının birisin.

1|0
    1|0
    • neden

• onu sevdiğim için zavallıyım

• valla bana biri böyle baglancak mecnun ne demek onun kölesi olurum

merak etme hayat sana yeni birini cıkartır. degmez bence kendine kötü davranma bırak üniversite olayın varsa egitime devam yok okumuyacam diyorsan gir bir ise calış sen dürüst biri isen hayat sana onu cıkartır. ne istersen onu bulursun bu hayatta bunu unutma tamam

• Çok fazla düşürüyorsun kendini bence.

1|0
    0|0
  • atarsan gelecegı varsada gelmez

0|0
    0|0
    • neden

• eh göndermedim diyelim o zaman demez mi daha yeni ayrıldık insan kutlar :S

• naz kadına kusmek kadına yakısır erkege aramak duzeltmek yakısır.bıraz mantını calıstırsana sevıyorsa arıcak sevmıyorsa aramaz aramasında..neyse sen bıldını yap bakalım

• Sallamayacaktır bosuna ugrasma

0|0
    0|0
    • o kadarmı kötü

• acı ama gercek o kararını vermıs bır defa sen ıstersen ağzınla kus tut nafile

• ben boyle mesaj alsam ulan ben neymisim derim donecegim varsada donmem

1|0
    0|0
  • ücretsiz-hediye sms'in var mı?

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun de daha iyi olur bu ne böyle.

0|0
    0|0
    • ya alıntı olduğunu nrdn bilecek bunlr benim hislerim bn yazmdm ama daha ii anltmzdım

• Sonuçta kendini kandırırsın. Evet hislerin olabilir ama sen yazmamışsın. Bu mesajı gönderirsen geleceği varsa da dönmez. Sen doğum günün kutlu olsun de yeter. Basit olduğunu hissetsin ki koysun pişman olsun.

• Güzel ama faceden yollamasanda telefon mesajı atsan daha özel olur ..

0|0
    0|0
  • ne kadar safsınız ya

0|0
    0|0
  • vay arkadaş bu nedir yaa ben bile eski sevgilime bunları söylesem bana döner diye düşünmeye başladım hakkaten sen mi yazdın yoksa buldun mu bir yerden doğru söyle!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• gönder kız bunu ama hepsını degıl. gözlerindeki cennette bir ömür kendimi izlerdim... Başkasının değil senin alın yazın olur yazılırdım soyadının hemen yanına! Adını adımla anarlar,imrenirlerdi gözleri sana benzeyen can borcumuza!

Gitmeseydin harika bir baba olurdun çocuklarıma... Kalbimde değil evimizde büyürlerdi hiç olmazsa...

Gitmeseydin bir yabancı gözüyle beyaz camdan değil de kollarımda okurdun tüm bunları... Kulağına fısıldardım belki kalbimden geçenleri...

Gitmeseydin sevgilim feryatlarıma değil kahkahalarıma adını verirlerdi... Avaz avaz seni unutmaya çalışmaz kahkahalarla yaşatırdım bizi...

bak burayı yazma ve iyi ki beni sırtımdan vurdun deme iyi ki dogdun de sadece

0|0
    0|0
  • offf canım yaa gerçekten çok güzel yazmışsın, ama 5 gündür yazdıklarına cevap vermiyorsa buna verirmi bilmiyorum ki. en iyi tanıyan en iyi tahlil edicek olan sensin. keşke dememek için at istersen. inşallah umduğun gibi güzel gelişmeler olur.

0|0
    0|0
  • Enee çelişkideydim bende bunu mu kullansam ne :O

0|0
    0|0
  • Güzel yazmışsın ama daha önce de söyledim. Sevmiyorsa okuduğunda hiçbir şey hissetmez. Cevap atmazsa sen kırılırsın

0|0
    0|0
    • peki kutlamazsam bana artı olarak dönermi yeni ayrıldık çünkü

• Onu bilemem ama kaçmış senden iş ciddiyete doğru gittikçe. Dönse bile ilerde mutlu olabileceğini düşünüyor musun

• seni sevmeyen bir adam senin yanında olsa ne olcak olmasa ne olcak..elbet biterdi..iyi ciddiye binmeden bitirmiş en azından sen şimdi bu haldeysen ciddiyetteyken heralde depresyona girerdin..

0|0
    0|0
  • evet çok güzel şeyler düşünüyosun mesajında çok güzel olmuş ama bu mesajı sakın yollama onun gözünde düşersin ve kendini düşürürsün hiç gerek yok böyle şeylere emin ol ki oda takmıcaktır zaten

0|0
    0|0
  • Göndermezdim..

0|0
    0|0
    • Gidene gel demem ...

Ayrıca bu mesajı okuduktan sonra eğer sevgiliis yoksa dönecektir uğraş dur şımarıklıklarıyla sonra senden daha iyisini bulur yine bişi olur gider...

