Galatasaray-Fenerbahce derbisi ne olur?

Layik olabildigim kadar Fenerliyim. Ama gsnin kazanacagini dusunuyorum. Yok su koyar yok bu koyar gibi sacma cevaplar gelmesin lutfen. bir mac analizi yapalim su soru basligi altinda

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Gs alir

0|0
    0|0
  • Gs bitmiş, takım ruhu yok. Adam gibi futbol yok, maç evelallah bizim 4. Yıldız çok yakında 😄

0|1
    0|0
  • Guzel olur

0|0
    0|0
  • Galataaaray 2-1alcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her şeyden önce bir sporseverim. Taraftarlığı fanatiklik seviyesine taşımam. İyi olan kazansın.
    Bu maçın kaderini Galatasaray belirleyecek. Sakat oyuncuların çokluğu ve taktik diziliş bakımından hamleyi yapacak takım Galatasaray. Fenerbahçe'de ise Emre ve Volkan muhtemelen sahada yer alacaklar. 2 Sorun Webo/Emenike ve Diego/Meireles seçimleri.

Fenerbahçe Bekir'in kırmızı kart görmesiyle müsibetten hayırlı bir işe döndü. Defansta Kadlec & Alves ikilisi oynayacak ki bu şu an en geçerli ikili. Galatasaray'ın tek forvetle başlaması halinde bu katı defans içerisinde kaybolur. Ya ortasahadan kuvvetli baskı yapması lazım ya da çift forvet oynamalı. Bu seçim Prandelli'ye ait.

Fenerbahçe cephesinde ise formsuzluk ve yönetsel zafiyetlerin takıma ne kadar yansıyacağını göreceğiz. Emre gibi her an kırmızı kart görmeye aday çok oyuncu var ve bu da Fenerbahçe'yi her an eksik bırakıp oyunun gidişatın değiştirebilir.

Ben bu maçın gollü beraberlik ile biteceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • gokhan caner zaten hep önde. alves agir, kadlec de devsirme stoper. bruma burak gibi hizli cabuk ve araya kacan adamlar darma dagin eder defansi. ersun yanal donemi olsa, yedigimizden fazlasini atariz derdim, ama ismail eagle gerizekalisi tum denklemi bozuyor. cok siki defand yapip duran toptaki ustunlugumuzu skora yansitir ilk yariyi 1 0 onde kapatirsak, 2. yari ustumuze gelen gsyi emenikeyle yikabiliriz. tek olumlu dusuncem bu

• Bu anlattıklarınız elbette olası ama bir çok soru var.
      Örneğin Bruma oynayacak mı, Burak sakatlıktan çıkacak mı. Kadlec çok beğendiğim bir sistem oyuncusu. O yüzden hor görmemeliyiz onu. Kaldı ki defansın önünde bir de emniyet subabı Mehmet Topal var.
      Bu demek değil ki Fenerbahçe kazanır. Aksine. Her iki takımda çok sorunlu ve dengesiz.

Galip gelecek takımın kontraatak yapmaması lazım. Geriye yaslanan gol yemeye aday olur.

• Dostluk kazanmicak orası kesin gibi.

0|1
    0|0
  • 0-0 başlar

0|1
    0|0
  • koyu galatasaraylıyım ama objektif bakarım maçlara genelde fenerin kazandıgı maçları önceden tahmin etmişimdir ama bu maçı galatasaray alacak gibi geliyor yoksa prandellinin fişini çekecekler.

0|1
    0|0
  • Ahtapot Paul ölmeyeydi iyiydi :( sorardık.

Gönlüm GS diyor; mantığım devre dışı.

0|0
    0|0
  • fener alır

0|1
    0|0
  • İki formsuz tak

0|0
    0|0
  • İnşallah dediğin gibi biz alıcaz.

0|0
    0|0