Okula hergün bisikletle gelen birisi hakkında ne düşünürsunuz?

Bence sağlık acisindan güzel birsey.

Güncellemeler:
Bizim halkımız çok cahil ya. Her gün üniversiteye bisikletle gidiyorum. Insanlar benim fakir olduğum için bisikletle gittiğini sanıyor. Halbuki altındaki bisiklet 740 liralık bisiklet. Insanlar rencideli bakis atıyor. Artık beni iyice soğuk tu lar.

0|0
38|123

En İyi Erkek Görüşü

• Bende hemen hemen heer gün bisikletle okula giderim. Bu durumdan fevkaledede mutluyum. Kimse ne der ne konuşur hiic takmam. Benim tek derdim sağlıklı bir vücut, zevk ve fantazi. Benim için bisiklet sürmek hayat tarzı. Kendim için sadece sürmekle kalmiyorum fantastik haraket yapmaya çalışıyorum. Özel parkurum var. Bu arada bisikletliler Klubüne katılmayida unutmam :).

1|0
    0|0
    • Tam benim kafamdansin dostum. Seninle takilmayi çok isterdim :)

• Bende seninle takılmayi çok isterdim :). Bu arada eic için teşekkür ederim.

• @Fantesd atilla isimler kulübü var İstanbul'da ben ona katılmayı düzüntüyü sende bina istersen

Erkekler Ne Diyor 122

• aylık mavi kart öğrenci = 77 TL
    yıllık mavi kartin öğrenci versiyonuna ödenen miktar = 924 TL
    4 yıl boyunca okula gıdıldıgını varsıyorum
    4 yıl boyunca mavı kartın öğrenci versiyonuna ödenen miktar = 3696 TL zamlar haric
    senin 4 yıl boyunca yol parasına ödeyeceğin miktar 740 TL bisikletinin değeri
    4 yılda 3696 TL vermek yerine 740 TL veriyorsun

KABUL ET BUNU FAKİRSİN

1|2
    2|0
  • eger yol ıle alakalı sıkıntın yoksa kesınlıkle dusunme bıle. kendıme aıt 2 lüx aracım var İstanbul gıbı yerde bile cok uzun ya da bısıklet surmeye engellı bır yer ıse yıne metro ya da gemı falan kullanıyorum ozel gunlerde ya da keyıf ıcın arac kullanıyorum gun ıcı yakın mesafelerde bısıkletle hem stressız hem saglıklı hem konforlu. avrupada mılyarder ısamdaları bıle ıse bısıkletle gıdıp gelıyor kımseyı takma ;)

1|0
    0|0
  • Bizim insanimiz ufku en fazla karsidaki dandik apartmanin gorecek kadardir , igrenc otobuslerde igrenc apartmanlarda igrenc sehirlerde yasarlar ot gelip saman giderler bizim ulkenin capsiz insanlarina aldirma keske benim sehrimdede oyle bir imkan olsa ama gitmeye kalksam 3 gune ölurum

1|0
    0|0
  • :) böyle biriyle karşılacağımı sanmazdım burda. evet insanlar cahil bu konuda. bazen yobazlarda denk geliyor. malum kavga ediyoruz :) . insanlar trafikte hiçe sayabiliyor seni. ozellikle otobusler. ben de işe bisikletle gidip geliyorum her gün 8-8(16) km. sadece dün 82-83 km antreman yaptım. insanlar arabaya binip işe gidip geliyorlar sadece. monoton hayat daha sonrasında sağlık problemleri. benim fikrim umursamaman çok iyi birşey yapıyorsun.

1|0
    0|0
  • "BİSİKLET MEDENİYETTİR" bunu düşünür ve o kızla ne yapar ne eder tanışırdım.