Pişman olarak geri dönsün ki lider taraf sen olasın ezesin sürtesin burnunu .. Bu durumda hiç birşekilde çaba göstermem yüzüne bile bakmam kaç kurşluk adamm breeeee

• çok güzel bir yazı gerçekten kalbi olan birine işler ve ne kadar değer verdiğini anlar.Ama bu tam tersi de olabilir duygudan anlamayan bir insansa yüzsüz veya sırnaşık damgası yiyebilirsin havalara girebilir riske atma bu mesajı da ona atma boşver.

0|0
    0|0
  • atma sadce sessz kal o arar meraketme:DD benm btane vardı dogumdünümde mesaj attı biün öncesinden tenezzül edip cevap bile atmadım boşver sakın atma..ama çok seviosan ona degecegni düşünüosan keşke dememek için at kafan rahat olur

0|0
    0|0
  • neden terk ettiği önemli ?

0|0
    0|0
    • 5 gün oluyor ayrılalı 5 gündür mesaj yolladım hiç birine cevap yazmadı bni sevdiğini söylerdi ciddiyim drdi ama iş ciddiye yaklaşınca istemediğini sevmediğini söyledi

• anladım.. ben de dün ayrıldım ama bıraktıgıma pişmanım.. mesaj atsın diye bekliyorum resmen ama tık yok.. seninki 5 gündür cevap bile vermemş. gönderme sen iyisi mi mesaj falan. üzgünüm ..

• şu an hayatında bırısı varsa senı yıne sallamayacak

gondermek ıstıyorsan gonder ama neden ayrılmıstınız bıde bu sorun var?

0|0
    0|0
  • Bence yaz. Biraz zavallıca ama çok dokunaklı.. Bana gelse böyle bir mesaj içim acırdı. Pişmanlık hissederdim.

0|0
    0|0
    • zavallıcamı

• Küçümsemek için demedim. Ama öyle. Alınma lütfen. Adam seni terk etmiş sonuçta. Ondan dedim

• haklısın yollamiim o zamn

• e bu adam seni sırtından vurduysan hayla ne mesajı. bırak yahu

0|0
    0|0
  • 2sinide yolla

0|0
    0|0
  • çok fena oldum ben yaa :( onunla hiç konuştunmu ayrıldıktan sonra

0|0
    0|0
    • evet bni istemdiğini söyledi iş ciddiye yaklaşınca

• mesajı atsam çokmu kötü ki ya gün boyu hiç birşey yazmayiicam tam günün sonuna doğru atmamak için kendimi zor tutmuşum gbi

off bilmiorum işte :S

• atarsan pişman olucaksın şuan ne hissettiğini anlıyorum ya telefonunu kapat 1 gün bounca yada ara mutlu yıllar de kapat

• çok iyi gönderebilirsin bence. Ah şu aşk insanda gururmu bırakır :(

0|0
    1|0
  • Çok dokunaklı yazmıssın ayrılık sebebi ne

0|0
    0|0
    • 5 gün oluyor ayrılalı 5 gündür mesaj yolladım hiç birine cevap yazmadı bni sevdiğini söylerdi ciddiyim drdi ama iş ciddiye yaklaşınca istemediğini sevmediğini söyledi

• evlilik istemiyor belliki canım iş ciddiyete binince kaçmıs biraz kendi haline bırak

• bence doğum günü önemli bir gün böylesine ağır bir mesaj üzmeyecek mi onu...

0|0
    0|0
  • Çok dramatik, bitmiş bir ilişki için kesinlikle kurulmaması gereken tehlikeli cümleler.

0|0
    0|0
    • profildeki sen misin lan'

• Şöyle düşün, eski sevgililerinden her hangi birinden (şuan için hiçbir şey hissetmediğin her hangi birinden) bu mesajı alsaydın, ne düşünürdün? büyük ihtimalle zerre kadar etki etmezdi, karşındaki de aynı şeyleri hissedecek bu mesajı aldığında, daha doğrusu hiçbir şey hissetmeyecek.

Kendinizi heba etmeyi bırakın ve biten ilişkinizde "kaybeden" olduğunuz psikolojisinden kurtulun.

• face den hiç yollama

0|0
    0|0
  • eskiş sevgiline mesaj yazma arama sorma

bitir tamamen

0|0
    0|0
  • "Ama herşeye rağmen iyi ki doğdun ve iyi ki beni sırtımdan vurdun." Bu ne la? Bu ne allasen?

0|0
    0|0
  • Tulaaayyy don geri

0|0
    0|0
  • güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Ben olsam göndermem

0|0
    0|0
    • Yok hepsini okumadım. Ama beni bırakan insana böyle bişey asla göndermem. Numarasını silerim. İyiki sırtımdan vurmuşunu sil bari. Hatta sana en büyük tavsiyem gönderme. Hiç bişey hissetmeyecek çünkü. Muhtemelen silcek mesajı ve vicdanında en ufak kıpırdama olmayacak

• daha kötü olacak atma

0|0
    0|0
  • Sacmalama seni terk eden adamla işin olmasın

0|0
    0|0
  • hiç1şey hissetmez , sen gönderdiginle kalırsın.

0|0
    0|0
  • bi*git dedirten mesajlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...