Ailenizin aslında gerçek aileniz olmadığını öğrenseniz ne yaparsınız?

Yaşadığınız süreç içersin de ailenizin aslında sizin gerçek aileniz olmama ihtimalini hiç düşündünüz mü? Kim bilir belki hastanede karıştınız, belki de evlatlık verildiniz.

Böyle bir şey olsa veya içinize böyle bir şüphe düşse ne hissederdiniz?

0|0
16|4

En İyi Erkek Görüşü

• beni büyüten , kötü günümde yanımda olan herkez ailemdir. illa kan bağı olması gerekmiyor bence. ki kan bağı olanları da görüyoruz birbirini öldürüyorlar. Onlar beni yetiştirdi sıra bende.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bunu Bana Biran oLsun hissettirmedikLeri için teşekkür ederdim..

Minnettar kaLırdım.. Hayatımın her evresinde onLara destek oLur

aynı kıvamda severdim...

Fakat yolLarımı ayırırdım.. :((

0|0
    0|0
  • kardesim surekli evlatlik oldugumu soyluyor.Alismaya basladim.Bi gun gercege donusse cok normal karsilayacagim

1|0
    0|0
  • Diğer ailemi aramayı falan düşünmezdim hiç..onlara bana bu zamana kadar bakıp destek oldukları için teşekkür eder ve yaşamaya devam ederdim ama ben kimim sorusuda hiç çıkmazdı kafamdan o ayrı.

0|0
    0|0
  • Onlar senelerce ban gerçek evlatları gibi bakmışlarsa nankörlük yapmaya hakkım olmadığını düşünürüm.Biyolojik ebeveynlerim umrumda olmazdı.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmazdı bugüne kadar bilmemişim sonrasında da umursamazdım merakta etmezdim merak edecek olursam sadece akraba evliliği yapıp çocuklarım özürlü olmasın diye yani yoksa çokta tın :):)

0|1
    0|0
  • sonucta su yasıma kdr onlar buyurmus benii...tabikide untuurum geri böle bişyi..mesele doğurmak değildir bnce..!

0|0
    0|0
  • Böyle birşey nerdeyse imkansız, o kadar benziyoruz ki dördümüzde birbirimize :) Ama eğer varsayarsak öyle bir durum olsaydı, gerçek anne babamı görmek isterdim.Onlara gitmek değil tabi, sırf kim olduklarını görmek için..

0|0
    0|0
    • İslami açıdan bu böyle değildir ama : ) Çünkü evlatlık almak caiz değil, nikah düşme meselesi var : )) Yani sonuç böyleyse gitmeseniz bile islam hukukuna göre ayrılmak zorundasınız : ))

• Onun içinde buda o halde.. :)

• @azadi kadın çocuğu emzirirse süt oğlu yada süt kızı olur o yüzden kendi evlatları gibi olur sıkıntı olmaz.

• Kim olduklarini ogrenmek istemezdim. Annemin ve babamin evladi olmaya ve onlarla yasamaya devam ederdim. Onlardan asla ayrilamam.

0|0
    0|0
  • devam ederım yahu ::D

0|0
    0|0
  • bazen düşünüyorum zaten acaba gerçek öz ailemmi diye böyle bir haber v erseler uçarım sevinçten

0|0
    0|0
  • Yıkılırdım heralde çok zor bir durum :(

0|0
    0|0
  • evde doğmuşum. problem yok. aynı anneme çekmişim. huy suy felan :)

0|0
    0|0
  • Gerçek ailemin kim olduğunu öğrenmek isterdim ama beni büyüten aileyi asla bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • Kötü hissederdim. Gerçek ailemi tanımak istermiydim... bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Sonuçta senin asıl genlerini taşıdığın asıl anne ve baban. Ben olsam kesinlikle tanışırdım. Hem zaten artık kendi hayatımı kurmuşum sonuçta taraf seçmek zorunda değilim. Aslında bir yerden de sevinirdim durduk yerde 2 ailem olmuş olurdu :)

• gercegı ogrenır o sekılde yıne yanlarında devam ederdım

0|0
    0|0
    • oan önemli bir zaman işte neden orda olduğunu öğrenmeye çalışmak neden aile tarafından verildiği çok soru

• Ailemde sadece bir kişinin gerçek ebeveynimin olmadığını öğrenince sevinirdim. Olaydı iyidi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öğrenirsem yapacak bişey yok. Beni besleyip büyüten kişilere evlatlık yapmaa devam ederdim.

0|0
    0|0
  • zor bidurm

0|0
    0|0
  • Aynen değişn bişi olamz ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...