Sizce Süper Lig'de neden İzmir takımı yok?

Altınordu, Altay, Bucaspor, Göztepe, Karşıyaka gibi İzmir kulüplerinden hiçbirinin Süper Lig'de olmamasının nedeni sizce nedir?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir'de futbol klüpleri çok bölünmüş hepsini birleştirsen iyi bir klüp çıkar ama para , yönetim bilgisi vs. bölünüyor. Tam olarak klübü sahiplenen yöneticiler çıkmıyor bu da sorun. Yönetim değişiyor vs. BU klüp yönetimi demokratik olacak tabi ama bu sürekli başkanın, yönetimin değişmesi demek değil. Bakın başka klüplere futbolcunun gitmesi daha zor şehirdeler ama yıllardır süperligdeler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Maça taraftarlar yanlarında sopayla giderse bırak da olmasın. futbolcular nasıl olsa her türlü ucunda kavga var diye oynayamıyorlar resmen.

1|0
    0|0
  • Tek sıkıntı bütçe yıllardır karşıyaka aynı yerde sayıyor buca çıktı tutunamadan geri düştü misal akhisar belediyespor elinden gelen ger türlü desteği sağlıyorlar adamlar mis gibi de top oynuyor şimdi manisa denince akla manisaspor değil akhisar belediyespor geliyor inş görürüz bakalım

1|0
    0|0
  • Altay'ın olmasını temenni ediyorum ancak kötü durumdalar, ülkemizi Avrupa'da temsil eden ilk türk takımı ve çok da köklü bir klüp. Sanırım finansal durumdan dolayı çıkamıyorlar.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Trakya da da hiç yok

0|0
    0|0
  • şehirde öyle bir fanatizm ve taraftarlar arası catısma var ki futbola verilen önem, oynanan futbol tamamiyle unutulmus. haliyle süper lig ulaşılmaz oluyor ama fanatizmin süper ligi dersen liderliğe oynayacak iki takımı var. karşıyaka ve göztepe..

0|0
    0|0
  • bence İzmir takımlarının siyasi lobisi zayıf solcu kesim tarafından yönetilen bir şehir geçen sene playoff akalan İzmir takımlarının final maçlarını izledim bariz hakem hatalarıyla kaybettiler.

0|0
    0|0
  • Bir Karşıyakalı olarak söyliyim iktidar belediye ve bu yönetim olduğu sürece daha çok bekleriz süper ligi

0|0
    0|1
  • ben bilmiyorum sen biliyosun helal olsun.

0|0
    0|0
  • üst lige çıkamadık

0|0
    0|0
  • Altaya karşı mahçup hissediyom dün altay kazanır dedim iddaa oynadım berabere kaldı:(

0|0
    0|0
  • Yıllarca bekkiyoruz artık bitsin bir çole

0|0
    0|0
  • Tayyip diyenler acaba Samsunspor neden yok Spor bakanı samsunlu :)

0|0
    0|0
  • Kapasitelerş yetmiyo demkki

0|0
    0|0
  • Kizlari guzel diye

0|0
    0|0
  • olması mı lazım

0|0
    0|0
  • Siyasi.
    Ne işi var İzmir takımının Süper Lig'de gavur memleket orası kızar sonra padişahımız.

0|0
    0|0
  • oh olsun size

0|0
    0|0
  • İzmirin kızları bu kadar güzel olmasa adamlar topa bakacaklar da :D

0|0
    0|0
  • chp
    .

0|0
    0|1
    • Süper Lig'de Chp'li olan Anadolu takımı yok mu sizce?

• 1 tane bile varsa demek ki siyasi görüşle net bir ilgisi yokmuş.

• karşıyakada var chpli belediye karşıyakanın isteklerini yapamıyo stad mesela yapılamıyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Tayyip Izmirli olmadığı ve Izmiri sevmediği için 😊

0|0
    0|0
  • bosver sene süper ligi ya son zamanlarda en seviyesiz liglerden..

0|0
    0|0
  • Buca cikmisti bir ara. guizadan gol yiyen takim cikmasin mumkunse

0|0
    0|0
  • Çok üzücü

0|0
    0|0
Yükleniyor...