1|0
    0|0
  • Nötr birşey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Ben severim hatta iki tanese bisikletim vardır biri sepetli klasik diğeri vitesli. Bazı arkadaşlarıma bin gezelim deyince utanırlardı ben gayet rahat gezerim okulada giderim. Bisikletteki o tadı motorlu araçta alamazsın. Spor yapmaya meğili yok milletimizin

0|0
    0|0
  • Motor olmaz mı. Turbo R1 kıyafeterimizi yadırgamayın ama :) İronman muamelesi görüyorum :/

1|0
    0|0
    • Bayılırım r1 cilere

• Tecrübe lazım. :) 125 cc 2 yıl 250cc 2 yıl 600cc 2 yıl sonra 1000CC :)

• Vay bee :)

• Hergün okula bisikletle gidebiliyorsa, bu çocuk harika biridir.

1|0
    0|0
  • Gayet tarz bir şey.. Güçlü bir kız imajı yaratıyor bende..

2|0
    0|0
  • Bende devamlı bisiklet kullanırım ekobüs alacaktım onun yerine dağ bisikleti aldım mis gibi

1|0
    0|0
  • Lisedeyken bende bisikletle gider gelirdim ;) onun için özel masraflar yapmuıştım bisikletime ;) ama taaki çalınana kadar :O :/

0|0
    0|0
  • En mantıklısı , hem spor hem trafik derdi yok. takdir eder saygı duyarım

1|0
    0|0
  • hakkında düşüneceğim en son şey bisikletle gelmesi olur

0|0
    0|0
  • Sırf gösteriş için iki dakikalık yolu arabayla gelip, doğaya galonlarca karbon salan sıfatsızdan daha takdir edilesi. Herkes, bisikletle ulaşımını sağlamalıdır aslında ama Türk insanı "param var l*n benim" gösterişini bırakamadığından, bu zor gözükyor.

0|0
    0|0
  • bende okula bisikletle gidiyorum ne varki arkadaşlarla bostancıdan tuzlaya flnda gidiyoruz sahilden arasıra dersaneye bisikletle gidiyorum (kadıköyde minübüsten daha hızlı gidiyorum)

0|0
    0|0
  • Gayet mantıklı bir çözüm bence. Hem spor yapıp hem trafiğe takılmıyor hemde doğaya saygılı biri. Bence çok hoş bir davranış.

0|0
    0|0
  • Çok zeki olduğunu Düşünürüm. Trafiğe takılmadan, park derdi olmadan, yakıt derdi olmadan, aynı zamanda spor yaparak, hem spora ayrılacak vakit problemini çözmüş, hem ulaşım problemini çözmüş olan bir insan hem çok zekidir, hem sportif bir insandır, hem fit bir insandır, aynı zamanda sağlıklı bir insandır :)

0|0
    0|0
  • benimde bisikletim olsa gitmek isterdim yalnız kış mevsimlerini bir kenara bırakıyorsun değil mi? bisiklete pozitif bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Gayet mantıklı bir araç.

0|0
    0|0
  • ne güzel bende çarşıya heryere bisikletle giderim :D okula gitseydim orayada giderdim yazıb :)

0|0
    0|0
  • başımdan geçen bir olayla başlamak isterim konuşmaya ;bende vosvosla giderdim okula kaplumbağ ismide vicky vosvos hastasıyım severim bazı insanlar yadırgar gibi bakıp davranıyodu bu beni rahatsız etmiyodu ama ni ders vermek istedim öteki arabam ise 2013 audi tt di bigünde onunla gittim ve A3 kağıda benim vosvosumda var yazıp geçici olarak arka cama yapıştırdım.
    Kimin ne düşündüğü önemli değil sen nasıl istiyosan öyle gidersin herşey gösterişmi? çıkın şu kafa yapısından artık..

0|0
    0|0
  • Piskilet binmeyi seviyor demekki :) bende çok istemiştim lisede ama uzaktı o yorgunlukla tüm derslerde uyurdum :)

0|0
    0|0
  • üniversitede okurken ben okula gidip gelirdim derslere sınavlara bazen sıkılınca yürürdüm bölümde tek ben kullanıyodum garipseyen yoktu hızlı olduğum için farkllı arkadaş gruplarıyla sohbet ederdim eve dönüşlerde :))

0|0
    0|0
  • bizim bölümde bir kız var. kaskı dizliği falan var. Hergün gidip geliyor havalar iyi olduğunda

0|0
    0|0
  • Evi uzaktır derim

0|0
    0|0
    • Doğru tespit.

