Kadın kadının kurdu mu?

bu söze gerçekten hak veriyorum .kadınlar birbirlerini aşırı derecede kıskanıyor .ay senin kocan benim sevgilim herkes üstünlük kurmaya çalşıyor birbiri üzerinden bunu yapanlarda en yakınlarınız genelde .ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• evet kesinlikle tüm günümü mahveden de bir kadın sinirlerimi bozan başka bir kadın evde huzursuzluk yaratan da bi kadın her sorunun başı kadın bence

0|1
    0|0
    • aynen benimde

• Kadınım, sen bize sorun değil çözüm yaratırsın

Lakin haklısın, her sorunun başı kadın.. Kadının düşmanı da kadın..

Erkekler Ne Diyor 5

• kesinlikle öyle

0|0
    0|0
    • demek herkes böle ya bende sadece çevrem böle sandım

• hayır hayır, onca erkeğin içinde iki üç kadın olsalar bile birbirlerine laf sokup duruyorlar, inanılmaz geriliyorum yanlarında

• kıskanıyolar çekemiolar

• Yapçak bişey yok mahale dedikodu ile çalkalanıyor en çokta şu hoşuma gidiyor :)

aaa saçını yıkamışta çıkmış kesin şeytiler hahaha nasıl kız güzelmiydi ne kadar sürdü falan

0|0
    0|0
  • Çok yırtık oluyorlar bazen .

0|0
    0|0
  • Evet, doğru.

0|0
    0|0
  • kadınlarda nefret etmemin en büyük sebeplerinden biride bu..sen diyorsun ama sende öylesindir..böyle olmayan kadın yookkkk...çok itici...tiksiniyorum kadınlardan..

0|0
    0|0
    • bendede var tabi ama öyle abartı değil .bazıalrında abartı kendi kız kardeşini kıskananlar tanıyorum ben mesela bu kadarıda hastalık

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen öyle bide farkettirmeyerek konuşmaya iyi şeyler söylemeye çalışıyorlar ya.üzgünüüm gözlerinizden bile belli o sinsilik..

0|0
    0|0
    • evet yaa dimi böle sinsi sinsi anlaıyorsun

• yani dil başka konuşuyor gözler başka bende anlıyorum surat değişior hemen

• Benim de çok sık rast geldiğim bir durum.

Birbirleriyle aynı ya da benzer yaş grubunda olan ve aynı statüde kadınlar ü(bekarsa bekarlar, evlilerle evliler, sevgilisi olanlar sevgilisi olanlarla) sürekli birbirlerine kendi üstünlüklerini ispata çalışırlar.

Bundan dolayı da çatışırlar...

0|0
    0|0
    • aynen bencede .evlilerde benim kocam daha iyi para kazanıyor bana daha iyi davranıyor falan diye mücadeleye giriyolar .hep bir açık arama .açık yakalayınca ordan vurma eğlimindeler

• Boşvermeyi öğrenmezsen asıl yapmaya çalıştıklarına gelirsin:

Kendini yer bitirirsin ki, amaç bu zaten.

• aynen amaçları bu

• kesınlıkle dogru.

0|0
    0|0
  • Tamam en birinci sensin diyorum öyle arkadaşlarımla tartışmaya girmiyorum :)

0|0
    0|0
    • ahaha öyle yapmak akıllıca valla yoksa laf yetiştiremiorsun ki ayy cır cır insanı sinir ediolar

• Kalplerini kır sende üzerine gelmesinler onlar kusursuz mu sanki.Arkadaşsız kalırım deme yeri gelince yapıştır lafı senin moralini bozuyorlarsa.Hiç sevmem öyle insanları.Gönül kimi sevdiyse güzel olan odur gerisine laf düşmez.Sen seviyorsan sorun yok onları dinleyipte sevdiğinden soğuma sakın.

• yok ya asla soğumam zaten kendileri ulaşamadığı için murdar diyolar

Yükleniyor...