Hiç lisede yazılı kağıdana sorular dışında birşey yazdığınız oldu mu?

Hiç lisede yazılı kağıdana sorular dışında birşey yazdığınız oldu mu? Eğer olduysa bunları bizimle paylaşırmısınız?

benim oldu biyoloji dersinden anlamıyordum ve sınav kağıdının altına yazdım

hocam eğer notumu düzgün verirseniz size bir tepsi karakuş(bir tatlı türü) getirecem demiştim... Peki ya siz?

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Lisede değilde ygs de 3 arkadaş geometri 4. sorunun üstüne gelin arabası çizmiştik :)

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• belki çiçek böcek çizdiğim olmştr da hiç o kdrına cesaret edemedm:D

0|0
    0|1
  • Tarih derside boş kağıdı vermek yerine arkasına çiçekler çizmiştim baya karalama yapmıştım işede yaramıştı 15 almıştım :D

0|0
    0|1
  • iyi geçen sınavlaraa gülen kafa çizerdim :) kötüleri karalardım. bi çağdaş sınavında aşırı solcu hocaa bütün yyanlılığıyla sorular sorunca kağıdın arkasına karşıt görüşte bi makale yazmştamam

0|0
    0|1
  • Eşit ağırlık öğencisi olarak biyolojide çok pis sallardım :)

Soru : Hazırladığı tez yanlış çıkan bir bilim adamı ne yapmalı ?

Cevap : İntihar etmeli :):)

0|1
    0|1
  • karikatür çizer silmeyi unuturdum, matematik-geometri sınavlarında aynı yollarla sonuca gittiğim işlemlerden 4-5 adet yazılı kağıdında bulmak mevcuttu 2 ordan 3 ordan alırdım birşeyler :D

0|0
    0|1
  • not yerıne notumu yazardım hep :)

0|0
    0|1
  • ortaokulda yeni gelen öğretmenın ilk yaptığı sınav kağıdına 'eski öğretmenimi daha çok seviyodum, o daha güzel ders anlatıyodu' yazmıştım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Lise'de cevabını bilmediğim sorularda. Cevap kısmına sorunun aynısını yazardım. Üniversitede hiç yazılı kağıtını sabote etmedim. Bir kere bile yazılı kağıtı aracağılı ile not istemedim. Ama en son ÖSYM'nin yapmış olduğu KPDS sorularına gıcık oldum ve kitapçığın her yerine asılmı şekilde çöp adam çizdim. Matematik sorusu çözdüm. Birde c++ sorusu çözdüm. Boş vaktim çoktu.

0|0
    0|0
  • Milliyetçi bir hoca vardı, ona yaranabilmek için kağıdın en üstüne Türk bayrağı çizerdim

0|0
    0|0
  • Bütün derslerinde başarılı br öğrenciydim hepsini biliodum zaten cevaplarını yazardım hep yüksek aldım muahhahahahah :D şaskdşalsdjasldjaskjd -leyin hakettim :(

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum yazmıştım :)

0|0
    0|0
  • felsefe sınavlarında yaptığım dalgayı acayip özliyeceğim lan

0|0
    0|0
  • Hayır, olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...