• Yakın yerdeki gelemez zaten.
      bir de seviyor bisiklete binmeyi derim. Yoksa otobüsle filan gelirdi diye düşünürüm

• Bisiklet sürmeyi çok seviyorum. Ama çok uzakta oturduğumdan ve Trende belli saatlerde götürebilindiğinden bazen Konakta ve Karşıyakadaki belediyenin külüstürlerine biniyorum. Hiç kimseninde ne dediği umrumda değil fakir zannetseler hem nolacak ki anlamadım zengin gözükme gibi bir takıntınmı var. Ayrıca 750 TL bisikletle herkes Karşıyakadan Sasalıya gider yiyorsa o belediyenin takozlarıyla gidin her babayiğidin harcı değildir. :)

0|0
    0|0
  • Doğru yolda bence.

0|0
    0|0
  • Ter kokar durur ne dusunecegim ki

0|0
    0|0
  • Etrafa aldiris etme hem spor yapıyorsun hem de İstanbulin trafiğinde sinir krizleri gecirmiyorsun hem de yol masrafin olmuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    92

Kızlar Ne Diyor 38

• ne düşüncem bananeee :D:Dd

0|0
    1|1
  • Salla gitsin ya boşver sen en güzelini yapıyosun.. millet ne anlar işte ağzı olan konuşuyo..

1|0
    0|1
  • bizim ilkokulda bir hoca vardı bisikletle gidip gelirdi hep, fosforlu giyerdi üstüne de eehehhe

1|0
    0|0
  • Bisikletten güzeli var mı ya takma kafana milleti :) Sağlığını olumlu etkiler, çevre dostu, park yeri sorunu yok, dolmuşta tramvayda milletin kokusunu çekme derdi yok, yol parası yok daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir şey. Avrupada herkes bisiklet kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Cok hoş ısteyıp yapamadım sey

0|0
    0|0
  • üniversitede bisikletle gidiyordum 1 sene öyle geçti, hem spor oluyor hem de zevkli..

0|0
    0|0
  • Bir seydusunmem acikcasi normal bir durum benim icin

=^-^=

0|0
    0|0
  • Kaldırımları isgal etmiyorsa binsin ama edicekse binmesin gecende yaşlı teyzeye çarpıyordu

0|0
    0|0
    • O kadar amatör ler zaten surmesinde

• güzel bir ulaşım aracı çalışması için sadece insan gücüne ihtiyaç var sağlık açısından da süper birşey

0|0
    0|0
  • bence gayet cool estetik yadırgamam :)

0|0
    0|0
  • öylelerini çok kıskanıyorum :)

0|0
    0|0
  • ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Okul ile ev arasi iki saat bisikletle gidip gelsem canim cikar :)))

0|0
    0|0
  • sporrtmen oldugunu dusunurum...

0|0
    0|0
  • Aynen iyiy

0|0
    0|0
  • Formuna duskunn begendim :)

0|0
    0|0
  • Çok hoş. :)

0|0
    0|0
  • Çok havalı l*n

0|0
    0|0
  • Çok şirin bence

0|0
    0|0
  • sağlık açısından iyi yaptığını düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için geliyordur ya da sağlık için. Bence motorla okula gelenlerden daha iyi

0|0
    0|0
  • Ya çok güzel bisikleti nereye koyuyor?

0|0
    0|0
  • Ben birsey dusunmem.. gayet normal degil mi ki?

0|0
    0|0
  • Olumlu düşünürdüm ne güzel bisiklet sağlık demek :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel spor yapıyor:))

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyosun takma milletin boş laflarını

0|0
    0|0
  • Bisiklet kadar rahati var mi bosver sen o diyenleri

0|0
    0|0
  • Binmeyi seviyordur ya da spor yapıodur